Arama sonuçlarınız

1. D

Kanal Tanıtımı : DirectCraft

Kardeş Direct Direction ( Rehber ) Craft ta ikisinin karışımı ne yazsaydım herkes her ismi kullanıyor türkçe bir kelime yazsam 1 ay sonra 5 tane kopyası çıkıyor elbet daha iyi bir şey yazabilirim kanal daha yeni özel kullanıcı adı bile oluşturmadım
  2. D

Yeni Başlayanlar İçin Nether Portalı Yapımı

amacı bu olanlar amaçlanır merak etme
  3. D

Evet , şu an bile videolar çekiyorum ileri günler için / İlginiz için teşekkürler
  4. D

Evet kanalı açalı daha 4 gün oldu günde bi kere bakınca izlenme sayıları biraz oynaması beni mutlu ediyor hiç abone olmasada
  5. D

Evet ileride belki kanala editör alırım Rehber kanalı çünkü tek başına yetişmek kolay değil
  6. D

Yeni Başlayanlar İçin Nether Portalı Yapımı

Merhaba Arkadaşlar bugün yeni başlayanlardan Nether Portalını Bilmeyenler için Kısa bi video Çektim Buyrun
  7. D

En kısa zamanda yapıcam ama ne bilim eleştiri çok geliyor sesim biraz kalın bazı kelimeler anlaşılmıyor gibi oluyor
  8. D

Minecraft 1.8.6 Kurulum , Videolu kısa anlatım

Bu ilki diye böyle birdaha kurulum video çekmeyi düşünmüyorum ,
  9. D

Minecraft 1.5.2 Kurulumu ve İndirme Linki

Onun kurulumuna yaptım farkındayım , Eyvallah
  10. D

Merhaba arkadaşlar Uzun süredir Minecraft rehber , teknik destek , Tartışma kanalı kurmayı düşünüyordum 3 4 gün önce kurdum şu an kanal aktif halde mümkün oldukça rehber yüklüyorum ilk olarak minecraft'ı yükleme videolarıyla başladım ileride mod tanıtımları na geçicem . Verebileceğiniz en büyük...
  11. D

Haklısın hemen hemen aynı şeyi yapıyoruz. Ama Aynı konu derken neyi kasdediyorsun birinde tüm sürümleri kuruyorum birinde tüm sürümler launcherinden 1.8.6 kuruyorum , Saygılar
  12. D

Onu biliyordum , Gene bulunsun ne olcak birinin işi düşer :)
  13. D

14. D

Minecraft : Tüm sürümler Kurulumu ( Videolu Kısa anlatım )

Bu bölümde sizlere nasıl tüm sürümlerin içerdiği launcher ' i kurmayı anlatıcam Video tekrar güncellendi.
  15. D

Evet arkadaşlar birçoğunuz minecraft'ın son sürümünü nasıl kurulacağını biliyordur ben gene bilmeyen arkadaşlar için bir videolu anlatım yaptım buyrun