Arama sonuçlarınız

1. ByClaush

[İstek] İstek Önemli !!

Hayır Öyle Değil Mesela Admin Komut Girecek ve mesela lapis adlı wgnin içinde olan herkese 16 diamond vericek
  2. ByClaush

[İstek] İstek Önemli !!

Merhaba Arkadaşlar Skript Lazımda Yapamadım Yaparsanız Çok Sevinirim Mesela Wgli Bi Alan Var Oradaki Bütün Oyunculara 16 Adet Elmas Vermesini İstiyorum Bunu Nasıl Yapabilirim ? Yapan Kişilere Şimdiden Teşekkür Ediyorum. Yardım Ederseniz Sevinirim :)
  3. ByClaush

[ ISTEK ] Tabelanın Arkasındaki Blok

Çalıştı Çok teşekkürler
  4. ByClaush

[ İstek & Yardım ] Yardım Lazım

Eyw Çok Saol Rica Etsem Yön Eventlerini Verirmisin Sana Zahmet Olmazsa
  5. ByClaush

[ İstek & Yardım ] Yardım Lazım

Merhaba arkadaşlar bunu yapamadım yardım ederseniz sevinirim Mesela Altın Bloğuna Tıklasın Eğer Yadında Elmas Bloğu Varsa Adama Tebrikler Gizli Bloğu Buldun diye mesaj gitsin ve o blok silinsin Yaparsanız Sevinirim Yapacağınızı biliyorum şimdiden teşekkürler
  6. ByClaush

Şöylebi Hata AldımYardım Pllsss
  7. ByClaush

Herturlu yardim edilir istek script yapilir

Mesela Bir Tabela Var Arkasındaki Blok Odun ise Tabelada 2. Satırda Arkamda 3. Satırda Odun VAr Yazsın Bunu Yapabilirseniz Sevinirim
  8. ByClaush

Merhaba Arkadaşlar Şöyle Bi Skrip Yazmaya Çalışıyorum Fakat Eventini Bir Türlü Bulamadım Mesela Bir Tabela Var Arkasındaki Blok Odun ise Tabelada 2. Satırda Arkamda 3. Satırda Odun VAr Yazsın Bunu Yapabilirseniz Sevinirim
  9. ByClaush

[ İSTEK ] Bu Skripti Yazabilirmisiniz

çok teşekkür ederim bide bunu yaparken hiç üşenmedinmi :D
  10. ByClaush

Can't understand this condition/effect: remove vehicle (Minecart.sk, line 3: remove vehicle') Can't understand this condition/effect: remove vehicle (Minecart.sk, line 6: remove vehicle') Yazıyor
  11. ByClaush

arkadaşlar merhaba Şöyle bi sikript yazamadım rica etsem yapabilirmisiniz Oyuncu Bottan veya Minecarttan indiğinde O Minecart Silinecek ve Envanterine Gelecek ama Tüm Minecartlar Gitmesin Sadece Bindiği Yapabilirseniz Sevinirim şimdiden teşekkürler
  12. ByClaush

***** CandyCraft ***** mc.candymc.net

Sunucu süper ilk defa böyle güzel ve buildligi iyi olan sunucu göruyorum coguda sunucuya ait
  13. ByClaush

***** CandyCraft ***** mc.candymc.net

Süper Server Yapmışsınız TempleRuna bayıldım hiç bi sunucu warplarına özenmiyor ama burda her yer özenle yapılmış heryerinde ayrı emek verilmiş
  14. ByClaush

| Mc.CandyMc.Net | 7/24 Faction Heycanı |

https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-candymc-net-e%C4%9Flencenin-yeni-adresi.216591/ https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-candymc-net-e%C4%9Flencenin-yeni-adresi.218361/
  15. ByClaush

Bedava Minecraft Premium Nasıl Kazanılır ?

İçerik kaldırıldı. Canyo
  16. ByClaush

Realistic TNT | Plugin Tanıtımı

Evet aynen cokmedi bendede
  17. ByClaush

Minecraft Sunucu Alımı

Proje nerde goremedim ben ????
  18. ByClaush

[Yardım] HealthBar plugin sorunu

False olanlarin hepsini true yap :)
  19. ByClaush

Epic Boss Yardim

Saol işime yaradı
  20. ByClaush

Tatilde yapmak istedikleriniz

Ramazan bitince direk tatile :D Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim
  21. ByClaush

-Crafting Plugin Paketi- %99 Türkçe ! v 1.0

Op şifresini veren kisimi yazıyor yoksa alan kisimi ? Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim
  22. ByClaush

[Türkçe] Açık Arttırma Plugini [Türkçe]

Mantıklı Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim
  23. ByClaush

Ben Parvula

Bn seni bi yerden tanıyorum ama nerden ? Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim
  24. ByClaush

Arşive gitsinnnnn

Bana yardım edersen çok sevinirim Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam özür dilerim