Arama sonuçlarınız

1. Eirenes

+ Basma Skripti

+ Basma Skripti olan biri varsa atabilirmi ?
  2. Eirenes

OyunOskopNW Mimar Alımı

Herkese merhabalar; Biz OYUNOSKOP Network olarak sunucumuzu açmadan önce bize gerekli küçük haritaları yapması için bir builder arkadaş arıyoruz. Katılım için: *Ad - Soyad: *Yaş: *Günlük online süresi: *Discord: *Yaptığı bir buildin resmi: Sunucunun pluginleri %80 Haritalar %40 bitmiştir...
  3. Eirenes

Skill Skripti

Arkadaşlar mesela sag tık sag tık sag tık 3 kere basınca oyuncunun baktıgı yerde tnt patlasın .. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  4. Eirenes

[İSTEK]Block'a Attack damage'i verme.

Bir blocka nasıl diamond sworddaki gibi attack damage ve atackspeed ekleyebilirim?
  5. Eirenes

Eirenes- Canlı Yayindayiz!

Herkezi bekleriz arkadaşlar! Oda Yapiyoruz!
  6. Eirenes

Eirenes | Stroke - (Faction Spawn)

Herkeze merhaba arkadaşlar, uzun zaman sonra bir faction spawn yaptım, inşallah beğenirsiniz uzatmadan fotoğraflara geçelim. Render için @VIthreon 'a teşekkür ederim.
  7. Eirenes

Minecraft Premium Hatası!

Arkadaşlar premiumuma gireriken şu hatayı alıyorum; *Yardım Ederseniz Sevinirim*
  8. Eirenes

- Eirenes - Big Amazing Skywars Map

Herkeze merhaba arkadaşlar bugün sizlere üzerinde uğraştığım bir skywars haritamı göstericeğim inşallah beğenirsiniz. Mapın bir sahibi yoktur! Planet Minecraft;http://www.planetminecraft.com/member/eirenes/ Diamond vermeyi unutmayınız. + @afesraca @Architectus @VIthreon @CollapseBL...
  9. Eirenes

Eirenes - Prison Mine Area [6]

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere 6 adet prison mine alanı yaptım, inşallah beğenirsiniz. Haritayin bir sahibi henüz yoktur. Marketimiz Açılmıştır.! --------------------------------- https://sellfy.com/Eirenes --------------------------------- SKYPE: mert.topal90...
  10. Eirenes

Eirenes - MiniGames Bekleme Lobisi!

Herkeze merhaba arkadaşlar bugun sizlere minigames bekleme lobisi yaptım inşallah beğenirsiniz, uzatmadan fotoğraflara geçelim. @CollapseBL @Architectus
  11. Eirenes

koydum bişiler .s

Merhaba arkadaşlar biliyosunuz ki build yapmayi birakmiştim, ama dayanamadim 1 2 şey yaptm paslanmışım iyice her neyse inşallah beğenirsiniz.
  12. Eirenes

Bırakiyorum.... -Eirenes

Herkeze merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir yapıyla karşınıza çıkmıyorum, konuşacağım şey bırakmam. Birakmamin sebebi kişisel sebeblerden dolayi. Eğer birine kötü bir şey yaptıysam veya onu kirdiysam özür dilerim. @VIthreon @Architectus @CollapseBL Elveda dostlarım.... herneyse uzatmaya gerek yok.
  13. Eirenes

Oyunoskop Skyblock l 1.7.X 1.8.X l mc.oyunoskop.com l

mc.oyunoskop.com http://resim.hosting/wqto6qc/image.png Sunucu Bilgileri Sunucu adı: Oyunoskop Sunucu türü: Skyblock Sunucu versiyonu: 1.7.? 1.8.? Bağlantı adresi: mc.oyunoskop.com Özellikler Sunucu Özellikleri Sunucu Hosting & Vds: Batihost Sunucu Kapasitesi: 44 Kişilik Sunucu Ram: 3GB...
  14. Eirenes

Bilgisayarımdaki dosyaları silemiyorum...

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımdaki dosyaları silemiyorum hata kodu : "Hata 0x80070570: Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda." Hatası alıyorum ve dosya , metin belgesi oluştururkende aynı hatayı alıyorum. Hatayın fotoğrafını atıcaktım, fakat paint ile felan yapıncada yine aynı hata...
  15. Eirenes

Eirenes Organic Büyücü -PARS BT

Herkeze merhaba arkadaşlar ben Eirenes, bugün sizlere organic büyücü yaptım, inşallah beğenirsiniz.Uzatmadan fotoğraflara geçelim. Yorum atıp beğenmeyi unutmayınız. @Collapse @VIthreon @Architectus @KoseKoyun @afesraca
  16. Eirenes

PARSBT l Eirenes l Organic Ev , Maymun , Kedi [FREE]

Herkeze merhaba arkadaşlar ben eirenes, bugün sizlere beleş olarak yaptığım evi , maymunu ve kediyi göstericeğim, inşallah beğenirsiniz. Bunları nerede kullanabilirim diyorsanız, yaptığınız haritalarda kullanabilirsiniz. Uzatmadan Fotoğraflarımıza Geçelim. İNDİRME LİNKİ...
  17. Eirenes

Eirenes MR.Duck (Organic Çalışması)

Herkeze merhaba arkadaşlar, ben eirenes bugün basit bir organic olarak ördek yapmaya çalıştım,bu konuda kendimi geliştiriyorum.İnşallah beğenirsiniz. @bydemir06 @RisusTR @Collapse @OlymposBekir @Majoras @VIthreon @afesraca @MhaWTHoR @Nano_Sensei @Architectus @Rocco_Can @Emrsmsk...
  18. Eirenes

Eirenes EggWars Map (ÜCRETSİZ İLK 15 KİŞİYE)

Herkeze merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yapmış olduğum EggWars mapını tanıtacağım.İsteyenler olursa bana forumdan özel mesaj atsınlar(İLK 15 KİŞİ)vereceğim. Uzatmadan fotoğraflara geçelim; Youtube:https://www.youtube.com/channel/UCZPCHrRnV2xtbVeKp0nCFJg...
  19. Eirenes

[Eirenes] şarkı yardım!

https://www.facebook.com/emre.batur.10/videos/vb.100000127305724/1326165210731043/?type=2&theater bu videodaki şarkının adını bilen atabilir mi ?
  20. Eirenes

Eirenes How To Build Bird #2 [Minecraft Kuş Yapımı]

Herkeze merhaba arkadaşlar ben eirenes, bugün güzel bir kuş yaptık, inşallah beğenirsiniz. -------------------------------------------------- Bu tarz videolar için abone olmayı unutmayınız. -------------------------------------------------- Eirenes...
  21. Eirenes

Eirenes İNTRO Yapabilecek Aranıyor!

İntro Yapabilen arkadaşlar bana ulaşabilirmisiniz ?
  22. Eirenes

Eirenes How To Build Wizard #1 [Minecraft Büyücü Yapımı]

Herkeze merhaba arkadaşlar ben eirenes, bugün minecraft oynadım ve minecraft'ta organic büyücü yaptık. -------------------------------------------------- Bu tarz videolar için abone olmayı unutmayınız. -------------------------------------------------- Abone olup yorum ve like atarsanız, çok...
  23. Eirenes

Eirenes Youtube Kanalı /Yapılar,Maplar V.b Şeyler/

Herkeze merhaba arkadaşlar bazılarınız beni tanıyordur belki, tanımayanlar için ben builderim ve sizinde birşeyler öğrenmeniz için youtube kanalı açmaya karar verdim, 2 günde 1 video veya 1 günde 1 video gelecektir, abone olmayı unutmayınız.Like ve yorumlarınız beni çok mutlu edicektir. YOUTUBE...
  24. Eirenes

/Eirenes/Küçük Bir Yapı,

Herkeze merhaba arkadaşlar, ben eirenes uzun zamandır forumda aktif değilim.Bunun birçok sebebi var, herneyse bugün boş vakitim oldu ve bende böyle bi küçük bir şey yapmaya karar verdim.İnşallah beğenirsiniz, uzatmadan fotoğraflara geçelim; Yapıyı inşallah beğenmişsinizdir, lütfen beğenmeyi...
  25. Eirenes

Organic GİRL (EİRENES)

Herkeze merhaba arkadaşlar, ben eirenes bugün sizlere yapmış olduğum küçük bir organic'i göstericem yapımı kısa sürmüştür. Beğenen herkeze teşekkürler.Uzatmadan fotoğraflara geçelim; @ZeYus0308 @bydemir06 @Collapse @OlymposBekir @_ColeTR @RisusTR @Eriny