Arama sonuçlarınız

1. ErtanD

Film Sitesi İçin Logo

Merhaba arkadaşlar Fılm sitesi projeme başladım fakat grafiker lazım, Skypetan iletişime geçin yazayım. : Ertanbnm Başka türlü hırsızlar gelipte domajni alıyorlar .. olucak domain ve buna logo lazım İçeriği Film sitesi gibi olmasını istiyorum, Tavsiye edilen logo boyutu: 230px x 55px...
  2. ErtanD

Yeni Proje (Önerileriniz)

Merhaba arkadaşlar, 1 haftadır düşünüyorum aklıma gelmiyor fakat, size sorma hisiyatı geldi içimden. Ben bir site açıcam fakat bu site neyle alakalı olmasını istiyorsunuz, Bi nevi nasıl gerekli bir proje var? Önerileriniz varsa yazarsanız çok iyi olur. Not: Lütfen çok bilmiş gibi cevaplar...
  3. ErtanD

Mira,mira,mira :(

Merhaba arkadaşlar ben MineTurkNW sunucu ortağı bi nevi sahibi bugün sizlere bir sunucunun argo ve kötülemek istemiyorum ama konularında yok reklamcı yok yok biz reklam yaptirmiyoruz falan diye dır dır eden bir kaç kişi var, ama bizim sunucuya gelip 4-5 kişi bi anda chate server reklamlarını...
  4. ErtanD

Osmanlı MC - Osmanlının Heycanına Yaşamaya Hazırmısın ? [Kredi sistemi ve Dahası!]

IP : mc.OsmanliMC.com Minigame'ler Öncelikle Arkadaşlar Bu Sunucuyu Kendim İçin Kurmadım Sizlerin Oynaması İçin Kurdum Bu Yüzden Sizin İstediklerinizi Yapmak İstiyorum Siz Sunucumuzda Ne Gibi Minigame'ler Görmek İsterseniz Yorum Olarak Yazın. (Örn. 1vs1,TntRun,Splegg,Spleef)...
  5. ErtanD

Tab Sorunu

Tabda oluşan bir sorundan dolayı kullanıcıların kafası çok karışıyor. Resim herşeyi anlatıyor Buyrun resim: Resimde anlattıgım şey, tabda çift isim çıkması, ve üye çıktıgında tabda ismi hayla gözükmesi bunun nedeni ise. Serverin çökmesine yarayan bir craftbukkit açıgı vardı onun açık olmayan...
  6. ErtanD

Giriş Eklentisi

Merhaba arkadaşlar sizden bi ricam olucak. Bu eklentide bot önlemesi isticem ama başka bi türlü, mesela bi üye girdiginde Ertan die biri dieri 10sn beklicek. 10 Saniye sonra dier üye giricek. Ve bu yöntemle ise botlar daha yavaş bir şekilde siteme giriş yapıcak. Sizden ricam aranıza elinizde...
  7. ErtanD

[1.7.x - 1.8.x] / PVP / Faction! / KAFA-DÜŞÜRME / IP <-> DragonOnline.Nitrado.Net

GEREKSİZ SERVER, KONU KİLİT.