Arama sonuçlarınız

1. T

Youtube Kanalım için isim lazım

arkadaşlar youtube kanalım için isim lazım önerileriniz varmı lütfen paylaşın.güncell
  2. T

Map isteği

Merhaba arkdaşlar youtube kanalımız için adventure map lazım 2 kişilik fazla büyük olmasin 10-15 dk felan sürebilecek bir map video sonunda teşekkür bölümü olacaktir mapı yapan kişi adina linklerinizi bekliyorum konuya yorum atarsanız başkalarıda yararlanabilir. www.youtube.com/creeperturkiye...
  3. T

Creeper Gaming - Türkiye --- Youtube

Herkese merhaba arkadaşlar yeni bir kanal Creeper Gaming - Türkiye Haftada 3-4 video vericez ama destekleriniz lazım . Lütfen abone olup destek olun arkadaşlar iyi günler herkese. www.youtube.com/creeperturkiye :)
  4. T

Acil Yardım Lazım

Arkadaşlar şöyle bi map var spawnda cami felan olan bi map var araştırdım ama bulamadım onun linkini verebilecek varmı lütfen acil lazım.Beyler Sultan Ahmet camii si linki olan verebilirmi nettekiler kırık.
  5. T

Minecraft Server Açmak İçin Yardım

Arkadaşlar Minecraft Server alıcam Fakat bir az para eksiğim var şimdiden VIP satısı yapıyorum arkadaslar Normal Vıp : 5 Tl Sever Açılınca Altin VIP Altın Vıp : 10 tl Server açılınca Elmas Vıp Elmas Vıp : 15 tl Server açılınca Gamemode Arkadaslar server açılmadan önce Normal VIp alırsanız...
  6. T

Minecraft SkyBlock Acil Bakın

Arkadaslar Skyblock oynarken spawner aldım oldukca uzun ugraslar sonucu ama koydugum yerde domuz spawn olmuyor cok uzuldum yardım edin arkadaslar yer full dirt çimen degil . Bazıları çimende çıkıyorlar dedi ama dirt nasil cimen olucak bilmiyorum yardım edin arkadaslar hayırlı geceler.
  7. T

Minecraft Server Açtim SkyBlock acil yardım lazim

Arkadaslar skyblock server actim fakat serverimda skyblocka gidince normal envanter oluyor boyle olmasini istemiyorum . Normalde envanterin doluyken ./is yazinca bosalicak nasil ayarlicam yardım edin lütfen.
  8. T

Vps sunucum var AlwaysOnPc üzerinden mc server acana kuruculuk vereceğim

Merhaba arkadaşlar ; Benim AlwaysOnPc 'den vps bir sunucum var 2gb ram ... felan filan işte ama minecraft server kuramiyorum yardım edene eğer server açılırsa beraber yoneticez. Mesaj atin arkadaşlar ID ve Şifre veriyim.