Arama sonuçlarınız

1. OyunNuyo

Play.NuyoNetWork.Com Op SkyBlock 1.8X / 1.14X | Adakit | AdaFly | Jackpot | Piyango | Coin Sistemi |

Son Güncellemeler Otosat Eklendi Chest Sat Eklendi Ada tasarımı yenilendi her şey sıfırlandı sıralama boş
  2. OyunNuyo

Play.NuyoNetWork.Com Op SkyBlock 1.8X / 1.14X | Adakit | AdaFly | Jackpot | Piyango | Coin Sistemi |

Map Kesinlikle Bize Aittir Map yapım esnasında koymuş birileri ve elimde itiraf ettiği fotoğraflar mevcut
  3. OyunNuyo

Adakit Sorunu Düzeltildi Çakma Lobi Mapi değiştiridi Sorunlar Giderildi Sunucu Aktif
  4. OyunNuyo

Öncelike Sunucu geçmişimiz hakkında bahsetmek isterim 2012 yılında secretcraft faction olarak açıldı ve 2013 yılında Ansa-Gaming Olarak tekrardan aktif edildi Daha Sonra sunucu işlerine ara verdim ve 2016 Yılınca PvPMC Sunucunu aktif hale getirdim daha sonra bu sunucumuda NuyoPVP Olarak ismini...
  5. OyunNuyo

NuyoPVP Map Yapım Ekibi + Developer'lar Aranıyor

NuyoPVP OpSkyblock + lobi developer + map yapım ekibi aranıyor discord : vCa2X6T discord ıd : Ilker26#3518
  6. OyunNuyo

Play.NuyoPVP.com> 3yıl Sonra Tekrar Geri dönüyor ( FFA/1vs1) 1.8

Server Açılmıştır Herkese İyi oyunlar dileriz
  7. OyunNuyo

SkyBlock Bilgisi Olan Developer Alıncaktır

SkyBlock Bilgisi Olan Developer Alıncaktır discord : Ilker26#3518
  8. OyunNuyo

Sunucumuzun Açılış Tarihi normalde 20.08.2019 du sunucumuzu barındırdığımız firma makineyi geç verdiği için sunu açılış tarihini 21.08.2019 14:00 aldım bugün ise firma tarafından yapılması gereken bir şey vardı ve whitelist kapalıydı eklenmedik şeyler ekksik şeyler vardı bu yüzden bugün...
  9. OyunNuyo

NuyoPVP Ekip Kuruluyor Açılış Tarihi 20.08.2019

20.08.2019 tarihinde tekrar açılacak olan Sunucumuz İçin admin hariç tüm yetkililer alınacaktır 16 yaş ve üstü daha önce serverlerde çalışmış komut bilen saygılı kişiler alınacaktır discord :vCa2X6T dicord id : Ilker26#3518
  10. OyunNuyo

Sunucunun Aktif olmadığını ben zaten sunucunun motd kısmındaa belirttim
  11. OyunNuyo

NuyoPVP Ekip Kuruluyor

NuyoPVP maximum 15 gün içinde tekrardan aktif olucak admin hariç tüm yetkili alımları mevcuttur. Ekip arkadaşlarına Saygılı olan geerek yetkisi düşük gerek yetkisi yüksek ve oyunculara yani herkese saygılı olmanız gerekmektedir 16 yaş ve 16 yaşın üzerinde olması gerekmektedir discord ...
  12. OyunNuyo

20 Gün İçinde Açılıyor
  13. OyunNuyo

NuyoPVP Builder Ekibi Kuruluyor

NuyoPVP FFA/1vs1 Olarak 2016 yılında yani 3 yıl önce kurulmuştur. Bazı Nedenlerden Dolayı Kapatılmış ve Şuanda 0 dan yapılmıştır Biz NuyoPVP Yetkili Ekibi.Ekibimiz 1 Üst Yetkiliden (Şuanlık) 3 Adet ise Yardımcı Yetkiliden Oluşmaktadır. Yardımcı Yetkiliden Kastım ( Moderator,Admin) Yönetim...
  14. OyunNuyo

Yalnız dediğim gibi bu işler zevke bağlı 1 oyuncu bu mapi beğenebilir biri beğenmeyebilir. bu arada bir konu daha açmıştım siz yazı yazınca farkettim üste taşıyabiliyormuşuz konuyu diğer konumu kaldırmaları için talepte bulundum yarın bi uğrarım sunucuza iyi akşamlar
  15. OyunNuyo

Bence herkesin zevki farklı benim böyle harita hoşuma gidiyor böyle yapıyorum Gün İçinde Sunucuza gelip nası bir mapiniz var bakmak istiyorum merak ettim
  16. OyunNuyo

Play.NuyoPVP.com | FFA / 1VS1 |1.8.X

Şuanda Son Dokunuşları yapıyorum motd kısmına serverin ne zaman açılacağı ile ilgili bir time koymuştum bu yüzden whitelist açık serverde
  17. OyunNuyo

Play.NuyoPVP.com | FFA / 1VS1 |1.8.X

NuyoPVP FFA/1vs1 Olarak 2016 yılında yani 3 yıl önce kurulmuştur. Bazı Nedenlerden Dolayı Kapatılmış ve Şuanda 0 dan yapılmıştır Biz NuyoPVP Yetkili Ekibi.Ekibimiz 1 Üst Yetkiliden (Şuanlık) 3 Adet ise Yardımcı Yetkiliden Oluşmaktadır. Yardımcı Yetkiliden Kastım ( Moderator,Admin) Yönetim...
  18. OyunNuyo

3 yıl Ardından play.nuyopvp.com tekrardan aktif oluyor geri dönüyoruz
  19. OyunNuyo

NuyoPVP Alım Var

Yaklaşık 3 yıl önce ffa olan sunucumuz NuyoPVP şuanda Tekrardan açılacak map yapımları için builder skript yazmayı bilen iyi derecede bilen ve pluginlerden anlayan developer alınacaktır detaylı bilgi için : discord : https://**********/xwPeQWv discord ad : Ilker26#3518
  20. OyunNuyo

Nuyopvp Builder Arıyor

Ilker26#3518
  21. OyunNuyo

Nuyopvp Builder Arıyor

https://**********/xwPeQWv xwPeQWv
  22. OyunNuyo

Nuyopvp Builder Arıyor

Tekrardan açılacak olan nuyopvp 1vs1 arenalarını yapmak için builder aranıyor detaylı bilgi için discord : aJ2CSB
  23. OyunNuyo

Yakın zamanda Geri Dönüyoruz
  24. OyunNuyo

eyw kardeşimde server kapandı :)