Arama sonuçlarınız

1. Sphynx

Minecraft sunucusunda sesli sohbet ??

Dediğiniz şey çok doğru. Minecraft'ın sesli konuşmak için desteği olmadığı için Ek programa ihtiyaç vardır. Ancak bu programla oyuncunun haberleşmesi Plugin ile de sağlanabilmektedir. 1. Yol -Oyuncu+mod+sesli konuşma programı konuşma programı haberleştirilerek yapılır. Oyuncuda bulunan mod...
  2. Sphynx

Bahsettiğiniz mod 30-40 kişi ile test edldi. Artılar: +Ses seviyesinde herhangi bir sorun yok +Ses ayar menüsü discord üzerinde olduğu için kaliteli ve ayarlanabilir ses verilebiliyor eksiler: -Sistem 20 kişi üstünde sıkıntı vermeye başlıyor ve çok çabuk çöküyor (ör. Ses odaları ve bot donuyor...
  3. Sphynx

Bahsettiğiniz mod 60 kişi ile test edildi artıları: +mesafeye göre azalıp artan ses +Herhangi bir çökme limiti yok (100 kişi rahatlıkla konuşabilir) eksiler: -Ses ayarları menüsü çok işlevsiz -Oyuncuların %90'ının sesi çok az oluyor hiçbir şekilde ses arttırılamıyor. -7D denilen ses desteği...
  4. Sphynx

Sphynx Roleplay [Modern Roleplay]

Konu güncellenmiştir.
  5. Sphynx

Beta süreci eğlence ve temel sistemleri test etme süreciydi. Bu süreçte birçok script'te olduğu gibi zar script'indeki mevcut hatalar bulunup giderildi. (zarların sürekli 9 gelmesi gibi). Dediğiniz konuya gelecek olursak ise admin power sunucumuzda yoktur. Adminler role event harici...
  6. Sphynx

Ortaçağ tabanlı RPG serveri açayım mı ?

Bahsettiğiniz temada kaliteli sunucular mevcut. Eğer yazılımınıza ve ekibinize güveniyorsanız neden olmasın?
  7. Sphynx

Discord linki yenilenmiştir.
  8. Sphynx

Dediğimiz şeylerin uzun zamandır farkındayım. Sunucumuz betada olduğu için bu zamana kadar görmezden geldim. Yarı yıl tatilinin bitmesi ile test sürecini bitmiş oldu ve sunucu yaz tatilinin başlamasıyla bitmesi planlanan bir bakım sürecine girdi. tanıtımda bahsettiğim her şey fazlasıyla sunucuya...
  9. Sphynx

Bu yorum gördüğüm en ön yargılı yaklaşım olsa gerek. Çoğu orta çağ ve modern roleplay sunucusunda yer aldım. Ben sizi tanıyorum siz de beni tanıyorsunuz rozenberg ama şu an kim olduğumu bilmiyorsunuz Bir sürü sunucuda aynı rol ortamında bulunduk. Modern roleplay ortamlarının nasıl olduğunu gayet...
  10. Sphynx

doğrudan link paylaşmak yasak olduğu için linki tamamlamadan verdim. tanıtım kısmındaki talimatları yerine getirerek girebilirsiniz.
  11. Sphynx

merak etmeyin ben de aynı fikirdeyim, Para kasma ya da çatışma sunucusu olmayacak. Lapiste kasılır gibi eroin toplanılan sunuculardan, sadece soygun yapıp polis-hırsız kovalamacası olan sunuculardan bıktık. Okul çıkışı sınıf arkadaşlarınızla cafe'ye gideceğiniz. Evde partiler düzenleyeceğiniz...
  12. Sphynx

Eleştiri ve fikirlere açığız.
  13. Sphynx

Gördüğünüz üzere şu an betadayız tüm sistemleri yakında paylaşacağız ve abartılacak kadar detaylı ve çok sistem olacak. Map'te köklü bir değişkliğe gidiyoruz. Map'imiz özgün inşa ediliyor. (4 Ocaktaki bu mesajım güncellenmiştir ve kendi map'imizi kullanmaktayız)
  14. Sphynx

IP: beta tester'lara verilmektedir Discord grubumuz: https://discord gg/aMmKUF3
  15. Sphynx

Sayın Burak, Biz dediğiniz çoğu şey üzerinde halihazırda çalışıyoruz. Fabrika buildleri oyunculara bırakılmayacak. fabrika planları mimarlar tarafından belirlenecek. builderlar inşa edecek. Mühendisler fabrika parçalarının çalışmasından sorumlu. Oyundaki satın alınabilecek çoğu malzeme...
  16. Sphynx

Biz kimiz? Henüz isimlerini paylaşmak istemeyen 4 kişilik bir ekibiz. Bu işe gönül koyduk bir kazanç amacı gütmeden gönüllü olarak eğlenmek ve eğlendirmek için varız. Sunucu Hakkında Sunucumuz 2019'un yaz ayında açılmış olup halen daha geliştirilmektedir Sphynx(sfenks) RP ekibi olarak...