Arama sonuçlarınız

1. Sxyen

PUBG Duo/Squad

Beyler/Bayanlar PUBG ye sahip olanlar ve Duo/Squad Girmek İsteyenler steam İsimlerini Yorum Atarlarsalar Sevinirim
  2. Sxyen

Honda Cbr 125 R

Merhaba Beyler , Size bir şey Sorucam Yakın Tarihte Honda CBR 125 R Alıcam İlk Motor Deneyimim Olucak Ehliyet Almak İçin Kurslara Falanda Gidicem Daha , 2. El Bi Motor Almayı Düşünüyorum Buldum 7.5 e ( İkinci El Alma Sebebim Kendimi Tanıyorum Sağda Solda Yatıcaktır İlk Deneyimim Olduğundan ) Bu...
  3. Sxyen

Map Denemesi ( Genel Sohbet / KAFE )

Merhaba Arkadaşlar Yeni Yapmaya Başladığım ( Açıcağım Server İçin Spawn ) Çalışmamın Spoilerini Sizlerle Paylaşıcam Şimdidden Önerilerinizi Söylerseniz Sevinirim Bir Vadinin Arasında Kalmış Köy Yapıcam Dağınık Olucak # Dağların Oralar Taş Olan Kısımlara Kadar Yükselticem Ondan Öyleler , #...
  4. Sxyen

Bende Heçkırım Artık

Beyler Daha Demin Gelip Heçkliyodum diyen arkadaş vardı ya bende gaza geldim onun yüzünden heçkır oldum alın size kanıt Sıra Pentagonda Hazır Ol Pentagon Ben Geliyorum WUHUUU ;) Not : Ban Yada Uyarıya Gerek Yok Ben Konuyu Reportluyorum Eğlence Amaçlı Açtım :D
  5. Sxyen

TürkTelekom

Beyler Yeni Taşındığımız Dairede Şuanda İnternet Yok Ve Bağlatmak İstediğimizde DüşükSeviyeliİnsanlar (Türktelekom Çalışanları) Bize Evde Port Yok Port Çekmemiz Gerek dediler Kayıt İstediler , Gittik Kayıdımızı Yaptık Fakat 3 Aydır Bekliyoruz Ve Gelmiyolar Arayıp Soruncada Kaydınız Yok Tekrar...
  6. Sxyen

[KONU KİLİT]

KONU KİLİT BULUNDU ======================================= +Moderator : 1. Türkçeyi Düzgün Bir Şekilde Kullanmalıdır 2. Saygılı Biri Olmak zorundadır. 3. Pluginlerden (Komutlardan) Anlayan Kişiler Olmalıdır. 4. Argo Kelimeler Kullanmamalıdır 5. Günlük 3-4 Saat Online Süresi 6. 15 Yaş Üstü Olursa...
  7. Sxyen

Ore Skript

Arkadaşlar Skript Yazmaya Başlamıştım Ve İşime Yarıcak Bi Skript Yapmaya Karar Verdim Yeni Açıcağım Serverda Lapis İle Pro 4 Set Bas Sistemi Olmasın diye Böyle Bir Skript Yaptım on break lapis ore : cancel event set event-block to air chance of 10.5% give player lapis lazuli...
  8. Sxyen

Skript Yardım

Beyler Skript İçin Yardım Edebilirmisiniz Tohum veya Karpuz Ekmek Ne Oluyor on grow seed : falanmı bulamadımda ?
  9. Sxyen

Odun Sur + Kule

Beyler 1-2 Yıldır Build Yapmıyodum Bi Deneme Yapıyım Dedim Sizce nasıl Olmuş ?
  10. Sxyen

Server Yardım

Beyler Minecraft Server Kurmayı Düşünüyorum , Yardımcı Olabilicekler Varsa Bana Mesaj Atarlarsa Sevinirim Serverı Açtığım Zaman Yetki Vericem Not : ( Yetki Verdiğim Kişilere Yapılan VIP vs Satışlarda %? lik bir Para Vericem ) Discorddan Bu Kanala Katılırsanız Daha Detaylı Konuşabiliriz ...
  11. Sxyen

Oyun Projem

Merhaba Beyler , Bu Gün Sizlere Üstünde Çalışmaya Başlayacağım Bir Projeyi Anlatıcam Önerileriniz Yada Sorularınız Olursa Aşşağıda Belirtirseniz Sevinirim. Yapmayı Düşündüğüm Oyun CryEngine 2 Motoruyla Yapılıcak , Oyunun İçeriği Ve Konusu : Ağaç Keserek Değilde Ormanlarda Gezerek Loot Yerlerini...
  12. Sxyen

Skript'e Başlıyorum

Arkadaşlar Skript Yazmaya Başlamaya karar verdim nasıl yapıcam yardımcı olabilirmisiniz Not : ( Lütfen Sohbet Havasında Olsun Konuyu Taşımasınlar :D )
  13. Sxyen

Archeage Davet ;)

Beyler Hepinizi Archeage e Davet Ediyorum Gayet Güzel Bir Oyun İnternetten Videolarını İzleyebilirsiniz Güzel Bir Klan Kurabilirsek (12 Kişilik En Az ) Ts3 Adresi Almayı Düşünüyorum . Oyuna Başlıyacak Arkadaşlar Veya Oynayan Arkadaşlar Steamden Benimle İletişime Geçerse Sevinirim Steam Adım ...
  14. Sxyen

Dertleşelim

Beyler Yaşadığınız Dertleri ( Kız Mevzuları olur genelde ) Anlatın Beraber Dertleşelim Siz Başlayın Ondan Sonra Bende Anlatıcam ;=
  15. Sxyen

JavaScript ,Php

Arkadaşlar Uzun Süredir Website Tasarımları Yapıyorum Ama Artık Bunları Satmayı Düşünüyorum Tasarım Olarak Değilde Direk Site Olarak Fakat Bunun İçin Php ve JavaScript Gerekli Bu Konular Hakkında Güzel Kaynaklar Biliyorsanız Söylerseniz Çok Mutlu olurum :D
  16. Sxyen

WebDesign TrAnimeFanWebsite

Arkadaşlar Yeni Tasarladığım Eğlence İçin Olan Siteyi Sizlere Sergilemeye Geldim Daha Tasarım Yeni Başladım 10-15 dk de böyle birşeyler çıktı ortaya yazı fontları gibi şeyleri düzenlicem fakat ham olarak nasıl duruyor söylerseniz sevinirim :D
  17. Sxyen

Üst Düzey İşsiz İçerir

Beyler Çok Canım Sıkılıyo Ve Yapıcak bir şey Yok Arkadaşlar Bana İstediğiniz Site Tasarımlarını Söylerseniz Tasarlayabilirim ( Script Değil Site :D onlarada başlıcam yakında ) İsteklerinizi Açık Açık Yazarsanız Tasarlayabilirim
  18. Sxyen

Sanal İşler

Arkadaşlar WebTasarımla Uğraşıyorum Ve Bu Tasarımları Satışa Çıkarabiliceğim Yada İşler Alabileceğim Bildiğiniz Siteler Varsa Söylerseniz Sevinirim , Bolca Sevap Point Kasmış Olursunuz :D Not : Freelancer'ı Sitesini Biliyorum
  19. Sxyen

Steam Yardım

Beyler CS:GO itemlerimle bet oynamak istiyorum Fakat Deposit Dediğim Zaman Envanterim Gözükmüyor Sorunun Çözümünü Bilen Birileri Yardımcı olabilirmi Not:Dün Oynuyabiliyordum bu gün gelince bozuldu nedense
  20. Sxyen

< Yeni Proje >

Arkadaşlar şu an Türkiyedeki Minecraft Sunucularının Kalitesi Çok Düşük Bizde Bu Yüzden Bir Server Açmaya Karar Verdik Önerileriniz Varsa Söylerseniz Mutlu Olurum Ona Göre Serverda Eklemeler Yapabiliriz
  21. Sxyen

Rampage Design Site Tasarımı

Arkadaşlar Sizlere Yeni Tasarladığm Sitenin Fotoğrafını Atmak istedim , Ortadaki Fotoğraf Slider ( Yani Slayt Sırasıyla Resimler Akıp Geçiyor ) Önerilerinizi Söylerseniz Sevinirim
  22. Sxyen

Rampage Design Site

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Tasarladığım Sitenin Fotoğraflarını Atmak İstedim Bir Kaç Eksiğini Düzelttikten Sonra ( Eklentiler Kısmı Düzelince ) Yükleyip Satışa Çıkarıcam . =================================================== Saydam Yerlerin Üzerine Gelince Saydam Olmuyorlar :D...
  23. Sxyen

Site Tasarımı ( Gine Ben :D )

Arkadaşlar Minecraft Hakkında Can Sıkıntısına Böyle Bir Site Tasarladım İnşallah Beğenirsiniz Not : +Paketlerin Üstüne Gelince Yazılar Büyüyor + Ortadaki Minecraft Paketleri Yazan Yer Kayan Yazı ( Sağdan Sola Doğru Gidiyor ) + Menüdeki (Paketler,Destek,Anlaşma vs) Üstlerine...
  24. Sxyen

Yeni Site Denemem !!!!!! SxyeN- İçerir

Arkadaşlar HTML5 Kullanarak Tasarladığım Siteyi Paylaşmak İstedim Önerileriniz Yada İstekleriniz Olursa Söyleyin Eklerim Bu İşlerde Yeniyim Yakında Daha İyilerini Yapmaya Çalışıcam ( Menüden Gidilen Siteleri Daha Tasarlamadım Onlarıda Tasarladıkça Atarım )...
  25. Sxyen

Can Sıkıntısına Site Denemesi

Beyler Can Sıkıntısına Uyduruk Bi Site Yaptım Dahada Yapıcam Nasıl Olsa İşsiziz ;) Parça Parça Fotolarını Atıcam Nasıl Bir Görüntü Olucak herkes Önerisini Söylerse Sevinirim Ortak Bir Çalışma Çıkarırız ;=)