Arama sonuçlarınız

1. Ohadabunede

Hadi ! 1.10.2 hakkında biraz sohbet edelim :)

Biliyorsunuz ki 1 ay civarı içinde 1.10.2 versiyonu çıktı. Açıkçası arkadaşlarla multiplayer olarak oynadık. Hazır haritalar falan gelmiş. Hazır harita derken kasteddiğim şey özel generation seedleri. Mesela yüksek dağlar isimli bir harita var seçince rastgele ve 256 bloğa kadar ulaşan dağlar...
  2. Ohadabunede

Bir tür 3d modelleme programı - 3dsmax vs blender vs modo&nuke

Hangisini seçmeliyim ? Tasarımı severim ve modelleme tarzı şeyleride Hayal gücüm acayip büyük olduğu için herhalde. Fakat blender,3dsmax ve modo&nuke isimli bu 3 yazılım arasında kaldım. Hangisini kullanmalıyım ? Not: İlk kez başlayacağım :)
  3. Ohadabunede

Otomatik rigli bir site

Başlıkta gördüğünüz gibi, şöyle bir site var mı: Sadece minecraft skinini yüklüyorsun ve göz-ağızını seçiyorsun sana otomatik olarak rig v.b yapıyor var mı ?
  4. Ohadabunede

Samsung J7 nasıldır / Fiyat

Telefonum Çok eski ( Galaxy ace serisi 3310'un oğlunun torunu falan ) ve yeni telefona ihtiyaç duyuyorum. Telefonla oynamayı seven bi insanım telefonla tam gececi insanımdır. Galaxy J7 fiyatıda uygun geldi, turkcell'den almayı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir ? En başta J5 alacaktım fakat fiyat...
  5. Ohadabunede

Bazı amd işlemcileri..

Şöyle bi sorum olacaktı, Bazı amd işlemcilerinin isminde " HD8370D " gibi ekran kartı isimleri var. Bunun olayı nedir ? Ve sizce 6870 + 4 gb ram + AMD A4 6300 iyi bir toplamamıdır ? Şunuda belirteyim AMD anakart alacağım ve soket olaylarını kontrol de ettim. Kartın soketi FM2,işlemcinin FM2...
  6. Ohadabunede

Size kutsal soru soruyorum; 6870 + e7500 + 3GB RAM ile BF3 how is it

Başlıktaki gibi. Fikriniz nedir ? youtubede araştırdım, bu şekilde ultrada 40-60 fps ( 1080p ) highte 60-75 fps ( 1080p ) Sizce ? Bu kartı yeni aldım ve çok iyi gibi. Mesela 9600 gt'im vardı rocket league gibi bir oyunu bile en lowda oynuyordum fakat bu kartla ultrada 60fps sabit. Crysis gibi...
  7. Ohadabunede

Kimse nethere gidemiyor

Oyuncular portal yaptığında nedense içine girince portadan nethere gitmiyorlar. Orman dünyasını multiverse core ile yaptık fakat orman_nether yeride oluşturduk yinede gidemiyorlar ?
  8. Ohadabunede

Chestshop için sandık koyunca otomatik claim ?

Serverimde kürekle claim plugini kullanıyorum oyuncu chestshop için sandık koyunca otomatik claim atıyor nasıl engelleyebilirim ?
  9. Ohadabunede

ExpanerOnline | 1.8.x | Zorlayıcı Hayatta Kalma | İpeksiSpawner | ExpanerOnline.minecraft.to |

Biz, ExpanerOnline ekibi olarak daha önceden 3-4 kere sunucu açtık ve hep başarısız olduk. Şimdi ise daha sıcak ve iyi bir ortam yapmak istiyoruz, umarım başaracağız. Kendimizi plugin ve build konusunda geliştirdiğimiz için eski sunucularımızdan farklıyız. Sunucu 1.8.x olduğundan 1.8'in bütün...
  10. Ohadabunede

Sunucudaki herkesi muteleme / teleportlanmayı kapatma

Başlıktaki gibi. 1: Herkesi 1 komutla muteleyebilir miyim ? 2: yine 1-2 komutla oyuncuların komut kullanmasını / teleportlanmasını kapatabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler. Cevaplayan ?
  11. Ohadabunede

ServerListPlus bilgisayardan pcye değişen garip sorun

Garip bir sorun var: Diyelim ki ServerListPlus ile yaptığımız motd şu: Satır 1: --[---- BlaBlaOnline | Merhaba oyuncu ----]-- Satır 2: --[---- Zorlayıcı bilmemney Sunucusu ----]-- Şimdi bunu yaptık biz arkadaşla. Arkadaş açıyor serveri o da bi garip. O serveri açtı ve ilginç bi sorun gördü...
  12. Ohadabunede

Bi skin plugini

arkadaşlar bilen var mı şöyle bi plugin lazım; Skin değiştiriyor + skinin üstündeki isminide değiştiriyor. öyle bi plug var mı ? yada sadece skinin üstündeki nicki değiştirende varsa yollayın lütfen
  13. Ohadabunede

repair ve repairall'ı ayırma

Yine bi sorunum var, mesela bir group'a " essentials.repair " veriyorum. Sadece repair verdim fakat repair all da yapabiliyorlar. Bunu nasıl engelleyebilirim?
  14. Ohadabunede

Sunucumdaki eklemediğim yazı sorunu

Ben plugin paketi yaptım, bir sorun yoktu. 2 ay önce yaptığımda bu sorunlar yoktu. Örneğin havayı değiştirince "[hava] hava durumu blabla dünyasında gunesli olarak degistirildi" Nerede bu yazılar bi türlü bulamadım ?
  15. Ohadabunede

Flash bellek dosyayı atmıyor!?!??!

Şöyle bir sorunum var: 8 GB flashım var. içinde 2 tane biri 2.5 gb biri 4 gb lik dosya var. Bu iki dosya steam yedek dosyası. Yani oyun yedeği. Teker teker atmaya çalışıyorum. Örn: Disk_2'yi tek başına atıyorum, 50 mb gidiyor sonra donuyor bir anda yani hareket etmiyor. Atma hızıda bir anda...
  16. Ohadabunede

Orta Boy Uzun ve Dizayn Ev - Villa {Shaderli Fotoraflar}

Selam Millet! Ben Camon32. Hala susturuluğum ondan buradan atacağım bunu :) Bu gün tam 45 dakika uğraşıp böyle bir ev yaptım. Acemi-2 seviyesi olarak puanlayın. :) Küp Sanatı zamanı! {Fotoraflar} İçi Doldurulmuş Resimler:
  17. Ohadabunede

Minecraft Shader sorunu Acil!

Selam! Ben Camon32 bu yan hesabım. acil bir sorum oldu :/ 1 ay susturuldum da. Herneyse. Shaderler ilgili bir sorunum var. Ekran çok noktalı oluyor ve screenshoot alınca nedense böyle korkunç şeyler çıkıyor :S Fotolar: