Arama sonuçlarınız

1. KozyOldV

PlaneGO Sunucu Rehber Alımı Konusu

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri! Sunucumuz için alacağımız rehberlerin şu özellikleri taşıması zorunludur; * Saygılı olmak zorunda, Türkçe kurallarına layığıyla uymalı. Her kelimenin doğru yazılışını bilmeli! * Adaleti en ön plana almalı, bana nasıl davranıyorsa yeni gelmiş bir oyuncuya dahi...
  2. KozyOldV

Marbleus, namı değer Galaksi!

Merhaba gençler ve yaşlı Adex dede. @AdexTR 2017'de yaz sezonunda bu güzel forum üzerinde yazarlık yapmış, bir çoğunuzu eğlendirecek oyunlar, etkinlikler düzenlemiş. Her birinizin samimiyetine bırakmıştım kendimi. Sonra birden aa bir baktım, gereksiz bir durum yüzünden önce bir ton tartışma...
  3. KozyOldV

Aşık olduğun kız ile eski sevgilin hakkında konuşmak

Merhaba arkadaşlar. Biraz uzun bir konu olacak :P Keyifli okumalar. Yaklaşık 10 gündür çıktığım bir kız vardı. Üstelik doğum günümde sevgili olmuştuk. Dün, geçen yıl vefat eden nişanlıma küfür ettiği için çok kötü bir şekilde ayrıldık. Ben nişanlımın adını anmaya kıyamazken o küfürler etti... O...
  4. KozyOldV

Elveda Gamer! Elveda Dünya!

Sevgili dostlarım, Emir... Ve ismini saymadığım onlarca kardeşim... Uzun zamandır düşünüyordum, acaba bensiz hayat daha mı mutlu olur? Sorusunu. Cevabını buldum sanırım. "Evet daha mutlu olacak yüzlerce insan tanıyorum." Aranızda beni özleyecek onlarca kişi olduğunu biliyorum. Eğer yaşamayı...
  5. KozyOldV

YesilMetin2 90-200Level Bol dönüşümlü Sunucu

Merhaba değerli forum sakinleri... Sunucu özelliklerimiz; 3GB RAM 2.40Ghz İşlemci 90GB SSD Oyun içi özelliklerimiz; 90 Seviye başlarsınız, 200 Seviye ise sondur. 9 Adet silah, 8 Adet zırh ve 2 Adet iç item dönüşümü aktiftir. Zehir kılıcı dönüşebilmektedir. Eşsiz item parlamaları ve...
  6. KozyOldV

Call Of Duty 4 Türkçe Yama

Call of Duty 4 Türkçe yama Merhaba değerli forum üyeleri! Sizlere bu konuda call of duty oyununu tanıtacak ve oyunun türkçe yamasını vereceğim. Call of duty serisi ilk oyununu 2003 yılında çıkarmıştır. O tarihten bugüne birçok oyunu ile dünyayı defalarca kez sallamayı başarmış bir savaş oyunu...
  7. KozyOldV

KahramanTR - Geri dönüş

Merhaba değerli forum üye ve ziyaretçileri! Yaz öncesi forumda yazardım. Ancak bazı sorunlar ve fındık işleri yüzünden memlekete tatile çıkmak zorunda kalmıştım. Beni tanımayanlar için kendimi özetlemem gerekirse; Biraz psikolojik sorunları bulunan birisiyim. Karadenizliyim, 17 yaşındayım. Son...
  8. KozyOldV

Payday 2 Stealth Build 2017

Payday 2 Stealth Build 2017 Payday 2 oyununda nasıl gizli görev yapılır? Merhaba değerli forum üyeleri, Sizlere bu konuda gizli görev yapmayı anlatacağım. Hemen konuya geçiyorum. Öncelikle seçtiğiniz silahların ve zırhların Concealment yani Gizlilik oranına dikkat etmelisiniz. Düşük olursa gizli...
  9. KozyOldV

Payday 2 First World Bank

Payday 2 first world bank Payday 2 İlk dünya bankası görevi nasıl yapılır? Merhaba değerli forum üyeleri, Sizlere bu konuda bu görevi kolay yoldan nasıl yapacağınızı anlatacağım. Öncelikle bankaya kapıdan girmeniz gerekiyor ki şüphe uyandırmayın. Anahtarı almak için banka yöneticisini...
  10. KozyOldV

Payday 2 Kasa Düşürme

Payday 2 kasa düşürme Payday 2 oyununda nasıl kasa düşürürüm? Merhaba değerli forum üyeleri, hemen konuya geçmek istiyorum. Bu kasalar oyun sonlarında şansa bağlı olarak düşer. Ayrıca steam pazarlarında da satılmaktadır. Değeri yaklaşık olarak 82 kuruş ile 3.5 lira arasında değişiyor. Ancak...
  11. KozyOldV

Her konuya uygun web site tasarımım

Merhaba değerli forum üyeleri, Bu konunun sonunda sizlere resimlerini verdiğin sitenin dosyalarını vereceğim ancak öncesinde biraz oyun oynayacağız şöyle "Başlıyoruz." yazısından sonra ki spoilerlerden biri diğerlerinden farklı ve içerisinde dosyalar var diğerleri ise bomboş :) Resimler ...
  12. KozyOldV

payday 2 Türkçe Yama 2017

Payday 2 Türkçe yama 2017 Payday 2 Oyununu yabancı dilde oynamaktan bıktınız mı? Merhaba değerli forum üyeleri, Payday 2 oyunu tutkunları için çıkarılmış olan bu yamayı sizlere tanıtmak istiyorum. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki oyun tamamen Türkçe değildir. #Yaklaşık %75 oranında Türkçedir...
  13. KozyOldV

Payday 2 Car Shop

Payday 2 Car Shop Payday 2 Araba soygunu görevini nasıl bitirebiliriz? Merhaba değerli forum üyeleri. Hemen konumuza geçelim. Öncelikle görevlilerin birinde "Keycard" İsimli kapı anahtarı mevcut onu almalıyız. Anahtar ile müdürün odasına ait kapıyı açmalıyız. Daha sonra bilgisayar odasına...
  14. KozyOldV

Payday 2 Neden Ücretsiz

Payday 2 Neden Ücretsiz Bildiğiniz üzere Payday 2 oyunu geçtiğimiz hafta ücretsiz oldu peki neden? Aslında tamamen ücretsiz olmadı, 5 Milyon adet kopyası ücretsiz olarak dağıtıldı. Bunun sebebi ise oyunun piyasaya sürülmesinin üstünden 3 yıl geçmiş olmasıydı. Geçtiğimiz gün oyunun Ultimate...
  15. KozyOldV

Payday 2 Oyundan Atma Sorunu

Payday 2 Oyundan Atma Sorunu Payday 2 oyundan atma sorunu nasıl çözülür? Merhaba değerli forum üyeleri, hemen anlatıma geçiyorum. Payday 2 oynuyorsunuz ve birden oyun kapanıyor peki bunu nasıl çözeceğiz? Sorunu yaratan DLL dosyasını oyun kapalı vaziyetteyken değiştiriyoruz. #d3d9.dll dosyası. Bu...
  16. KozyOldV

Payday 2 Oynanış

Payday 2 oynanış Payday 2 oyununun temeli nedir? Payday 2 banka, araba mağazaları, kuyumcu gibi yerleri soyduğumuz bir FPS oyunudur. Payday 2 oyununun amacı para kazanmaktır. Para ile silah alabilirsiniz ki yeni silahlar aldıkça zevkiniz de artacaktır #Kendi fikrim. Payday 2 nasıl oynanır...
  17. KozyOldV

Payday 2 Steam Arkadaşla Oynama

Payday 2 steam Arkadaşla Oynama steam'da arkadaşlarınızla Payday 2 mi oynamak istiyorsunuz? Peki nasıl oynayacaksınız? Merhaba değerli forum üyeleri, hemen anlatmak istiyorum. Oyunumuzu açıyor ve Crime.net'e tıklıyoruz. Üstte görünen "Framing frame" isimli oda gibi beyaz olan odalardan...
  18. KozyOldV

İstek Ücretli Yapı Elemanı

Merhaba sevgili forum üyeleri, bir projem var hemen açıklayayım ; Eklenti paketlerini, yapıları ve forum konusunu hazırlayıp hazır sunucuyu satacağım (Tek seferlik değil) eklenti ve konu için eleman hazır ancak yapı için eleman bulamadık. Eğer kendinizi yeterli görüyorsanız yorumlarınızda...
  19. KozyOldV

Bir eşya olsanız...

Merhaba saygı değer forum üyeleri, Eğer bir eşya olsaydınız ne olurdunuz ? Ben başlatayım dış kapının dış kolu...
  20. KozyOldV

Payday 2 Sistem Gereksinimleri

Payday 2 sistem gereksinimleri Merhaba değerli forum üyeleri, bildiğiniz üzere Payday 2 isimli oyunu ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Peki minimum hangi donanımlara ihtiyacınız var bu oyun için? 2 GHz işlemciye sahip olmalısınız. 2 GB RAM'a sahip olmalısınız. 18 GB Depolama alanına ihtiyacınız...
  21. KozyOldV

BlazeCraft şikayet mesajım

Yaptıkları saygısızlığa bakar mısınız ? Küfürler, Argolar havada uçuşuyor ! Lütfen bu arkadaşların sunucularında oynamayınız ! Hocam bence asistan ve featherboardı kaldırmalısınız. Oyuncularınızı hak etmiyorsunuz. İyi günler ! İyi forumlar! Asistan sistemi TimeZoneTR'ye ait bir sistemdir kendi...
  22. KozyOldV

Wolfteam Kayıt Olma Rehberi

Wolfteam kayıt olma rehberi Wolfteam oyununa nasıl kayıt oluruz ? Merhaba değerli forum üyeleri, Sizlere Wolfteam oyununa kayıt olmayı göstereceğim. Kullanıcı adı Kullanıcı adınız tamamen size özgün olmalıdır. Aynı kullanıcı adı sadece 1 defa kullanılabilir. Kullanıcı adınızı Wolfteam...
  23. KozyOldV

Metin2 Kuşak

Metin2 Kuşak Kuşak nedir? Omuzlara takılan bir kostümdür. Seviye sınırlandırması mevcut değildir. Süre kısıtlaması mevcut değildir. Kuşaklar üç parçaya ayrılır : Usta kuşağı : NPC Theowahdan 40 seviye görevinden elde edilir. Hakim kuşağı : Nesne marketten temin edilebilir. Bey kuşağı : Nesne...
  24. KozyOldV

Metin2 Madencilik

Metin2 Madencilik Madenler nedir ? Merhaba sevgili forum üyeleri, hemen konuya girmek istiyorum. Madenler Deokbae'den alacağınız kazma ile kazılabilen maden damar ve yığınlarıdır. Madenleri takmak için önce Elmas ile iç itemlere delik açmamız gerekir. Madenler işlenerek iç itemler dediğimiz...
  25. KozyOldV

Wolfteam Log Hatası Çözümü 2017

Wolfteam Log Hatası Çözümü 2017 Wolfteam Log Hatası Neden Kaynaklanır? Merhaba sevgili forum üyeleri, hemen konuya girmek istiyorum. Diyelim ki Wolfteam oynarken birden oyun kapandı ve karşınıza yukarıdaki gibi bir log geldi peki nedir bu log? Eğer bu uyarıyı alıyorsanız, Wolfteam klasörü...