Arama sonuçlarınız

1. Phanratade

Tasarımcı?

Kanalıma tasarım yapabilecek kişi varmı? PP ve banner.? Güzel.. veyahut şimdilik kullanabileceğim bir tasarım.. Yardımcı olacaklar konu altına yorum pl0x.
  2. Phanratade

Tasarımcı

İntro ve profil fotoğrafı ve banner yapacak deneyimli arkadaş aranıyor. Yapacaklar skype ile iletişime geçsin acemice olur.
  3. Phanratade

Minecraft.net hatası? Sizdede böyle mi

http://i.hizliresim.com/7knBoa.png Böyle diyor profile bbasınca gizli soruya atıyor? Sebep?
  4. Phanratade

Minecraft Hata

Neden böyle hata veriyor bilen var mı?
  5. Phanratade

Texture Pack İstekleri

Merhaba arkadaşlar, ben PvP için güzel bir texture pack arıyorum 160 fps alıyorum uygun bir PvPye uygun texture pack bilen arkadaşlar konu altına mesaj atarsa çok sevinirim.
  6. Phanratade

İyi geceler baylar-bayanlar.

Cümletten iyi geceler iyi uykular beyler-.. Yarın okulu olanlar. Hmmmm.. Bilemedim. Herneyse iyi geceler :lol:
  7. Phanratade

Youtuberler, video çekenler.

Merhaba, youtuberler veya youtubede minecraft hakkında video çekip koyanlar el kaldırabilir mi? VE kanalının ismini özelden yazabilirmi? Takip edeceğim.Zevkli kanal arıyorum.gncl
  8. Phanratade

Minecraft yere bakınca kasma gitme - yukarı bakınca kasma gelme -,-

Merhaba arkadaşlar başlıktada dediğim gibi yere bakınca fps 80-90-100 oluyor yukarı bakınca 15-17-18 gibi şekiller oluyor.. Bunun sorununu bilene şifresi değiştirilen ve her sunucuya giren, PREMİUM HESAP VERECEĞİM. Lütfen bilenler dikkate alsın! Benim için çok önemli. KASMA YOKKEN...
  9. Phanratade

PREMİUM HESAP

Merhaba arkadaşlar, premium hesap alacağım bir adet 60 liradan yukarı çıkmayan güvenilir site bilen var mı aranızda? Skin değiştirebilecek,eposta değiştirebilecek,şifre değiştirebilecek bir premium hesap arıyorum 60 tan yukarı olmayacak güvenilir site önerecekler yoruma yazarsa sevinirim.
  10. Phanratade

Minecraft skin çizimi

Arkadaşlar, merhaba ben acemiyim bir kısmını paint bir kısmını - photoscapeden yaptım. umarım beğenirsiniz yeni olduğum için pek bir şey beceremedim eğer sizin karakterinizide çizmemi istiyorsanız özelden mesaj atabilirsiniz.. karakterinizin fotoğrafını buyurun resimler yorumlarınız benim için...
  11. Phanratade

İyi geceler!

Arkadaşlar sabah okulu olan arkadaşlara iyi geceler, ve ALLAH zihin açıklığı versin inşallah..Yatmayanlarada sonradan iyi geceler.. :)
  12. Phanratade

Merhaba! Ben Şahin

Merhaba dostlar ben Şahin yaşım 20 Foruma yeni üye oldum daha önce takip ediyordum, konuları vesayre çbaya ilgili, sıcak ortamı olan bir forum gördüm direk başvurdum inşallah iyi günler geçiririz birlikte.. İNTERNET CAFEDE ÇALIŞIYORUM ANİME İZLEMEMİ ÖNERDİLER, İZLEMEYE BAŞLADIM YENİYİM FAKAT...