Arama sonuçlarınız

1. X

Premium Yardım

Merhaba minecraftı bırakmıştım tekrar girmek istedigimde demo diyor mojang'a girdigimde şöyle birşeyle karşılaştım ne denediysem olmadı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim hotmail ile demo olarak giriyor oyuna.
  2. X

Telefonunuzun Performansını ve Bataryanızı Tüketen Uygulamalar

Herkeze Merhaba Arkadaşlar ! Yine burdayım :) Bügün sizlere Bataryanızın jarzını çabuk bitiren ve Performansını etkileyen uygulamaların listesini sizlere yansıtacagım ! (Oyunlar,Programlar vs.) Performansını Etkileyen Uygulamalar ! 1.Facebook 2.Path 3.9GAG 4.Instagram 5.Spotify Music 6.BBM...
  3. X

Minecraft | Bugüne Kadar Yapılmış En Yaratıcı 8 Projesi

Merhaba, Minecraft uzun zamandır bilgisayardaki en popüler oyun olma özelliğini koruyor. Tabii Minecraft’ a oyun denebilirse. Ders olarak okutulmaya başlandıktan sora biraz oyunluktan çıkmış olabilir. Çocuklar seviyor. Büyükler seviyor. Bilmeyenler için dijital bir lego oyunu gibi diyebiliriz...
  4. X

[REHBER] Crafting Table( Çalışma Masası ) Hakkında Bilgiler

Çalışma Masası Nasıl Yapılır ? Çalışma masası yapmak için "E" tuşuna basarak Inventory’i açmanız gerekiyor. Çalışma masasını alttaki resimde gördüğünüz gibi 4 tahta yerleştirerek yapabilirsiniz. İstediğiniz çeşit tahta kullanılabiliyor. Çalışma Masası Ne İşe Yarar? Minecraft’a yeni...
  5. X

[REHBER] Enchanting(büyü) Hakkinda Dev Bilgiler

Merhaba, Yine Ben Burdayım :) Bügün Sizlerle Enchanting(Büyü) Hakkında Bilgiler Verecegim Bazı Kısımlar Alıntıdır(Resimler,Bazı Yazılar) Enchantment Table Oyunda Kullanılarak, Kılıç(Dia,Iron,Stone, wooden Sword) , Zırh , Balta , Kürek , Kazma gibi itemlere Özel Güçler Basmaya Yarar. Bir esyaya...
  6. X

Hile Kullanmanın Bilgisayar Performans Üzerindeki Etkisi

Merhaba, Hile Kullanmak Yine Ben Burdayım Hile Severler için ! Bügün Sizlere Hile Neden Kullanırlar Nasıl bir sonuç verir onları anlatacagım. İlk Olarak Oyuncular şöyle başlar ; 1 saat önce : Hile Açmıyacagım adaletli oynayım Sürekli ölünce 1 saat sonra : herkes hack benimde açmam gerek yeter...
  7. X

Minecraft Hakkinda Genel Bilgiler (Herobrine ve Entity 303)

Merhaba, Minecraft, Markus Persson adındaki İsveçli bir yazılımcı tarafından yaratıldı. Markus, Minecraft dünyasında “Notch” takma adıyla tanınıyor. 35 yaşında olan “Notch”, Minecraft’tan önce King.com adındaki şirkette 4 yıl yazılımcı olarak çalıştı. King.com’u duymadıysanız, Candy Crush’ı...
  8. X

Minecraft'a Ait Kırılan 12 Rekor

En Çok Satan Bağımsız Oyun Olma: Bilgisayar ve MAC için 16,179,200'den fazla sayıda kopya satan Minecraft bu rekoru elinde bulunduran oyun olma özelliğine sahip. Dünya'nın En Büyük Gerçek Alanı: Her bir blok 160 m2 olarak 22 milyon blok ile Birleşmiş Krallık ve Adaların tamamı yapılarak bu...
  9. X

[Rehber] Eklenti Editlemek ve Eklenti Kodlarına Ulaşmak

Merhaba, Bügün Sizlere Eklenti Editlemek(Mesaj,Komut vs.) ve Eklentinin Kodlarına Ulaşmayı Gösterecegim ! Öncelikle Gerekli Programlar : 1. JD-GUI (Pluginin Kodlarına Ulaşmak İçin Gerekli) 2. In Class Translator (Komut,Mesaj Degiştirmek için) Nasıl Çalışırlar ? 1. JD-GUI Nasıl Kodları...
  10. X

Microsoft, Minecraft’ın Eğitim İcin Kullanılmasını İstiyor

Merhaba, Geçtiğimiz yıl bünyesine Minecraft'ı katan Microsoft, işleri bir adım daha öteye taşıyarak oyunun eğitim alanında kullanılmasını hedefliyor... Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Minecraft, genç ve yetişkin kullanıcılar dışında ayrıca öğrenciler tarafından da...
  11. X

[ÇÖZÜLDÜ] Steam Mobil Ödeme Sorunu

Steam'a Telefondan Para Atarken "Üye işyerinin ilgili operatörden işlem geçirmeye yetkisi yok" Sorunu var nasıl çözebiliriz ? Yardım Lütfen !