Arama sonuçlarınız

1. DiyaresTR

Play.HiraNetwork.Com | Türkiyenin Önder Faction Sunucusu! | Klan Duelloları, Gelişmiş Hile Koruması | KOTH Etkinliği | Hergün Event | 0 LAG

Play.HiraNetwork.Com
  2. DiyaresTR

Play.HiraNetwork.Com | +100 ONLINE | EJDERHA ETKİNLİĞİ | ELEMENT | BlackJack | ÖZGÜN SİSTEMLER | 0 LAG ! |

Play.HiraNetwork.Com
  3. DiyaresTR

Play.HiraNetwork.Com | 1.8 - 1.12 Survival +90 ONLINE - TÜCCAR - SEVİYELİ FIRIN - SEVİYELİ SPAWNERLAR ! Dragon Eventi

Play.HiraNetwork.Com Yetkili Ekibi: Eleftnen ( Kurucu ) Bay_ArdaTR ( Kurucu )
  4. DiyaresTR

Play.HiraNetwork.Com | [1.8.9 - 1.16] Emek Skyblock | OPSkyblock | Aylık Tedarik, Rünlü Meslek ve daha birçok Mükemmel Sistem! | +300 ONLINE !

Play.HiraNetwork.Com Emek Skyblock Sunucumuz Aktif Edilmiştir.
  5. DiyaresTR

İstek Kapsamlı LOG Skript

Merhaba, OPSkyblock sunucuma kapsamlı bir log skripti lazım. herrşeyin logunu tutabilecek bir skript. -Hesabına olan para giriş-çıkışı. -Yere Koyduğu Spawner Sayısı (Gün İçinde) -Market ten yaptığı alışverişler. Bunlar zaten logs da tutuluyor ama farklı komutlarda var diye çok zorlanıyoruz...
  6. DiyaresTR

Play.Screamcraft.tk | FACTİONS | Para Ödüllü Klan Savaşları | Borsa | BlackJack | ÖZGÜN SİSTEMLER | 0 LAG !

Sunucumuz Tek Amacı Adil Bir Rekabet Ortamı Oluşturmaktır. Her Hafta Kredi Ödüllü Turnuvalar olur. Her Ay PARA ÖDÜLLÜ Turnuvalar olur. PLAY.SCREAMCRAFT.TK
  7. DiyaresTR

HUB SUNUCUMUZA Moderatör Alıyoruz.

"+16 Yaşında Daha önce 1-2 yıl factions oynamış tüm kurallara ve bilgiye hakim olan. Pluginlerden anlayan(kullanımı) Saygılı tecrübeli moderatör alımı yapacağız. Oyunculara karşı saygılı olması gerekmektedir. Kesinlikle sesli iletişim kurabileceğim bir mikrofonunun olması gerekmektedir. NOT =...
  8. DiyaresTR

Play.ScreamCraft.tk | EMEK Skyblock | KÖLE Sistemi - Farm Sistemleri - Her Ay Sonu Sıralamaya Ödüller !

Sunucumuzdan Görüntüler Spawn Evet Sunucumuzdan Kareler Bu Kadar :) Sunucumuzda Adil Bir Rekabet Ortamı Bulunmaktadır. Her Ay Sonunda Sıralamanın 1. Sine ScreamVip Hediyemiz Vardır. Server IP = Play.Screamcraft.tk Website = Screamcraft.tk
  9. DiyaresTR

Önerinize ihtiyacım var.

Merhabalar, bu ay içerisinde 6 gb lık bir server açmayı düşünüyorum online sayısı arttıkça ramını yükselteceğim. sizce bu server ın oyun modu ne olmalı ? bu aralar en çok oynanan oyun modu sizce hangisi ? (Faction , skyblock , opskyblock , survival) genel olarak en çok oynananlar bunlar...
  10. DiyaresTR

screamcraft.batihost.com | OPSKYBLOCK | 2 GOLEM SP HEDİYE | KASA - RÜTBE SİSTEMİ | ALIMLAR AÇIK !

Merhaba Arkadaşlar Bugün OPSKYBLOCK Sunucumuzu Açtık ve Sizlere Sunuyoruz. ==============================================...
  11. DiyaresTR

Minecraft Server Açacağım

Merhaba, 50 tl gibi bir bütçe ile fazla online çekmek için hangi mod server açmalıyım ? skyblock - faction bundan 3 yıl önce faction açmıştım baya tutmuştu şu an durumlar nasıl hiçbir bilgim yok ama factionda baya viplik falan satmıştım. Server Açıp fazla online çekmek amacımız viplik satmak...
  12. DiyaresTR

[İSTEK] Kutu Skripti.

Merhaba Arkadaşlar, Bi Kutu Skripti İstiyorum fakat 2 çeşit olacak 3 de olabilir. Anahtarlı Olması Lazım Bunlardan Birçok Kutu Skripti var fakat Vip Veren YOK İstediğim Skriptte VİP VE KREDİ VERECEK (Kullanım: /kredi ver nick miktar) Evet Arkadaşlar Para vip ve kredi çıkanıda olacak bunu yapmak...
  13. DiyaresTR

[İSTEK] SkyBlock Coin,Kredi Skripti

a
  14. DiyaresTR

[Skript Paylaşım] Koruma

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Artık Bu Forumda Düzenli Olarak Skript Paylaşacağım Sorunlarım Varsa Yazınız Daha Yeniyim. Evet Gelelim Skriptimize: Mesela Bir Sunucuda Adminsiniz Ve Paneliniz Yok Sunucu Basıldı Adamlar Sizi Banladı Ve Yetkinizi Aldı Ve Paneli Olan Yetkili Açık Değil Sunucuyu...
  15. DiyaresTR

Yardım [Sorun] Minecraft 1.8 Açılmama Sorunu Acil İçeri

a
  16. DiyaresTR

Yardım [Sorun] Essentials Sorunu (ACİL İÇERİ)

Düzeltildi.
  17. DiyaresTR

[İstek] Kredi Skripti Acil İçeri

Çözüldü.
  18. DiyaresTR

< ScreamCraft > <FACTİON> <Kafa Düşürme> ScreamCraft.nitrado.net

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Bu Gün Sunucumu Tanıtacağım. -Kurallar- - Küfür Etmemek - Hile Kullanmak - Kurallara Uymak...
  19. DiyaresTR

Yardım WorldGuard Sorunu Acil İçeri

Merhabalar, Sunucumda Vip Hammaddem Var Fakat Vip Ekleyemiyorum /region addmember wgismi nick Yaptım Fakat Olmuyor Oluyor Diyor Ama Kıramıyor Lütfen Arkadaşlar Çözümü Olan Varmı Şimdiden Teşekkür Ederim.
  20. DiyaresTR

[İSTEK] Market Plugini

Çözüldü.
  21. DiyaresTR

Yardım [Sorun] ChestShop Plugini Sorunu

Çözüldü.
  22. DiyaresTR

[İSTEK] Faction Plugin Paketi

Çözüldü.
  23. DiyaresTR

[SK] İstek Lütfen İçeri

Çözüldü.
  24. DiyaresTR

[SORU] Server Açacağım Ne AçayIm (içeri)

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Yeni Bir Server Açacağım Sizce Ne Açayım? FACTİON *-* SKYBLOCK *-* SURVİVAL *-* Evet Arkadaşlar Bu 3ünden Birini Seçin Ve Yorum Yazın. Sizce Hangisini Seçebilirim? , Hangisi Daha Güzel Olur , Hangisi Daha Çok Oyuncu Çeker? -...