Arama sonuçlarınız

1. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

Umarım hep açık kalır. İl dışında okumasaydım pırlanta bağışı da yapacaktım.
  2. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

Yavaşça uzaklaş bu konudan :D
  3. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

O yüzden eski oyuncuların gelmesini şimdilik bekliyorum. Yetkiliden aldığım bilgiye göre 1 ay içinde 5. seviye de açılacak ve oyun %100 Türkçe olacakç
  4. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

Sen Krets mağarasına girmeye çalışıyorsun galiba :D Dediğim gibi oyun baya zor gelecek :D Sadece görevleri yap şimdilik :)
  5. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

Eski oyuncu değilsen oyun sana zor gelebilir. Bazı yerler hala Rusça. Forumdan ve Mentörlerden yardım alabilirsin.
  6. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

Magmar olmuşsun :) Yazamıyorum sana :(
  7. A

KONU SİLİNSİN LÜTFEN

KONU KAPATILSIN
  8. A

Konunun kapatılmasını rica ediyorum.

Dediğim gibi oyuncuların kendileri oluşturabilecekleri bağımsız krallıklar olabilir. (Sadece bir öneri)
  9. A

Uzaylılar ve İnsanoğlu

Ha ben yanlış anlamışım :pof:
  10. A

Uzaylılar ve İnsanoğlu

Şöyle bir şey de var. Jüpiter'in bilmem kaçıncı uydusunda buz varmış. Bu da demek oluyor ki altında su olabilir. Eğer ki su varsa tek hücreli veya bazı basit canlılar olabilir.
  11. A

Uzaylılar ve İnsanoğlu

Ya onlar bizden daha gelişmiş değillerse ?
  12. A

Minecraft giremiyorum ama başka pcden giriliyor LÜTFEN yardım !

Resme baktın mı? Zaten minecraft.net 'ten girmiş.
  13. A

Şu an 12 milyar ışık yılı uzaktaki galaksinin ışınları bize ancak ulaşıyorsa...

Ha birde şu var örneğin ışık yolun yarısındayken ''6 milyon yıl ışık yılı ilerlemişken'' evrende genişlemiş oluyor. Yani ışığın gittiği mesafe 6 milyar ışık yılı olmasına rağmen evrende genişlediği için kat ettiği mesafe artıyor ve atıyorum 8 milyar yıl oluyor.
  14. A

Minecraft giremiyorum ama başka pcden giriliyor LÜTFEN yardım !

CCleaner ile yeniden detaylı temizlik yapın ve modemi kapatıp yeniden açın.
  15. A

Şu an 12 milyar ışık yılı uzaktaki galaksinin ışınları bize ancak ulaşıyorsa...

Aslında saçma bir soru :/ Ya da ben tam olarak anlayamadım. 12 milyar yıl önceki ışınların gelmesinin sebebi arasındaki mesafenin 12 milyar ışık yılı olması. Eskiden mesafe daha az ise o kadar yıl daha öncesini görüyordur. Eğer evrenin genişlemesinin hızı ışığa göre az ise atıyorum 1 milyar...
  16. A

Skinim nasıl?

Hayır, crack launcherdan yapmak zorunda kaldım. (Aynı launcherdan bağlananlar görebilir skinimi)
  17. A

Skinim nasıl?

3. güvenlik sorusunu unutmuşum :/ E posta da benim değildi şu an bir müdahale yapamıyorum :( Bu nasıl olmuş sizce? @HasanProKeser
  18. A

Skinim nasıl?

Daha güzelini bulamadım doğrusu :( Bir crack launcher'da denedim düzgün durmadı doğrusu. Acaba beyaz yerleri şeffaf yapma şansımız var mı?
  19. A

Skinim nasıl?

Kodla yapmaya çalıştım ama bir şeyler yanlış gitti :D
  20. A

Skinim nasıl?

Gerçek pelerini daha iyi bence :) Ama beyaz yerlerini şeffaf yapabilseydim daha iyi olurdu :/
  21. A

Skinim nasıl?

Toloka.yandex.com.tr Anlatılacak pek bişi yok anlarsın zaten :)
  22. A

Skinim nasıl?

Batman'e o yakışır mı mübarek :D
  23. A

Skinim nasıl?

Bunuun alt yeri daha iyi oldu kabul de etti :) Toloka dan para kasıp alacam :) http://www.needcoolshoes.com/banner?=aaphphph
  24. A

Skinim nasıl?

http://www.needcoolshoes.com/banner?=paaKapaqaLahphpGaGaGaqph