Arama sonuçlarınız

1. firatkaya

1.8 Damage Crash hatası

Arkadaşlar sunucum 1.7.x 1.8.x ve 1.8 ile girince sunucuda bi moba veya bi playera vurunca oyun crash veriyor ve atıyor bunun nedeni nedir?
  2. firatkaya

İsmin altına yazı ekleme (Skriptle)

Arkadaşlar bounty gibi oyuncunu kafasının üstündeki adının altına yazı eklemek istiyorum kodu nedir ? yada varmıdır kodu?
  3. firatkaya

[Skript] Lobide açlığa son!

Arkadaşlar çok kısa olan ama çok lazım olan bir koddur. HUB lobilerinde açlığı kapatabilirsiniz bu yolla ben sunucumda kullanıyorum ve world guarda ihtiyaç duymuyorum :) Gerekli olan eklenti (Skript): http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/ On Hunger MEter Change: cancel event
  4. firatkaya

Sunucu için icon yapabilecekler içeri

Makul bir fiyata sunucum için icon yapabilecekler skypeden eklesinler beni Skype: SonHukumdarTR
  5. firatkaya

Sunucu seçim menüsü plugini

Arkadaşlar benim istediğim normal bir seçim menüsü değil olmasını istediğim bi özellik var mesela Lobi (15/100) die sunucuda kaç kişi olduğunu gösteren bir variablesi olsun istiyorum boyle bir şey varmıdırı acil lazım bilen varsa lütfen söylesin
  6. firatkaya

iConomy MySQL hatası lütfen yardım

Arkadaşlar sunucumda iConomy kullanıyorum nedeni iste MySQL desteği olduğu için ama bir kaç sunucumla birleştirince işler karışıyo konsoldan hatlar yardırıyo [iConomy] Database Error: com.mysql.jdbc.exceptions.jdbc4.MySQLSyntaxErrorException: User ni471487_6sql5 already has more than...
  7. firatkaya

Heads Leaderboards yapamadım

Arkadaşlar sunucumda TOP 10 için Heads Leaderboards plugini yükledim fakat bir ayarını yapamadım mysql ayarlarını falan hepsini yaptım fakat olmuyor anlayamdım bilen varsa sunucuma gelip bana yardım edebilirmi ?
  8. firatkaya

PlayerPoints MySQL sorunu

Arkadaşlar sunucumda PlayerPoints kullanıyorum ve MySQL bağlayıp pointsleri diğer sunuculara aktarmaya çalışıyorum fakat bu PlayerPoints adlı plugin mysqlde hata veriyor ve plugin çalışmıyor. Config dosyam: storage: MySQL mysql: host: sql3.freemysqlhosting.net port: 3306 database...
  9. firatkaya

MySQL bilenler içeri

Merhaba arkadaşlar pluginlerde MySQL bilgisi olan varsa ekleyebilrimi ? Skype: SonHukumdarTR
  10. firatkaya

OITC Skript [Yapılıyor...]

Merhaba arkadaşlar ben Son Hükümdar sunucusu kurucusu AbdestsizImamTR @CINAX_DEVOP ile OITC skriptine başladık lütfen skriptde olması istediğiniz şeyleri yazar mısınız? - CINAX - AbdestsizImamTR SH-OITC Skripti v_1.0 YAPILIYOR....
  11. firatkaya

Tek yazıyla crash veriyorlar acil yardım edin lütfen!

IIİ arkadaşlar oyunda bu yazıyı yazınca tüm herkese sunucuda crash veriyor Unio Craft bu plugini engellemiş @MrUnioDex dostum yardımına ihtiyacım var :/
  12. firatkaya

[ÇÖZÜLDÜ] Bir başka oyuncunun oyuna girme eventi

Arkadaşlar kast ettiğim on join değil on join giren kişi oluyor ama mesela adam oyuna girdi ardından başka oyuncu girdi oyle bir event varmı Amaç ne der iseniz amaç şu : Oyuncu gizle gösterde bug oluyor oyuncuları gizledikten sonra başka bir oyuncu girince o kişiyi gizlemiyor. Eğer boyle bir...
  13. firatkaya

Mobun seni takip etmesini nasıl sağlarım?

Arkadaşlar pet skripti yazıyorum her şey hazır fakat petin seni nasıl takip edicegini bulamadım yardım edebilcek varmı ?
  14. firatkaya

Skript Ile ScoreBoard nasıl yapılır ?

Arkadaşlar Skript ile ScoreBoard nasıl yapabılırım ?
  15. firatkaya

Oyuncuya giriş de item verirken belirli slotlara item verdirme

Arkadaşlar CustomJoinItems tarzı bir skript yapıyorum fakt skriptde belirlediğim slotlarda itemlerin olmasını nasıl ayarlıcam atıyorum Slot-1 Sunucular Slot 5 Market Slot-9 Ayarlar (Slot-2-3-6-7-8 slotları boş olucak ) örnek: on join: clear the player's inventory give 1 compass named...
  16. firatkaya

HUB Sunucu için para birimi önerileri

Arkadaşlar Son Hükümdar adlı açıcak olduğum sunucu için para birimi tasiyelerinde bulunurmusunz? 1-2 gündür aklıma güzel bir şey gelmedi.
  17. firatkaya

SurvivalGames Spigot MySQL sorunu

Arkadaslar SurvivalGames Spigot plugini para ile aldim ve her bir sunucu bir arena olarak ayarladim bungeecord modu ile yaptm ve tum statslar her serverde ayni olsun die mysql ile bagladim db4free.net database actim ve sg_ die bir tablo olustu ama statslar hala her sunucuda farkli nasil...
  18. firatkaya

Açlık sorunu

ARkadaslar hunger bolumunde oyuncularin acliklari neredeyse hemen bitiyor cok fena açlık gidiyor bunu nasil ayarla bilirim
  19. firatkaya

Slash Server Bugu

Arkdaşlar sunucumda lobiye gitmeleri için /lobi komutu ekledim (SlashServer) fakat oyuncular login yapmadan gidebiliyolar. Acil bir çare önerirnisiniz ? CommandBlocker Plugininide ekledim yine aynı
  20. firatkaya

| Son Hükümdar | Faction | Sınırsız Eğlence - Boss - Pet ve Daha Fazlası İçin Tıkla!

play.SonHukumdar.com ─── Sunucu Bilgileri ───...
  21. firatkaya

Essentials motd görevi yapan plugin varm

Hub sunucu açıcam ve sunucumda lobide essentials olsun istemyorum gerek yok tek bunun için onu mu yuklicem bide neyse Essentialsdaki oyuna girince gelen motd ile aynı işlevi goren plugin varmı varsa adı nedir?
  22. firatkaya

Contabo adlı hosting guvenilirmi?

Arkadaslar HUB sunucum icin 30 GB RAMLİ sunucu arıyordum ve www.contabo.com adlı siteyi gordum google reklamlarindada var ve 30 GBlik sumucuyu 25£ ya satiyorlar bana biraz degil baya dusuk geldi. İngilizxesi cok iyi olan arkdaslar siteyi imceleyebilrmi ?
  23. firatkaya

Koşunca enerji gitme veri gelme plugini SonOyuncu Orta Cağ Savaşları

Arkdaşlar Son Oyuncudaki Orta Çağ Savaşları adlı minigamesde bulunan koşunca enerji gitmesi ve yururken tekrar gelmesi için bir plugin varmı vardır tabikide ama bulamadım bilen varsa link atabilrmi ? Kendi yapmış oldugum bir minigamesde çok guzel bir eklenti olacagını düşünüyorum.
  24. firatkaya

[SonHukumdar] Builder, Java-Coder, WebMaster Alımı

Arkadaşlar SonHükumdar sunucumuza Builder arıyoruz. Serverimiz +200 online fakat şu an kapalı ama 1 hafta sonra açılacak onun için kapatmısken bir builder alalım dedik ekibimizi kurmaya çalısıyorum. Plugin kodlayıcıları varsa onlarda eklesin. Site kodlayıcısı olanlarda eklesin. Skype...
  25. firatkaya

AntiReklam - Sunucuzda Reklama SON! Reklam Yaptığın An Kickler! 1.7.2

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yapmış olduğum AntiReklam plugini tanıtıcam. Kodalama Tamamıyla bana aittir. Plugin Özellikleri : - Ayarlanabilir config.yml dosyası ( engelli kelimeleri ayarlayabilirsiniz ) - Reklam Yaptığın an KICK ! - Sunucuda reklam yapılıp oyuncularınızın çalınmamasını...