Arama sonuçlarınız

1. MevsimLix

ANİME ÖNERİLERİ ALAYIM

Tekrardan Merhabalar , Bugun canım sıkılıyodu işte , birkaç tane anime izledim rastgele açıp fakat hoşuma gitmedi bazıları saçma , bazılarının çok bölümleri var izlemeye üşendim :P Sizin önerilerinizi alayım ;)
  2. MevsimLix

CS:GO VE CS 1.6 HARİTA KARŞILAŞTIRMASI

Merhaba arkadaşlar efsane oyun cs efsane harita olarak ifade ettiğimiz cs 1.6'daki dustII haritası ile , 2012 yılında çıkan cs:go'daki dustII haritasının karşılaştırdım bu videomda. Umarım yardımcı olmuşumdur , nekadar değiştiği neler değiştiği gibi şeyleri görmenize. NOT:ÜSTE KOYDUĞUM...
  3. MevsimLix

-BLENDER İLE İLK MODELLEMEM-

Selam Arkadaşlar ; Blender'a merak sardım biraz 1-2 tane video izleyip bu işe girişeyim dedim sonuç bunlar çıktı ;( İLK ÇALIŞMAM BU OLDU ;( TEXTURE EKLEYEMEDİM ŞİMDİ ONUN ÜZERİNDEN ÇALIŞIYORUM , YENİ ŞEYLER YAPTIKÇA BURADA PAYLAŞIRIM. İLK MODELLEMEM İÇİN YORUMLARINIZ NELERDİR? BİLİYORUM...
  4. MevsimLix

-POPÜLER OYUNLAR HAKKINDA İLGİNÇ BİLGİLER-

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğim popüler oyunlar hakkında ilginç bilgileri sizlere sunacağım umarım işinize yarar. 1.Lara Croftün göğüslerinin büyük olmasının nedeni tasarımcının modelin göğüslerini yüzde yüz elli daha büyük yapmasıdır. 2.Gta sa ana...
  5. MevsimLix

-KORKU FİLM ÖNERİLERİ-

Selam millet ; Başlıkta belirttiğim gibi korku filmi önerileri istiyorum sizden , önerdiğiniz filmleri kendiniz önceden izleyip biraz yorumlayıp söylerseniz daha iyi olur. İzlediklerimi Sıralarsam Liste Şöyle Olur ; - - - - ...
  6. MevsimLix

Beni Tanıyın - MevsimLix

bu konu artık yok
  7. MevsimLix

JAPONCA KELİMELER

S.a arkadaşlar herkes bildiği birkaç tane japonca kelime yazabilrmi ama Türkçe karışılıklarıda olsa daha iyi olur :D Örnek vereyim bir kaç tane ; Merhaba - Kon-nichiwa Güle güle - Sayounara Evet - Hai Hayır - Iie
  8. MevsimLix

Gerçekçi doku paketi öneriler pls

Shader mod açamıyorum bu yüzden gerçekçi doku paketleri arıyorum yardım pülüss
  9. MevsimLix

MİKROFONLU KULAKLIK ALACAĞIM ÖNERİLER

Video çekmek için güzel bir kulaklık arıyorum , bütçem en fazla 140TL Önerileri Bekliyorum :D
  10. MevsimLix

SAİNTS ROW IV - 400RP ÇEKİLİŞ!!

Selam millet ; Kanalıma birkaç izleyici toplamak için çekiliş yapıyorum Katılmak isteyen arkaaşlar bu videodan katılabilir Herkese bol şans. Kanalımın Linki ; http://www.youtube.com/user/MevsimiLix
  11. MevsimLix

KOPYA TEKNİKLERİ BİLEN?!

Perşembe günü matematik sınavı var , 70'in altında alırsam naneyi yiyorum beyler/bayanlar Elinizde ilginç kopya taktikleri varsa bi yazın da faydanalım :D
  12. MevsimLix

MÜZİK ÖNERİNDE DİNLEYEK YAHU

Aynı müzikleri dinlemekten bıktım ya :D yeni şeyler arıyorum genellikle dubstep türü dinlerim ama onun dışında da önerebilirsiniz :d şu an dinlediğim ; Meg & Dia - Monster - Aşırı bağımlılık yaptı :D önceden metin 2 oynarken falan açardım :D
  13. MevsimLix

MODERN MİMARİ ÖNERİLERİ

Selam millet minecraftta modern bir şehir kurucam fakat aklımda pek fazla fikir yok. Önerisi olan yazarsa sevinirim. [Bitince resmini atabilirim]
  14. MevsimLix

OYUN ÖNERİSİ

Steamda çılgınlar gibi indirim var ve birazda param var :lol: benim de kafam karışık ve kararsız hangi oyun alacağım konusunda. :S Tür farketmez , oynanabilirlik açısından güzel ve beğendiğinz oyunları önerebilirsiniz. Bütçem ; en fazla 30Lira
  15. MevsimLix

BU LAPTOP KAÇ YIL DAHA GİDER?

Arkadaşlar geçen sene bir laptop aldım ama aptal gibi laptop aldım ya ozeliklerim iyi fakat bazı arkadaşlar en fazla 2yıla biter diyor bende kaygılandım. Pc ozelikleri şöyle ; 8gb ram 2.5gb amd readon 7600M İntel core i5 3230 2.60ghz 750gb disk Gunluk 1-2saat oyun oynuyorum ve aylık bakımını...
  16. MevsimLix

OYUNLARIN İSMİNİ DEĞİŞTİRELİM :D

Daha önce yapıldımı bilmiyorum ama yine de yazmak istedim :D Oyun çok açık ve eğlenciliridir eminim :D herkes herhangi bir oyunun adını değiştirerek yazsın :D Örn("Need For Speed Boob's") Bakalım nereye kadar gütcek :lol:
  17. MevsimLix

MASUM WİNDOWS PHONE KULLANICILARI

Kendim de bir windowsphone kullanıcı olarak kendimi masum hissediyorum.. Arkadaş ortamında , sende şu oyun varmı dediklerinde ben Windows Phone kullanıcısıyım deyup sıyrılırım işte böyle masumuzdur Not : Wp'ye minecraft pe geldi :D
  18. MevsimLix

Komik ve Saçma Espiriler Yazın :D

Son günlerde canım çok sıkılıyo lan komik yada ilginç anınız espiriniz falan varsa yazında gülek biraz
  19. MevsimLix

Counter Strike Global Offensive Oynayan Kankalar Aranır1!!!

Tek başıma oynarken sıkılıyom ve takımdaki gevurlar başbelası :sinirli: Oynamak isteyen veya steam'da kanka olmak isteyen eklesin pls :D B) MevsimLix[TR]