Arama sonuçlarınız

1. J

PVP Serverimize Çok Acil Harika Pluginer Aranir

Server PVP dir ama bazi sorunlari var onlari düzeltecek pluginer aranir ip vermiyorum skypeden verecem Server nitradodur pluginlerden harika anlamalı Skype : alpersagtas
  2. J

Hub Serverimize Kadro Topluyoruz İlgilenenler içeri -->

kardeşim pluginer değil de mod olarak alındınız :D
  3. J

arkadaşlar pl paketi de yapmanız lazım formlarınıza onu da yazın
  4. J

Arkadaşlar Hub Server Kurmaya Karar verdik ama iki kişi zor oluyor . Bize bir tane pluginer lazım tüm pluginleri bilmeli ve bize plugin paketi ve paketleri hazırlamalı pluginerimiz op olacaktır. şimdilik sadece 1 tane pluginer alıyoruz pluginlerimiz hazırlandığında ve server açıldığında diğer...
  5. J

Acil yardım İçeri bakın

acil bi skine ihtiyacım var yani isime skin yükleyecek birisi lazımde multiplayerdekilerin görebileceği çok acil lütfen yardımcı olun örneğin LeafLookRS gibi böle herkesin ismi yazdımı görebildiği bi skin yaratacak yardımcı olan skypeden ulaşsın : alpersagtas
  6. J

Bedava Server veriyorum ama Şartım var Detaylı Bilgi İçeri Bak

hiç Premium olmadım ondan açtım
  7. J

Bedava Server veriyorum ama Şartım var Detaylı Bilgi İçeri Bak

Öncelikle bedava server kurup veriyorum şimdiki serverimi de veriyorum ama bir şartım var o da bana 1 tane çalıntı olmayan Premium hesap verecek ama kesinlikle çalıntı olmamalı ****************.com veya minecraft.net den olmalı ilgilenen skypeden ulaşsın Skype : flash.gaming123
  8. J

SurviProTR | Rehber - Reklamcı - Developer - Skripter Alımları

Developer Başvuru Formu: *Ad: Alper *Yaş: 16 *İletişim Adresleri: skypem : alpersagtas *Java Bilgisi: çok iyi *Daha Önce Kodladığı Eklentiler : 19 kere plugin kodladım
  9. J

Web Sitesi Yapabilen Yetkili Alınacakdir ( WEb Site + Forum)

site parasını kim verecek ben vermem ama çok iyi site editörüyüm
  10. J

Pucket Network Rehber Alımı

Hub server değil mi bu
  11. J

Serveri Olan 2 dk sini ayırsın lütfen

BAŞVURU FORMU AD:Alper YAŞ: 14 TECRUBELERINIZ (LUTFEN GERCEKCI SEYLER YAZIN): wg we bilgim var plugin bilgim var komut bilgim var BASVURDUGUNUZ YETKI:kurucu BILDIGINIZ DEGISIK PLUGINLER:ben normal paketle uğraşıyom ama değişik bi groupmanager yaparım VARSA KANALINIZIN ISMI: VARSA FACEBOOK...
  12. J

ben kaç kere kurucu oldum yüküne alıştım
  13. J

Harika kurucu veya Admin arayan içeri

sherien serverin mi var
  14. J

Evet arkadaşlar konuyu uzatmayacam ben harika bir kurucuyum ve adminim 11 serververde kuruculuk yaptım ( bazıları kapandı ) 14 adminlik yaptım ( bu da aynı ) ama sakın yanlış anlamayın ban değil herkes benden memnundu server kapandı gelelim diğer konuya plugin bilgim çok iyi herşeyi bilirim...