Arama sonuçlarınız

1. N

HAYATTA KALMA oyunları önerisi pc

şimdi bana göre burda dalga geçmişsin gibi geliyor benle o kadar yüksek grafikli oyun kaldırmazunturned kasma sorununu düzelttim herkeze teşekkürler gelmek isteyen varsa yazsın beraber oynarızB)
  2. N

Tamam dediklerinizi deneyeceğim teşekkürler
  3. N

Unturned yükledim aslında birazcık kasıyor bunu düzeltebilecek bir yol varmı programmı sileyim ?
  4. N

Açıkçası pek bir şey demek istemiyorum ama minecraftta kasıyor benim bilgisayarı o kadar vahim :D
  5. N

şu an steamda gerçekten güzel oyunlar buluyorum ama ekran kartı istiyor ama unturned güzel gibi oynamayı düşünüyorum gerçekten teşekkürler oyun için şu an indiriyorum tahmini indirme süresi 2.30 dk gelebilcek varsa gelsin seninle oynamayı isterim ^_^
  6. N

Aslında biliyor gibiyim oyunu bir yerde izlemistim gerçekten güzele benziyor. Bana yardım eden arkadaslara teşekkürler bildiğiniz daha baska oyunlar varsa bakmayı isterim
  7. N

Aynen bende oyun kuzusu (6 yaşında) ama şu an gerçekten birçok oyunda profesyonel sayılırım ve artık hayatta kalma oyunlarında profesyonel olmak istiyorum. Aslında söylediğin oyunların çoğunu biliyorum ama bilgisayarım kaldırmıyor unturned bakacağım
  8. N

Teşekkürler ama ben biraz bağımlıyım oyuna birazı anlarsınız :aşık:
  9. N

Aslında şu an sıkışık bir durumdayız ve ekran kartına para ayıracak durumumuz yok o yüzden baya bir süre almayacağız.
  10. N

Arkadaşlar benim herhangi bir ekran kartım yok o yüzden güzel oyunların çoğu açılmıyor ve bende hayatta kalma fanı olduğum için yardımınıza ihtiyacım var. Bilgisayarımın özellikleri şunlar WİNDOWS 7 Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E4600 @ 2.40 GHz 2.40GHz Yüklü Bellek RAM: 3.00 GB Sistem...