Arama sonuçlarınız

1. D

Conquest resorcue pack doku hatası(çözüldü)

bana yardım ettiin için teşekkürler fakat sorun 3d modellerden kaynaklı dediğini yapmama rağmen her şey aynı demekki artık bir sonraki güncellemeyi bekliyeceğiz :D
  2. D

öncelikle teşekkürler kardeş dediğini yaptım oldu , fakat 3d modeleri nasıl atacağım atarsam yine bozulacaklar :/ yardım edersen sevinirim ayrıca 3d yapanların sayfasında herkes aynı hatayı yazmış sanırım çözüm başka rp aramakta yardım eden herkeze teşekkürler
  3. D

ben yalnış anlamışım ozaman kusura bakma bu konuda kurtarmak için herhangi bir şey yapabilirmiyim yoksa tekrardanmı yapmam lazım 2 sini birleştirip kullanıyorum acaba onları birleştirirkenmi çıktı sorun ayrıca rp sürümü destekliyo bunu magma blok kutup ayısı vs şeylerden denedim
  4. D

zaten ben optifine sız mc oynamam :D doku paketini ben editledim fakat blocklara falan dokunmadım sadece zırhlar silahlar sesler gökyüzü ve elytra editledim ben ayrıca editsiz halindede vardı aynı problem (yada ben yanlış indirmişim)
  5. D

en geç 1 saate arşive atıp upload ederim konuya editlerim
  6. D

istiyorsan atarım ama edit pack bu ve 1.10 destekli :D
  7. D

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 3 gün önce conquest resorcuepack indirip kullanmaya başladım.İlk başlarda 1.9 da oynadığımdan adam bug lı blok koymuş(bug lı blok dediğim 1.10 da olanda 1.9 da missing texture olanlar) sandım fakat elime aldığımda odun olarak geldi odunda mı sorun var diye...