Arama sonuçlarınız

1. dizayn1903

Oyuncuların üstünde ki "[Rütbe]"yi kaldırmak!

Yani nte komutu yoksada bir şekilde oluyor. Çünkü hiçbir serverde öyle görmedim ben, bilen yardımcı olacak elbet vardır
  2. dizayn1903

Merhaba, Tabda gözükmesinde bir sıkıntı yok tagiyla birlikte gözüküyor zaten fakat anlatmak istediğim oyuncular yanyana gelince nicklerinde Tag mevcut ve taglar sığmıyor. Yani Tabda ve chatte bir sıkıntı yok amacim yanyana geldiklerinde sadece nick gözüksün istiyorum. Olayla alakalı fotograf...
  3. dizayn1903

Selamun Aleyküm, Herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi Oyuncular yanyana geldiğinde kafalarının üstünde ki nickleri, [Rütbe]Nick Şeklinde oluyor. Rütbenin yazmasını istemiyorum ama o rengin kalmasını istiyorum. Yardımcı olacak elbet vardır. Şimdiden teşekkür ederim :)
  4. dizayn1903

Mysql Sistemi Kurmak !

Heh dediğim gibi e mail sistemi ve kullanıcı adı şifresi lazım oyuncuların her ihtimale saldırılara karşı önlem almak istiyorum
  5. dizayn1903

Mysql Sistemi Kurmak !

Benim bildiğim mysql sistemi bir kayıt sistemi gibi bir şey galiba yanlış biliyorda olabilirim yani serverimin güvenliği için bunu tercih ettim eğer yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim ve boşuna uğraşmak istemiyorum.
  6. dizayn1903

Mysql Sistemi Kurmak !

Merhaba Arkadaşlar, Mysql sistemi kurmak istiyorum serverime nasıl olcağını anlatabilirmisiniz video(TÜRKÇE ANLATIM) olabilir.İyi Forumlar.
  7. dizayn1903

ArmonaCraft Efsanesi Çok YAKINDA !

8. dizayn1903

9. dizayn1903

[İstek]Rpg Mob Level

"Oyundaki Mobların Kaç level olacağını ayarlayıp" Kısmını anlayamadım içinden ne düşüceğini ayarlamak için bir skript yapılabilir, mobun ismi yazması pluginide MobHealt pluginini kullanabilirsin. http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mobhealth/
  10. dizayn1903

Skriptçiler Zkripçiler Herkesi Buraya alalım

Düzenlendi: Banada lazım lapis ile ilgili bir kaç şey planlıyorum skript ile kolay diye düşünüyorum inşallah yapan biri çıkarda faydalanabiliriz.İyi Forumlar.
  11. dizayn1903

Köylü Sabit Tutma?

Plugin varken skripte gerek yok bence plugin ile rahatlıkla yapabilrsin arkadaşında dediği gibi Shoopkepers önerimdir kullanıyorum ve çok kolay.
  12. dizayn1903

Magaza Sistemi Tanıtım | Kredi & Puan & Para | Magaza ! Skript

Gardasım paylaş artık :)
  13. dizayn1903

Faction Servere Eklenecek Skriptler

Evet Olabilir Deneyebilirim Sakıncası Yoksa Atabilirsin. Aslinda şöyle bir pluginmi desem skript mi desem bilmiyorum ama kendi serverime göre bir event yapmak istiyorum belirlediğim zararsız moblardan-mobdan item düşücek fakat sadece belirlediğim alanda yani event şeklinde öldüren adama item...
  14. dizayn1903

Açık konuşmak gerekirse güzel bir skript fakat ben biraz sakarım yani yanlış tuşa flan basarım kötü olur :) sağolun genede denicem.
  15. dizayn1903

Teşekkürler Deneyicem İyi Forumlar.
  16. dizayn1903

Ekli OtoEvent vb. şeylerde mevcut.
  17. dizayn1903

Merhaba Arkadaşlar, Faction serverimi yakında aktif edicem pluginleri hallediyorum sizin aklınızda şu skripti ekle veya şu plugini ekle daha güzel olur dediğiniz bir şey varmıdır acaba bunu öğrenmek istiyorum yani faction servere uyumlu güzel bir şey olmasını istiyorum yazarsanız çok güzel olur...
  18. dizayn1903

[CÖZÜLDÜ]Tag Önde Duruyor

Çözüldü evet dediğin gibi essentialsı kontrol ettim gözümden kaçtığına inanamıyorum kaç kerede kontrol etmişim Tecrubeli: '{DISPLAYNAME}&c: &7{MESSAGE}' ' işareti ve displayname in arasında boşluk varmış SORUN ÇÖZÜLDÜ !!!!!!!
  19. dizayn1903

[CÖZÜLDÜ]Tag Önde Duruyor

Merhaba Arkadaşlar, Serverimde Rütbe Sistemi Var Tecrubeli Grubuna Atanınca Yada Komutla Verince Şu (Şekilde ; (1 adet boşluk var) [Tecrubeli] qu4ReX: Tecrubelinin sol tarafına dikkat, o sorunu nasıl çözebilirim eğer anlatamadıysam sorunumu umarım bu fotoğraf anlamanıza yardımcı olur.Iyi...
  20. dizayn1903

[İSTEK]Rules / Kurallar / Kredi-Magaza

Teşekkürler ama benim isteğim /rules komudunu /kurallara bağlamaktı genede teşekkürler deneyebilirim.
  21. dizayn1903

[İSTEK]Rules / Kurallar / Kredi-Magaza

Teşekkürler Deneyeceğim.