Arama sonuçlarınız

1. ribbon54

YATILI OKUL KORKU MAP l TEXTURE PACK l Damga vuracak map

Merhaba arkadaşlar size takım çalışmasıyla 7- 8 saate yaptığımız korku mapını tanıtıcam HİKAYE: Kardeşiniz bir yatılı okulda kalıyordu fakat 2 haftadır tatil günlerine gelmiyor babanız okulu arıyor fakat açan yok... babanız dayanamayıp okula gidiyor ve oda...
  2. ribbon54

Hikayeli RPG l İNTİKAM l İDDALI OLDUĞUM MAP

Merhaba arkadaşlar size uğraşta olduğum RPG Mapını tanıtacağım şuanda demoda Hikaye: Yeni kurulmak üzere olan bir kabile seni zindana atıyor ve oradan kurtulup başka bir kabileyle seni zindana atan adamı bulup öldürmeye çalışıyorsun Ek olarak *PAZAR SİSTEMİ *EVLENME ÇOCUK YAPMA *KENDİ EVİNİ...
  3. ribbon54

Yeni korku mapına ortak

Merhaba arkadaşlar 2 tane korku mapım var fakat bunların yeterli olduğunu düşünmüyorum ( MİMARİ OLARAK ) ve bu yüzden tek başıma beceremiyeceğimi anladım yeni kişi arıyorum benimle KORKU map tasarlayacak sadece mimarisi iyi olması yeterli olacaktır sistemi falan ben kuracam tabi yardım edeceğim...
  4. ribbon54

DOĞRU YANLIŞ YARISMASI VİDEOLU :)

Merhaba arkadaşlar kendi doğru yanlış mapımı hazırladım en az 1:30 saatimi aldı (KOMUT BLOKLARI) sizler yarışırken bende videoda olacağım server hamachili olacak videoda yarışmak isteyen alta yorum atsın hamachiyi paylaşacağım :) Sürüm 1.7.8 Kanal ...
  5. ribbon54

OTEL KORKU MAP [+1500] İNDİRME + TEXTURE PACK

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 7 saatte yaptığım korku mapını sunacağım 7 saat yazarak hava atmak falan istemedim sadece ne kadar emek verdiğimi söyledim HİKAYE: Steve adlı arkadaşın otelde kalıyordu fakat senide çağırmak istedi ve seni çağırdı sende otele geliyorsun fakat oda ne ?? otelde...
  6. ribbon54

Korku map : Hapishanede Neler oldu ? (200+) İndirme

Merhaba arkadaşlar sizler için ugraştığım emek verdiğim Beta versiyon çıktı 2 saatimi falan aldı ama yordu be :) Oyunda her şey yazıyor ilgili olan baştan birdaha söyliyeyim texture pack alıntıdır laf etmeyiniz Resimler Mediafire link ...
  7. ribbon54

Komut bloğuyla ilgili

Konuyu kapatamadım sorunum çözüldü yetkililer banlamadan kapatırsa güzel olur :)
  8. ribbon54

Hapishane KORKU - HORROR map

Merhaba arkadaşlar dün çıkarttığım kısa Beta versiondan sonra gece saat 3:30 a kadar tamamını tamamladım Güzel korkmanız dileğiyle :) İndirme link : http://www.mediafire.com/download/ke2ta18ki3lik5e/Hapishane.rar Virüstotal ...
  9. ribbon54

Hapishane Korku mapi

Merhaba arkadaşlar size 5 saatimi verip kısa bir map yaptım eğerki map beğenilirse yapmaya devam edeceğim buyrun fotoğraflar fikirlerinizi bekliyorum EDİT: Eğerki spawn dan başka bir yerde doğduysanız 120,24,-28 e ışınlanın İndirme linki...