Arama sonuçlarınız

1. LySoon

Nrkj'yi taklit eden Şahıs

Herkese merhaba , ben LySoon. Dream Team ekip lideriyim. Ekibimdeki Nrkj (Narkeus) kullanıcı adındaki mimarımızı taklit edip. Hesaplarını ele geçirmeye çalışıp ki bazılarını geçirmişliği var. insanlara onun adına mapler satıyor , verilen siparişi hesabından çalıp Kingnw ve ivanos network e...
  2. LySoon

Dream Build Team Alımları.

Ekibe katılmak istiyen arkadaşlar aşağıdaki formu doldurmalıdırlar. https://goo.gl/forms/0gDizVvP9EvWogKi1
  3. LySoon

Kyalun , Olgunluk kazanamamış bir şahıstır. Yetki verirken 2 kez düşünün.

Oldukça olgun olduğunu görebilirsiniz. Ekipteki kural a uymadığından ekipten çıkarıldı , Sonuç bu.
  4. LySoon

Kars Terrain by LySoon

-Render konusunda oldukça fazla sıkıntı yaşadım.-
  5. LySoon

DreamBT Tanıtım ve Öğrenci alımı

Öğrencilerimizin yaptığı yapılar yukarıdaki gibidir. farklı tarzları öğretmeyi tercih ediyoruz.
  6. LySoon

Medieval House by rukeend1 | DreamBT

7. LySoon

DreamBT Tanıtım ve Öğrenci alımı

Alınıcak kişilerin sayısı. Sadece Öğrenci veya üzeri Mimar. Limit : Yok. yeteneği olan herkes katılabilir. Katılım için Özelden mesaj atabilirsiniz. Sunucumuzda deneneceksiniz.
  8. LySoon

Skyblock Spawn By LySoon

İçerik : - Spawn - Arena - Bilgi - Market Emeği geçenler : - LySoon - Rehab
  9. LySoon

Fighter by LySoon

Organic e başlıyalım dedim biraz.
  10. LySoon

Mesa FFA by LySoon

Herkese merhaba.... bu gün Silahlı FFA haritası olan Mesa mızı tanıtıcaz. - Emeği geçenler : - LySoon - AhmetColak - WaffleTR - Rehab Misafir : - DestroyerMC (yapıları kullanılmadı temaya uymadı pek) ------Lobi-------
  11. LySoon

Custom Mesa by LySoon

Merhaba arkadaşlar ben LySoon , bu gün sizlere ilk kez denediğim bi Terrain i göstereceğim.
  12. LySoon

Jelibon the Faction Spawn by LySoon

Hepinize merhaba canlar :). bu gün Bu yakışıklı Tosunmu Tosun mapimizi taniycaz. Designer ariyorum tasarim vs yardimci olucak birisi gerek. NOT : Usendigim bi map oldu yakinda yeni bi proje yapacağım. ayriyetten öğrenci aliyorum. Discord uzerinden basvurabilirsiniz. Katılım Şartları : -Olgun...
  13. LySoon

Geveze Oyuncu Alımları

Herkese merhaba hiç uzatmiyacağım burayı zaten kimse okumuyor kendimden biliyorum bende okumuyorum çünkü. Skyblock Sunucumuza 5 adet Rehber alicaz. şartlar basit zaten yaziyorum direk 15 Yaş+ Discord ve mic zorunlu ve Discordda tabi tutulucağiniz komut sorularini bilmeniz gerek. Discordda ...
  14. LySoon

-God Temple- By RedRain96 or HyRisteriaL

Yapimi aşama aşama Cekmistim.. Yaparken paylasmak icin yapmadim.. o yuzden.. Render nasıl Atılır bilmiyorum. Yardıma açığım. Sponsor Sunucu Arıyorum En iyi olduğum Konular - Medieval - Desen (3d) - Terrain - Büyük Yapılar (Warp Arsalar da Oyuncu Olarak yaptiğim bir Arsa) Büyük...
  15. LySoon

#RedRain96 | #OlymposBT | Fake Lobi | Mad Loby

Merhaba Arkadaşlar :) Bu gün sizlere Can Sıkıntısından Öylesine Yaptığım Bir Fake Lobi yi göstericem Fake Lobi Nedir : Bilmiyenler için anlatiyim Bazı Hub serverlere Girmeden Önce Sizi Ufak bir alana atar [genelde ufak olur] Orada Şifrenizi Girersiniz Şifrenizi Girdikten Sonra Sizi Gerçek Hub...
  16. LySoon

#RedRain96 | #OlymposBT | Yazı Denemesi Vol1.

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Çok kıskanıpta hiç yapmaya çalışmadığım bir şeyi göstericem :) umarım beğenirsiniz Not: ilk Deneme :D Saygılar @bydemir06 @mciltrot34
  17. LySoon

RedRain96 Medieval Ev Denemesi #1

Medieval Ev Denemeleri :D Kusurlarımı Affedin Kendimi Geliştirmeye çalışıyorum...
  18. LySoon

Desen Denemeleri

Şu Desenlerimi Geliştirmem gerek :D biraz Öneri Eleştiri ve Eleştirin işte :D Hataları ve Önerileri aliyim pls
  19. LySoon

[#]>Dream Build Team Alımları<[#]

Öncelikle Herkeze Merhaba Arkadaşlar Yeni bir Build Takımı Kurmak ıçın buradayım Ana Amacımız Serverlere Spawn VB şeyler Yaparak Para Kazanıp O Parayı bölüşmek... Bu ış ıçın Yetenekli medieval Yapan Adamlar arıyorum 3-4 kişi alıcam Başvuru [#]Ad > [#]yaş> [#]Yapılardan Bırkaç SS > [#]Skype...