Arama sonuçlarınız

1. GereksizHakann

Kombo Plugini Ya Da Skript

HEPİNİZE MERHABALAR ÖNCELİKLE SUNUCUMDA KOMBO PLUGİNİ YA DA SKRİPT EKLİCEM AMA BULAMADIM PLUGİNİ VARSA YA DA SKRİPT VARSA VERİRMİSİNİZ ÖRNEK : ADAM ÖLDÜRÜNCE ALTA KAÇ CANLA KİMİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ VE DOUBLE KİLL FELAN YAZIYO BANA LAZIM OLAN O HERKESE İYİ FORUMLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
  2. GereksizHakann

YENİ NESİL PVP SERVER [YENİ MAP ] | | VİP ÖZELLİKLERİ | TURNUVA | ANTİ HİLE | EFSANE PVP MAP

Güncel +++ Güncel++++ Güncell +++ Güncel+++ Güncel+++
  3. GereksizHakann

YENİ NESİL PVP SERVER [YENİ MAP ] | | VİP ÖZELLİKLERİ | TURNUVA | ANTİ HİLE | EFSANE PVP MAP

Statslar Sıfırlandı !!! Elinde Map Varmı ? Yaptığın Maplerden SS olarak atarsan sevinirim
  4. GereksizHakann

Minecraft Killeri Sıfırlama

Kardeşim buldum sağol :D
  5. GereksizHakann

Kardeşim scoreborad plugini kullanıyorum
  6. GereksizHakann

userdata dediğin essentials in içindekimi
  7. GereksizHakann

Beyler Pvp Serverımda Killeri Ve Chestleri Felan Nasıl Sıfırlarım ?
  8. GereksizHakann

Fluent PvP Builder Alımı

Beyler Serverıma Builder Alıcam Ve World Editten %90 Felan Anlasın Sunucu Full Cekiyor Ve Pvp sunucu Beyler Gelicekler Doldurulacak Forum Ad Soyad : Yaş : Build Bilgisi : Bi Kaç Bilgi Ve Foto Atın : (Fotosu Olmayanlar İletişime Geçsin )
  9. GereksizHakann

Hack Koruma Plugini

Hımm fiyatı ne kadar
  10. GereksizHakann

Hack Koruma Plugini

O sunucuda lag yapıyor denedim :/
  11. GereksizHakann

Hack Koruma Plugini

Beyler Serverıma Güzel Bir Hack Koruması Arıyorum PvP Elinde Olan Verebilirmi ?
  12. GereksizHakann

Teamlar bizim suçumuz değil yetkililerin olduğu zamanlar olmuyor sizler ıcın ınternet sıtemiz var ordan halletmeye çalışıyoruz bi servera puanlama vermek istiyosanız pluginlerinden ve mapleri bakıcaksınız iyi forumlar ama bunlarda artık sıkıntı olmucak...
  13. GereksizHakann

Hahahaha nerden gördüğü söylermisin yasal işlemi başlatayım ? yapılış ssleri ve video var kardeşim bu mapi ben yaptım çalıntı diyemessin...
  14. GereksizHakann

Kardeşim Benım kendi plugin paketim ve başka pluginden editlediğim pluginlerle oldu %20 Alıntıdır L Güncel + + + + + + + + Güncel +
  15. GereksizHakann

Rastgele Disguise Nasıl Yapılır

Kardeşim bu random disguise değil bunda kendi nickini kendin belirliyosun benim dediğim mcsg deki gibi nickini kendi belirlicek ./d yazınca genede sağol Teşekkürler deniyeceğim...
  16. GereksizHakann

Rastgele Disguise Nasıl Yapılır

Rastgele Disguie Plugini Sanırım Yok Skript Yapabilecek Ya Da Hazır Varsa Ya da plugini varmı
  17. GereksizHakann

Minecraft crash alıyorum yardım edin

Kardeşim Ekran kartı modelini google yaz ve günçelleştir de üst sürümleri yükle pc kur sıkıntı olacağını sanmam
  18. GereksizHakann

FNS Bırleştırme Kapatma

Ordan bulsaydım burda yazmazdım iyi forumlar Soruna Çözüm Yokmu ?
  19. GereksizHakann

Minecraft Serverda minecraft:op açığı

Sorunu Çözdüm Arkadaşlar Hepinize Teş :D
  20. GereksizHakann

Türkiyede hacksız bir EggWars Serveri Varmıdır?

Hiç sanmıyorum preli arıyosan vardır ama zaten pre olsa cubecraftta oyna .d