Arama sonuçlarınız

1. TimeKiller_YT

Başarıların devamını dilerim

Başarıların devamını dilerim
  2. TimeKiller_YT

1/3 Kızıltaş Rehberi-Başlangıç derecesi

Açıkcası bir şey anlamadım ama olsun :)
  3. TimeKiller_YT

[Anatolia Network]-[anatolianetwork.batihost.net]-[OPSkyblock]-[Oto Maden Sat]-[Adakit]-[ZİRVE!]-[REKABET]-[EVENT SAAT:13:00,17:00,20:00]

Ada sınırı çok küçük, adanın yaratıcı yerleştirme yeri olmamalı ve orası ada sınırı içinde değil 2/10
  4. TimeKiller_YT

mc.realisticpvp.net >Tüm banlar kaldırıldı! | Practice & FFA | 1.7.X - 1.8.X |

ping 430 adama jitter yaptım ban yedim iyi mi :D
  5. TimeKiller_YT

mc.realisticpvp.net >Tüm banlar kaldırıldı! | Practice & FFA | 1.7.X - 1.8.X |

Sunucuya ilk kez giriyorum ama aynı ip adresi üstünden 2 kez giriş yapabilirsiniz yazısı ile karşılaşıyorum yardım edin -common
  6. TimeKiller_YT

Kupa kazanarak arena atlama sistemi vb. [MCS]

aktiflik fazla ise sorun yok hocam -common
  7. TimeKiller_YT

LeadCraft <|> Türkiye'nin En İyi RPG Sunucusu <|> Metin2'nin Minecraft Versiyonu ! <|>

Merak uyandırıcı ikinci rpg deneyimim
  8. TimeKiller_YT

VanillaTR | Claim Yok Güven Var! | %99 Vanilla Sunucu | Türkiyede İlk!

Sizi tebrik ediyorum dost kardeşlik ve sevgi duygularını umarım taşır güveni beğendim ancak birisi evimizi tarlamızı kirletirse blok koyup durursa ban yer mi ? -common
  9. TimeKiller_YT

NationEX l [Emek Survival] l [Kralına Göre Değil Kafamıza Göre Oynuyoruz] YAKINDA!

Yasal işlem başlatma konusunda sizi haklı buluyorum gereği yapılmalı!
  10. TimeKiller_YT

NationEX l [Emek Survival] l [Kralına Göre Değil Kafamıza Göre Oynuyoruz] YAKINDA!

Konu daha detaylı olabilir Altın Tavuk,Keçi gibi eklenti ekleyecekseniz /lag clear komutunu kullanmayın aksi taktirde o canlılar silinir Hile koruması kesinlikle eklenmeli sunucu açıldıktan sonra direk eklenmezse adaletsizlik olur VIP VIP+ MVIP benzeri üyelikler ile normal üyelik neredeyse eşit...
  11. TimeKiller_YT

[1.8] Yaratıcı Minecraft Sunucusu - Sosyal Minecraft Platformu

Sunucu neden kapalı bu beni üzüyor
  12. TimeKiller_YT

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

saçma olma nedeni oynamak istiyorum ancak preminum hesabım yok ve diğer şahıslarda bundan şikayetçi
  13. TimeKiller_YT

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Neden sunucu preminum çok saçma
  14. TimeKiller_YT

MINEPRIME™ | Yetkili Alımları Başlamıştır! - Hemen Başvur!

Rehber Başvuru Formu: Adınız:Kemal Soyadınız:Tekcan Yaşınız:13 Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz?: 5 (bilgisayar aldığımda beri) Daha önce rehberlik yaptınız mı?: 3 kez (sunucular kapandı) İmla kurallarına uyar mısınız?: Kesinlikle dikkat ederim Neden rehber olmak istiyorsun?: Sunucuda Saygıyı...
  15. TimeKiller_YT

Konu kapatılsın

Samimi yetkililer varsa bende varım -TimeKillerYT -common
  16. TimeKiller_YT

Merhabalar...

:) anime iyidir ama aşk animeleri :)
  17. TimeKiller_YT

VortexRP || 1.12.2 || Modern hayatı ele alan rol sunucusu...

Harika Bir RPG sunucusuna benziyor umarım PC kaldırır (2GB ram) -TimeKillerYT
  18. TimeKiller_YT

MineKolik | 1.8/1.12 | KöylüTakas - Boss - PvP | Kasalar | Guili Inek Sistemi Hic bir serverde yok. | Aranılan PvP ortamı.

Aman dikkat edin hocam elmas tavuklar felan sıkıntı lag clear çekince siliniyolar neyse ben dedim diyeceğimi...
  19. TimeKiller_YT

Kilit

Ben 7. ;)
  20. TimeKiller_YT

Kilit

Hocam yanlış yazmışsınız HERKES diye yazılacak ;)