Arama sonuçlarınız

1. nationalelectric_

Forumu bırakıyorum!

He he sen böyle de bir dışkı olmayacak kendini savunmaya çalışma çünkü bır dışkı olmayacak.
  2. nationalelectric_

[ÜCRETSİZ OYUN] World of Warcraft Ismarlayacağım

Forumu bıraktım başkasına ver başka bir genç sevinsin hem ben pek fazla oynamam hemen sıkılırım.
  3. nationalelectric_

Forumu bırakıyorum!

Neyseki bu psikolojimi bozan son mesaj oldu... Eğer dikkat çekseydim national electric hesabım daha erken fark edilecekti
  4. nationalelectric_

Forumu bırakıyorum!

What? İyi.misn?
  5. nationalelectric_

Forumu bırakıyorum!

Evet ama size küçük bir şaka yapmak istemiştim.
  6. nationalelectric_

Forumu bırakıyorum!

Arkadaşlar forum iyice benim psikolojimi bozdu. Hatta halisünasyon bile görüyorum, öyle bozdu ki cinsel ilişki isteyen çocuk sayesinde dna kodlarım bozuldu. Sonra bahaneler uyduran iftiralar atan doğruları yalanlayan kişilerde bozdu iyice. Bırakıyorum forumu @CrafterMan24 ömden dediğimi burada...
  7. nationalelectric_

Minecraft 2.0 da Neler Olacak (Görüşler)

Oyun yok olacak diyorum anlamıyo musun? Oyun dışkı gibi olacak :(
  8. nationalelectric_

Fetih1453 ( 1.7.X - 1.8.X ) Faction - Boss - Kafa Düşürme - Arsalar - Repair

Sunucunuza PEK FAZLA (!) dersim yok derdim login register hiçbir sunucuda yok demeniz.
  9. nationalelectric_

Her serverdemi login register yok? Sunucunuzu sevgiliniz gibi koruyorsunuz bakıyorum. Çok süper yalanlar bunlar TopaçCraft mı öğretiyor bunları?
  10. nationalelectric_

Hort

Hort
  11. nationalelectric_

Minecraft 2.0 da Neler Olacak (Görüşler)

Java yok olursa nolur biliyor musjn? O zevkle oynadığın modlar, faction sunucunsa kullandığın o saçma pluginler skriptler. Oynadığın serverler o saçma faction sunucunu kiraladığın hosting yok olur!
  12. nationalelectric_

Faction pluginim Worldguard'ı görmüyor.

Yardım etmein şuna ya yardım etmeyinde factionların ne kadar kalitesiz olduğunu anlasınlar!
  13. nationalelectric_

16 GB Server Açılacak ORTAK ARANIYOR (ÇOK ACİL)

Kardeşin git kuralları oku cümlelerine dikkat ette yönetimin ve benim asabını bozma! Kardeşim tamam alakası var ama cümlen mantıklı bir şey ifade etmiyor
  14. nationalelectric_

16 GB Server Açılacak ORTAK ARANIYOR (ÇOK ACİL)

Bence alakası yok bence adam tanımadığı kişileri ekibe katarak embesillik yapıyor
  15. nationalelectric_

Oyuncu onların ellerinde değil forumda çok öyle çocuk var Ve ismine layık değil doğru sebebi fatih lapis kazarak istanbulu alıp çağ kapatıp çağ açmadı
  16. nationalelectric_

Yeni profil budur.

Yeni profil budur.
  17. nationalelectric_

Hep bana "psikolojik açıdan iyi değilsin :( " derdin ya gerçekleşti. Halisünasyonlar...

Hep bana "psikolojik açıdan iyi değilsin :( " derdin ya gerçekleşti. Halisünasyonlar görüyorum... Saçma mesajlar yazıyorum...
  18. nationalelectric_

Not ben @12NationalElectric12 yim ayı gibi yan çar açtım banladılar

Not ben @12NationalElectric12 yim ayı gibi yan çar açtım banladılar
  19. nationalelectric_

Forum sağolsun psikolojik açıdan iyi değilim Bu sebeple yakın zamanda forumu bırakıcam

Forum sağolsun psikolojik açıdan iyi değilim Bu sebeple yakın zamanda forumu bırakıcam
  20. nationalelectric_

Fakirlere muhtaç ol inşallah! Fakirlikten değil. Mojanga güvenmiyorum benden paramı çaldı Şimdi...

Fakirlere muhtaç ol inşallah! Fakirlikten değil. Mojanga güvenmiyorum benden paramı çaldı Şimdi sen yok 19 milyon kişi satın aldı diye bahane udurursun da herzaman gerçekler yeniktir ama aslında zafer kazanır
  21. nationalelectric_

Kara Adamı hissediyorum(Şiir)

Özetleyeyim Kara adamı hissediyorum. Kafiye için kolaya kaçmasaydın iyi.
  22. nationalelectric_

Gift Kodu Nasıl aktifleştirilir ?

Ya bak kardeşim. Güzel kardeşim. Sadece dosyalarınjı bilgisayarıma indirebiliyorum silip değiştiremiyorum Ve ftpten girmiyorum öğeyi denetlede bir bölüm var oradan Birdaha bilmedne kandırıyorsun deme! Ve ben hekırım mı dedim?
  23. nationalelectric_

Elinde kılıçla stevenin üstüne atlayıp stevenin kafasına saplayan enderman gifi yaparmısın bana

Elinde kılıçla stevenin üstüne atlayıp stevenin kafasına saplayan enderman gifi yaparmısın bana
  24. nationalelectric_

HEYEAYEAHEYEAYEAHE Şarkısının 10 saatlik versiyounu.

Bu şarkı iftara kadar bayıltıcak beni vücut ısımın 36.5 ten 40 a çıktığını hissedirem Ama güzel geldi
  25. nationalelectric_

Hort

Hort