Arama sonuçlarınız

1. cortal

EpikNetwork [ Faction ] ->Builder Alımı <- -ACİL-

buildi iyi olan yazsın epiknetwork faction serverimiz açılacak iyi yaparsa yetkisi artar
  2. cortal

EpikNetwork|42 Slot|Harika Rütbe Sistemi (1.7.x-1.8.x) [Faction]

SUNUCU ÖZELLİKLERİ Merhaba ; Öncelikle Konumuza Hoşgeldiniz. ip = EpikNW.nitrado.net Zaten Konuyu Okursanız Servere Girmeden Duramayacagınızı Düşünüyorum :) Öncelikle Kendimden Bahsedeyim : Ben Ramazan Çortal Yaklaşık 3.5 yıldır minecraft oynuyorum 5...
  3. cortal

UstaPluginer | Kodlardan Anlayan Admin | Builder | Sw Ne Ortak Mı Arıyorsun İçeriye Gir !

=|=Öncelikle Kendimi Tanıtayım==| İsmim ? = Ramazan SoyAdım ? = ÇORTAL Ne Kadar Süredir MC Oynuyorum ? = 5 yıldır Peki Kaç Kez Yetkili Oldum Veya Sw AÇTIM ? = Size Şöyle Söyleyebilirim Daha Önce Yaklaşık 4-5 Sw De Builderlik Yaptım En Az 7-8 Sw De Adminlik Yaptım 1 veya 2 sw de Rehberlik...
  4. cortal

SavasFaction | Boss | Lapis | OtoEvent | ArsadaFLY | Ve Daha BirÇok Özellik !

SAVASFACTİON Amacımız Amacımız ; Sizlere Güvenli, Kardeşce, uyumlu bir sw inşa etmek... ÖZELLİKLER Sunucumuzun bulunduğu Salay Veri Merkezi sayesinde en az enerji tüketimi, en yüksek performans ve doğaya...
  5. cortal

RoyalGame/Faction/Kapanma Riski Yok/Özel Taglar [HUBA GİDİYORUZ]

RoyalGame Biz Bu Sunucuyu Açtık. Ama Açarken Amacımız ne idi ? Bu Sunucuyu Açarken Öncelikli Amacımız Oyuncuları Faction Sw De Oynayan Oyuncuların Sıkılmaması idi. Kaç Tane Yetkilimiz Var ? Tam Olarak 3 Tane Kalıcı Yetkilimiz Var. 1-RamoReiz [SwSahibi] 2-SeyfiBeyHD...