Arama sonuçlarınız

1. kaan2884

Sunucu için yardımcı olacak birisi..

Merhaba, bir arkadaşlar sunucu açacağız. Ama bize maddi konuda destek sağlayabilecek birisi gerekiyor. Yani şöyle açıklayayım; Bir arkadaşla sunucu inşasına başladık. Çok da iyi gidiyor. Arkadaşla çok iyi geçiniyoruz. Problem ve sıkıntı yok. her şey gayet iyi. Tek problem maddi destek. Bize...
  2. kaan2884

Türkiye'nin En Büyük Fun/SuperAdventure Mapi için Yapımcı Ekibi Oluşturuluyor !

Merhabalar, Uzun zamandan beri hep bir bu projenin hayalini kuruyordum. Hazırlıklarına 1 hafta önceden başlamıştım ve sonunda da beklediğim oldu yani hazırlıklar tamamlandı. Sonunda Fun/SuperAdventure/Parkur/Death vs. bütün herşeyin karışımı olacak bir harita yapımına başlamayı düşünüyorum...
  3. kaan2884

Bloodbrine Skini

Kısa bir vaktimi ayırdığım zaman ki sonuç: Link: http://lh3.googleusercontent.com/MMasA1ySiAVyMKHNorArnwpyKAQn5z_EFndBKO0Au780enfEmOMUfU40bxKCncOhue1UaJUyc4VRlkIMNwCBEw
  4. kaan2884

Spawner Olmadan Otomatik Canavar Oluşturucusu

Merhaba arkadaşlar. Bu sitedeki 2. yazım o yüzden kusura bakmayın eksiklerim ve hatalarım olabilir. :S Herneyse sapmadan, gelelim fasulyenin faydalarına. Etrafta görüyorum bazen spawnerlerden canavarlar çıkmıyor, spawner'ın içinde domuz var şu var bu var felan.... Bu sorunu da ortadan...
  5. kaan2884

Merhabalar :)

Merhabalar ben Kaan. 24 yaşımdayım, Denizli'den katılıyorum. Yaklaşık 4-5 senedir Minecraft oynuyorum ve bir türlü sıkılasım da gelmiyor :D Foruma bakınca baya güzel bir yere benziyor güzel siteymiş. :) Umarım güzel vakitler geçiririz.