Arama sonuçlarınız

1. S

+18 yaşında ekip arkadaşı arıyoruz

haklısın Discord popüler bu gibi topluluk için skype baya gereksiz ve eksik kalır
  2. S

(İSTEK) Minecraft Ücretsiz website

Emek olmadan yemek olmaz
  3. S

[İstek] Twitter Hesabı açma

Merhaba fazla hesap açdığım için artık telefon onayı istiyor eğer bana özelden bir adet hesap verirseniz (Hesap addmefast puan kasmak için kullanılacaktır) Premium hesabımı verebilirim ilgilenenler pm atabilirler konuyu baltalamayın
  4. S

Türkler neden 1.9'a geçmiyor?

ben tireman'a hitaben yazdım onu herşeye laf sokmaya çalışma ergen. :şapka:
  5. S

Oha arkalıyorlar yazdı yok sen dur biz önüne geçip vururuz (: önüne geçip vurmasınımı bekliyosun süper zeka seni gidi zeka küpü !
  6. S

Haklısınız, açıyorlar hileyi son ayarda pvpden başka bi iş bildikleri yok eyvallah tamamda nereye kadar pvp beni çoğu serverden soğutan bu pvp olayı ve aşırı abartılmış Vıp ler
  7. S

Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Baya sağlam olucak gibi kesinlikle ordayım ! :pala:
  8. S

Gönüllü Şekilde VIP Satışlı Minecraft Sunucusu Sitesi Yapacak Kişi Aranıyor!

Hayırdır kim kime bu devirde bedava iş yapıyor ?
  9. S

Beraber oynayacağım +15

Merhabalar beraber faction serverde oynuyacam bir veya iki kişi lazım beraber takılmak isteyen olursa; Oynadığım serverde yardımcı olurum.
  10. S

Morpheus.nitrado.net | 1.8.X / RUTBE / BOSS / KOYLUTAKAS / OTOLAPİS / BOL PVP / HARİKA SİSTEMLER /

server güzel başarılarınızın devamını dilerim nickim Abisi38
  11. S

Ufak Serverimde...

Merhabalar ufak serverimde benimle oynamak isteyen varsa buyursun gelsin yeri gelir gm1 veririm yeri gelir servere harita atarız bu konuya göz atan herkesi beklerim server amatör olduğu için buraya açtım kendim girip arada oynuyorum sizinde faydalanmanızı istiyorum diğer büyük sunucularla...
  12. S

Yetkili Arıyorsan Tam Yerindesin

Bana aslına bakarsan oyun oynuyacak arkadaş lazım tabii ki yukarıda yazdıklarını yapıcaksın ama yeri gelicek oynuyacağız serveri yeni açtım şuanlık 3-5 kişilik bi kadro yeterli serverde takılmak için ilerde bakarız tanıtım işlerine seni nerden ekleyeyim ?
  13. S

Ubuntuvps Minecraft Server Kurma (YARDIM)

kafam dosyalara çok takılıyor minecrafttan pek anlamam uğraşıyorum şu an
  14. S

Ubuntuvps Minecraft Server Kurma (YARDIM)

Uzak masaüstü bağlantısı yapamıyorum server dosyalarında bana yardımcı olucak gönüllü arkadaşlar varsa çok sevinirim açıkcası amatörüm kendimce max 20 kişilk amatör bir server açmayı düşünüyorum ama dosyaları bulamadım .
  15. S

Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

Serverinize Giremiyorum Yardımcı Olurmusunuz ?Tamam Haloldu
  16. S

Mantisin Muhabbet Konusu

Muhabbet Kuşu Diye Okudum :lol:
  17. S

Saçınızın Uzunluğu ve Tipi

İki Dalgaya Vurduk Atar Üstüne Atar Hay :SDASDA: Allah Islah Etsin DSA:SDA:Oturdum Helterin Ne Cevap Vereceğini Bekliyom :ASADS:SAD:
  18. S

Derken :D:D
  19. S

Ulan Ya :D :D
  20. S

Laf Sokmaya Çalışırsında Seni Adam Yerine Koymassam Sıkıntı B) :lol: :lol:
  21. S

Bunu Burdaki Çocuklara Anlatıcak Değilim Yaşları Max 13 :aşık: