Arama sonuçlarınız

1. VillagerAwesome

Mimar Arayanları Konuya Bekliyorum.

Komut bilgisiyle alakası var veya yok bunu bilemem ama ben kendi fikrimi belirttim. Mimarlık yaparken komutlara ihtiyaç duymuyorum. Kendi fikrimin tamamen arkasındayım. Zaten bunu herhangi bir şeyin üstünü örtmek için de yapmadım. Komut bilgim de var. Biraz fikirlere saygılı olmayı öğrensen iyi...
  2. VillagerAwesome

Mimar Arayanları Konuya Bekliyorum.

Merhaba. Minecraft' ı bırakmamdan uzun bir süre sonra tekrar başlamaya karar verdim. Bilgilerim ve şartlarım aşağıda bulunmakta. Discord adınızı veya mail adresinizi bırakırsanız size ulaşırım. Ad-Soyad: Kadir Göktaş Yaş: 17 Tecrübe: Yaklaşık olarak, dile kolay 4 yıldır Minecraft Blok Sanatının...
  3. VillagerAwesome

TurquoiseMT - Sunucunuza Mimar Ekibi Mi Arıyorsunuz? Sizi İçeri Alalım...

Kapattık. -Daha fazla söze gerek olmadığını var sayıyorum.-
  4. VillagerAwesome

PrismaBot | Eğlence, Moderasyon, Müzik, Yetkili Botu (Log Tutma Yakında!)

Teşekkürler. Eğer destek veren olursa log sistemi de ekleyip hepsi bir arada bi' bot düşünüyorum.
  5. VillagerAwesome

PrismaBot | Eğlence, Moderasyon, Müzik, Yetkili Botu (Log Tutma Yakında!)

Merhabalar efendim. Bu konumda hala yapım aşamasında olan bir botum olan "PrismaBot"u sizlere tanıtacağım. Botumuzda moderasyon, yetkili, müzik, eğlence komutları bulunmaktadır. Eğer botum desteklenir ve büyümeye başlarsa log tutma sistemini aktif edeceğim. Botun tüm komut listesi aşağıda...
  6. VillagerAwesome

Dizi Breaking Bad | Dizi Önerisi | Pişirmeye Var Mısın?

Bir de dizi 2008 başlangıçlı. Bunu da eklediğimizde diğer dizilerden daha kaliteli ve sağlam olduğunu görebiliyoruz.
  7. VillagerAwesome

Dizi Breaking Bad | Dizi Önerisi | Pişirmeye Var Mısın?

-SPOILER IÇERMEZ- Breaking Bad 5 Sezon 62 Bölüm Drama - Başlangıç: 2008 IMDB: 9.5/10 Konusu Bir lisede çalışan Walter White, kendi halinde başarılı bir kimya öğretmenidir. Öğretmenlikten arta kalan zamanlarda ise bir oto yıkamacıda araba yıkamakta, ailesinin getirdiği maddi zorlukların...
  8. VillagerAwesome

TurquoiseMT - Sunucunuza Mimar Ekibi Mi Arıyorsunuz? Sizi İçeri Alalım...

İletişim adreslerinizi aşağıya bırakabilirsiniz.
  9. VillagerAwesome

Mimar Olmak İsteyenlere Fırsat!

Teşekkürler... Teşekkürler... Eğer projeye genel bir ilgi olursa uzun süreler sürdürmeyi planlıyoruz.
  10. VillagerAwesome

Mimar Olmak İsteyenlere Fırsat!

TurquoiseMT, Türkiye' deki mimar olmak isteyen oyunculara ücretsiz akademi hizmeti sağlıyor. Aynı zamanda da mimar ekibimize alımlarımız vardır. Discord' a katılıp ücretsiz akademi hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  11. VillagerAwesome

ID de oluyor isim de garip font var forum kabul etmez. ID yi direk yapıştır oraya

ID de oluyor isim de garip font var forum kabul etmez. ID yi direk yapıştır oraya
  12. VillagerAwesome

ID : 513006229279473664

ID : 513006229279473664
  13. VillagerAwesome

Discord yanlış.

Discord yanlış.
  14. VillagerAwesome

RivalsNetwork Alımları(ücretli)

Merhaba. Öncelikle sunucu projenizde başarılar dilerim. Eğer hâla mimar bulamadıysanız ekibim ile hizmet verebiliriz. (Ekibe hâla arkadaşlar arıyoruz)
  15. VillagerAwesome

Mimar Ekibi Mi Arıyorsunuz? Sizi İçeri Alalım...

Hem aramıza Mimar arıyoruz, hem de sunuculara hizmet sağlıyoruz.
  16. VillagerAwesome

Mimar Mı Arıyorsunuz? Sizi İçeri Alalım...

Hem ekipçe mimarı hizmeti veriyoruz, Hem de mimar aranan sunuculara hizmet sağlıyoruz...
  17. VillagerAwesome

Mimarlığı İyi Olanlar İçeri!

İletişime Geçildi.
  18. VillagerAwesome

Mimarlığı İyi Olanlar İçeri!

Tasarımı Kendim Yaptığım İçin Bu Kadar Rezalet. Kusura Bakmayın... İletişim İçin Discordunuzu Bırakmanız Yeterli. Teşekkürler...