Arama sonuçlarınız

1. Bay ZZ

Başlıklara Düzen Getirilmesini Talep Ediyorum

Talebim şudur; Yeni açılmış konulara her baktığımda, "ACİL YARDIM", "İÇERİ GİRİN", "BUYRUN", tarzı mesajlar görüyorum. Ne olur ne olmaz, bir uğrayayım diye konuya dalarken ise "Skript Yardım" konusuyla karşı karşıya geliyorum. En azından bir kaç arkadaş gibi "Skript Yardım", veya "Skript...
  2. Bay ZZ

3500 TL Değerinde Oyun Notebook'u Önerisi

Herkese selamlar, Giriş kısımlarında iyi olmadığım için direkt konuya dalıyorum: Şimdi, benim bu ihtiyar iyice hastalandı ve yeni bir bilgisayar alma zamanı geldi çattı. Çevremde bu konuda iyi biri olmadığı için foruma danışmaya karar verdim. "Evde yer olmadığı" gerekçesi ile 'oyun notebook'u'...
  3. Bay ZZ

Haksız Mı Beyler?

YORUMLAR AFSGETRDFGHGEDR
  4. Bay ZZ

Tatlı Bebek

Ne kadar tatlı bir bebek, internette dolaşırken takıldı. Sizinle paylaşmak istedim. Keşke böyle evladım olsa:
  5. Bay ZZ

5 Dakikada Forum

Son 5 dakika içinde 2 kez haksızlığa uğradık arkadaşlar. Öncelikle sayın mod kuralları çiğnedi ve kuralları çiğnediği konuyu kaldırdı. Daha sonra ise @TrustNoONE'ın açtığı plug.dj ile ilgili eleştri konusunu 2 dakika içinde yanlış uyarı vererek kaldırdılar. Muhtemelen bu konu da kapanacak ve...
  6. Bay ZZ

Skript Nedir, Nasıl Yazılır?

Merhaba değerli forum üyeleri bugün bir rehber ile karşınızdayım. Bu rehber Skript eklentisi ile ilgili olacak. Neyse başlayalım. Skript bir eklentidir. Skript yazan kişilere "Skripter" veya "Sk Developer" denir. Bu eklenti ile orjinal oyunda olmayan özellikler ekleyebilirsiniz...
  7. Bay ZZ

Konu Yeri Yanlış Şiiri

"Konu Yeri Yanlış" temalı şiirimi sizlere sunuyorum, daha acemiyim (akrostiş): Konu ile ilgilidir Oysa kişisel bir şey değildir Neden yanlış diye sorarsanız Uyumsuzluğundan ve Yanlış olduğundandır Evrenin kuralı olmalıdır bu kural Rüşvet kabul etmez @İnanılmaz veya @heroyilmazz Yanlış konuları...
  8. Bay ZZ

Favori Karakter Savaşları

Merhaba forum halkı, Favori Karakter Savaşları'na hoşgeldiniz. Bu oyunun amacı bir oyundan, filmden, anime veya çizgi filmden favori karakterinin ismini söyleyecek (isterse benim gibi video, resim de atabilir) ve üstteki üyenin favori karakteriyle kapıştıracak. Birden fazla favori karakteriniz...
  9. Bay ZZ

[Skript] Death Note

Merhaba forum halkı bugün sizlere ilk skriptim olan Deathnote'u paylaşacağım. Bu skripti istek üzerine yaptım, hata olabilir çünkü sunucu açmayı bilmiyorum :(. Üzgünüm ama diğerleri gibi havalı bir konu açamadım umarım ileride öyle konular açarım. Şimdi efenim bu skripti ben yazdım (ilk...
  10. Bay ZZ

Minecraft Şarkıları İle İlgili Oynatma Listem

Merhaba forum üyeleri, bugün kendimce yaptığım eski ve yeni bulduğum Minecraft şarkıları ile oynatma listemi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Şarkı eklemek isterseniz istediğiniz şarkının adını yazmanız yeterli olacaktır. Buyurun linki...
  11. Bay ZZ

Yarı Ender Deadpool

Merhaba forum üyeleri bugün editlediğim Deadpool Skini'ni sizlerle paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. @RedIsBack
  12. Bay ZZ

Moderatörün Görevleri (Yanlış Bilen Arkadaşımız Farkıyla)

Merhaba forum halkı, Dünkü konumdan en beğendiğim ekran görüntüsünü burada da paylaşmak istedim. Neyse bu ekran görüntüsünü girdiğim bir sunucuda edit item ile oyuncu öldüren bir moderatöre görevini sorduğumda aldım:
  13. Bay ZZ

46.20.1.66:1144 İp'si Olan Sunucu

Merhaba arkadaşlar, biz @İnanılmaz ile takılırken ''Benimle Oynar Mısın?'' forumundaki konulara ip adresi atacak durumda olan sunucuya girelim dedik. Neyse ben değil sslerim konuşsun. Bu arada reklam mesajlarını haklı olarak yönetim silmiş. Edit: Sunucuda çok büyük bir açık var istesem lobiyi...
  14. Bay ZZ

Plugin Yapmak (Kodlamak) İçin Gereken Bilgiler

Herkese iyi forumlar, size bir sorum olacak. Kendi pluginimi yapmayı (kodlamayı) gerçekten çok istiyorum, sizce hangi kodlama dillerini öğrenmem gerekir?
  15. Bay ZZ

Minecraft.exe (Creepy Pasta)

Bu pasta tamamen bana aittir ve hayal ürünüdür. İlk pastamdır, eksiklerim olabilir. Minecraft... arkadaşımın bana tavsiye ettiği oyun. Şu grafiklere bak ben bu oyuna para vermem. Neyse çok tutulduysa korsanı da yapılmıştır. (Bir süre internette gezdikten sonra) Sonunda buldum, Minecraft.exe ...
  16. Bay ZZ

heroyilmaz'ın Ölümü heroyilmazz'ın doğumu...

Merhaba Minecraft Türkiye Forumu ben heroyilmazz foruma ''yeniden'' katıldım. Eh, aradan 1 sene geçti bayağı bir değiştiğimi düşünüyorum. Asıl hesabım biraz çocuksu durmuş , ayrıca ilgi alanlarım baştan sona değişti. Mesela animeye, creepy pastaya vb. başladım. Artık Minecraft'ta boş boş...