Arama sonuçlarınız

1. ribbon54

Agagan macera dünyasııı

ölü konu canlansın !
  2. ribbon54

Kareşim mapı yayınlamıycakmısın konuda ? :)...

Kareşim mapı yayınlamıycakmısın konuda ? :) http://www.youtube.com/watch?v=tzeLBX931Cw&index=2&list=UUW6Gkoy_PEsk_1fLoInFnEQ buyur link
  3. ribbon54

Adventure Mapima Birlikte Video çekecek eleman arıyorum...

anlamadığım şey kendi yaptığın mapın videosunu neden çekiyorsun
  4. ribbon54

Minecraft Counter Strike ( cs_assault )

kardeşim gerçekten süper olmuş tebrik ederim fazla uğraşılmıza benziyor
  5. ribbon54

videoyu çektim şuanda kanalımda duruyor...

videoyu çektim şuanda kanalımda duruyor http://www.youtube.com/watch?v=tzeLBX931Cw&list=UUW6Gkoy_PEsk_1fLoInFnEQ konuda yayınladığın anda bende konunun linkini koyacağım :)
  6. ribbon54

_DEAD STOREY_ mapına video çeksem konuya koyarmısın ? eğer koyacaksan bende videonun altına link...

_DEAD STOREY_ mapına video çeksem konuya koyarmısın ? eğer koyacaksan bende videonun altına link koyarım :)
  7. ribbon54

YATILI OKUL KORKU MAP l TEXTURE PACK l Damga vuracak map

sakarat maplarını ve kişiliğini gayet beğeniyordum artık gözümde değerin kalmadı kalp kırmadanda söyle bilirdin yorumun için saol genede
  8. ribbon54

şuanda 4 kişiyiz mimarisi gayet iyi olan birisi gerek

şuanda 4 kişiyiz mimarisi gayet iyi olan birisi gerek
  9. ribbon54

YATILI OKUL KORKU MAP l TEXTURE PACK l Damga vuracak map

Merhaba arkadaşlar size takım çalışmasıyla 7- 8 saate yaptığımız korku mapını tanıtıcam HİKAYE: Kardeşiniz bir yatılı okulda kalıyordu fakat 2 haftadır tatil günlerine gelmiyor babanız okulu arıyor fakat açan yok... babanız dayanamayıp okula gidiyor ve oda...
  10. ribbon54

FETİH BAŞLANGIÇ ADVENTURE MAP(YAPIM AŞAMASINDA)

Hikaye ve içerik yassaydın daha güzel olurdu :)
  11. ribbon54

Hikayeli RPG l İNTİKAM l İDDALI OLDUĞUM MAP

Ozaman MAP demoydu link düzenlendi map uzatıldı ve BETA oldu yani hatasız oldu
  12. ribbon54

Arkadaşlar DEMO dan BETA ya geçiş yaptım linkler güncellendi mapta ilerleme kaydettim indirin biraz daha oynayın :)
  13. ribbon54

ne yassam çıkar ?
  14. ribbon54

peki böyle bir komut varmı varsa biliyormusunuz bilmiyorsanız netten bakacağım
  15. ribbon54

Hatayı bildirdiğin için teşekkür ederim icabına bakacağım Başka bir fikriniz varmı ? neyle sabitleyelim
  16. ribbon54

Merhaba arkadaşlar size uğraşta olduğum RPG Mapını tanıtacağım şuanda demoda Hikaye: Yeni kurulmak üzere olan bir kabile seni zindana atıyor ve oradan kurtulup başka bir kabileyle seni zindana atan adamı bulup öldürmeye çalışıyorsun Ek olarak *PAZAR SİSTEMİ *EVLENME ÇOCUK YAPMA *KENDİ EVİNİ...
  17. ribbon54

Yeni korku mapına ortak

Merhaba arkadaşlar 2 tane korku mapım var fakat bunların yeterli olduğunu düşünmüyorum ( MİMARİ OLARAK ) ve bu yüzden tek başıma beceremiyeceğimi anladım yeni kişi arıyorum benimle KORKU map tasarlayacak sadece mimarisi iyi olması yeterli olacaktır sistemi falan ben kuracam tabi yardım edeceğim...
  18. ribbon54

DOĞRU YANLIŞ YARISMASI VİDEOLU :)

şuanda Youtubeye video atıyorum videodan sonra hamachi paylaşacağım biraz eleman toplayıp :)
  19. ribbon54

DOĞRU YANLIŞ YARISMASI VİDEOLU :)

Merhaba arkadaşlar kendi doğru yanlış mapımı hazırladım en az 1:30 saatimi aldı (KOMUT BLOKLARI) sizler yarışırken bende videoda olacağım server hamachili olacak videoda yarışmak isteyen alta yorum atsın hamachiyi paylaşacağım :) Sürüm 1.7.8 Kanal ...
  20. ribbon54

OTEL KORKU MAP [+1500] İNDİRME + TEXTURE PACK

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 7 saatte yaptığım korku mapını sunacağım 7 saat yazarak hava atmak falan istemedim sadece ne kadar emek verdiğimi söyledim HİKAYE: Steve adlı arkadaşın otelde kalıyordu fakat senide çağırmak istedi ve seni çağırdı sende otele geliyorsun fakat oda ne ?? otelde...
  21. ribbon54

Yanlış Hesap [TexturePacklı] Bir bilim adamı hata yapabilir mi?

fark yapmaz çok kayboldum tam olarak hikayeyi anladım fakat nereye gideceğimi söylemiyorsun salıyorsun beni gidiyorum :)
  22. ribbon54

Yanlış Hesap [TexturePacklı] Bir bilim adamı hata yapabilir mi?

gerçekten kalbini kırmak istemezdim ama gerçekten kotu olmuş ne yapacağımız belli değil başı boş dolanıyoruz ortalıkta video çekiyordum kanalıma videoyu sildim gerçekten kötü :(
  23. ribbon54

Korku map : Hapishanede Neler oldu ? (200+) İndirme

Merhaba arkadaşlar sizler için ugraştığım emek verdiğim Beta versiyon çıktı 2 saatimi falan aldı ama yordu be :) Oyunda her şey yazıyor ilgili olan baştan birdaha söyliyeyim texture pack alıntıdır laf etmeyiniz Resimler Mediafire link ...
  24. ribbon54

Hapishane KORKU - HORROR map

Dediğin kodu çalıştıramıyorum yardım edermisin :)