Arama sonuçlarınız

1. T

kardeş mod paketinin link,ni verirmisin acil lazım lütfen 1.5.2 icin olanın

kardeş mod paketinin link,ni verirmisin acil lazım lütfen 1.5.2 icin olanın
  2. T

En İyi Ekran Videosu Çekme Programı Hangisi?

Bandicam 1 saate yaklasık 2gb atıyor ama fraps 100gb a yakın ceker.
  3. T

Beyler yardım edicek yokmuBuyrun Videosu + ayarlar = ------------------------------------------------------------------------------- Youtube Kanalım : www.youtube.com/trslime
  4. T

kardeş ben genelde 20dk lik videolar cekiyorum ve bu 20dk lik videolar fraps ile 147gb e kadar cikiyor bu da kötü bir durum converti ise en az 2 saat yüklemesi zaten 1 saat hesap et 1 video kac saate mal oluyo
  5. T

kardeş mic oldukça güzel www.youtube.com/trslime bu videoları bandicamla cektim ama actiondaki cızırtı benden kaynaklanmıyor bandicamde cızırtı olmuyor sadece actionda
  6. T

Beyler Action da video kaydı yaparken cızırtı oluyo konusmasam bile cok rahatsız edici yardım edin köfte abi sen yardım edersın birde bandicamla mc kasıyor onada yardım et bi zahmet :(
  7. T

S.a kardeş hangi video cekme programını ve renderleme programını kullanıyon bide Mirilis...

S.a kardeş hangi video cekme programını ve renderleme programını kullanıyon bide Mirilis Actionda mic cızırtı yapıyor bandicamla cekincede kasıyor ne yapmaylaıym lütfen yardım et.
  8. T

Youtube Kanalım için isim lazım

arkadaşlar youtube kanalım için isim lazım önerileriniz varmı lütfen paylaşın.güncell
  9. T

Map isteği

Merhaba arkdaşlar youtube kanalımız için adventure map lazım 2 kişilik fazla büyük olmasin 10-15 dk felan sürebilecek bir map video sonunda teşekkür bölümü olacaktir mapı yapan kişi adina linklerinizi bekliyorum konuya yorum atarsanız başkalarıda yararlanabilir. www.youtube.com/creeperturkiye...
  10. T

Creeper Gaming - Türkiye --- Youtube

Herkese merhaba arkadaşlar yeni bir kanal Creeper Gaming - Türkiye Haftada 3-4 video vericez ama destekleriniz lazım . Lütfen abone olup destek olun arkadaşlar iyi günler herkese. www.youtube.com/creeperturkiye :)
  11. T

Ve Bitti Soru-Tren Map

Hayir Bazi Pluginler Kac cani olduklarını gosteriyor orada 500 yaziyordu biz pluginin yalancısıyız :D
  12. T

Ve Bitti Soru-Tren Map

Beraber ugrasip yaptık cok guzel bir map oldu yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaslar
  13. T

Tekkit unable to authenticate account with minecraft.net hatası acil yardım :(

Güncell beyler bendede aynı sorun var lütfen yardım edin
  14. T

İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Evet Beğenmedim Kişisel bir fikir olabilir ama iğrennç kelimesi emeğe saygısızlıktır.
  15. T

İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Çok güzel olmuş Şu Beğenmeyip Emeğe Saygısızlık yapanlarda senin yaptığını yapsında gorelim .Başarılar...
  16. T

Server açacakların dikkatine Güncel tutalım

Kardeşim Bir oyun için bunlari demem gereksiz sonucta oyundasın sende güçlendikten sonra ormana git ölsen bile üzülmene gerke yok oyun sonucta ama lapis konusunda haklı olabilirsin.
  17. T

Acil Yardım Lazım

Arkadaşlar şöyle bi map var spawnda cami felan olan bi map var araştırdım ama bulamadım onun linkini verebilecek varmı lütfen acil lazım.Beyler Sultan Ahmet camii si linki olan verebilirmi nettekiler kırık.
  18. T

Minecraft Server Açmak İçin Yardım

Biraz Gerekli
  19. T

Açabilsem en fazla 2 kişilik açabilirim. oda 3 günlük
  20. T

Kardes Zaten Skypemde Tel no felanda yazıyo Asla kandırmam bu para işlerinde öyle bir kişliğe sahip değğilim sadece sizlerden yardım beklıyorum.
  21. T

Arkadaşlar Minecraft Server alıcam Fakat bir az para eksiğim var şimdiden VIP satısı yapıyorum arkadaslar Normal Vıp : 5 Tl Sever Açılınca Altin VIP Altın Vıp : 10 tl Server açılınca Elmas Vıp Elmas Vıp : 15 tl Server açılınca Gamemode Arkadaslar server açılmadan önce Normal VIp alırsanız...
  22. T

Minecraft SkyBlock Acil Bakın

Tamam saolasin kardes gece gece benle ugrastın allah razi olsun.
  23. T

Minecraft SkyBlock Acil Bakın

Kardes multiplayer oynuyorum sen yanlis okumussun.