Arama sonuçlarınız

1. eymen212

[ROXYCRAFT] Survival Safir Sunucusu Yetkili Ekibini Arıyor!

ROXYCRAFT 1.16.5+ SURVIVAL SAFİR Herkese merhaba, açılacak olan sunucumuz için tecrübeli bir yetkili ekibine ihtiyaç duymaktayız. İlgileniyorsanız bizimle konunun en altında bulunan discord adresimizden ulaşabilirsiniz. ARANAN YETKİLİLER NELERDİR? - Yönetici - Moderatör - Asistan - Rehber NEDEN...
  2. eymen212

Gelişmiş Survival Sunucusu ROXYCRAFT 1.20 Sürüm Açılış İçin Ortak ve Yetkili Ekip Gerekiyor!

Merhabalar Roxycraft için ortak ve yetkili ekibi arıyorum. Maddi manevi destek sağlayabilecek tecrübeli ortak olmak isteyen kişiler discord adresim için yazabilir. Yetkili olmak için plugin/tasarım/build bilgisi gereklidir. Bu sunucu diğer sunuculardan çok farklı olacak her hafta çok büyük...
  3. eymen212

discord'dan beni ekleyebilirmisiniz? Zelious#8381

discord'dan beni ekleyebilirmisiniz? Zelious#8381
  4. eymen212

Disguise Skript 1.8.9

dönüşüm kapatta neden arglar var? ve bu disguise skripti değildir bildiğiniz nick skripti.
  5. eymen212

Discord Seviye Sistemi || Sunucularınızı aktif tutun!

mükemmel elinize emeğinizde sağlık kullanıcam.
  6. eymen212

| Takım Arkadaşları Arıyoruz | Ekip Kuruyoruz | Roxy Craft |

Arkadaşlar Tasarımcı Varsa Lütfen Yazsın Tasarımcı Lazım!
  7. eymen212

Güzel Mimar ve Rehber Aranıyor komutları bilen içeri gel ROXYCRAFT

gençler alımlar aktif lütfen ark atın theymen#0001
  8. eymen212

marlboro kanka lütfen dc gel theymen#0001

marlboro kanka lütfen dc gel theymen#0001
  9. eymen212

ROXYCRAFT Yetkili Alımları

ROXYCRAFT NETWORK YETKİLİ ALIMLARI ORTAK OLMA ŞARTLARI: -15 yaş ve üzeri olmak -aylık en az 60 verecek -website veya pluginerlik veya ekip yönetme bilgisili olacak YOUTUBER OLMA ŞARTLARI: -200 abone üstü olmak MİMAR OLMA ŞARTLARI: -15 yaş ve üzeri olmak yeterli. Tasarımcıda alınıyor ORTAKDA...
  10. eymen212

Sunucuma Yetkili Alımları RoxyCraft

discord: Theymen#0001
  11. eymen212

Sunucuma Yetkili Alımları RoxyCraft

ROXYCRAFT NETWORK YETKİLİ ALIMLARI ORTAK OLMA ŞARTLARI: -15 yaş ve üzeri olmak -aylık en az 60 verecek -website veya pluginerlik veya ekip yönetme bilgisili olacak YOUTUBER OLMA ŞARTLARI: -200 abone üstü olmak MİMAR OLMA ŞARTLARI: -15 yaş ve üzeri olmak yeterli. ORTAKDA ARANIYOR AYLIK 40...