Arama sonuçlarınız

1. iFredy

Yardım laptopa 2. ekran bağlama

Herkese merhaba, laptopuma eski bilgisayarın ekranını bağladım ilk bağladığımda sorun yoktu çözünürlük düşüktü onu yükselttikten sonra out of range hatası vermeye başladı daha sonra birşeyleri karıştırdım artık ekranı uzat dediğimde ana ekran olarak taktığım monitörü alıyor laptop ekranını da 2...
  2. iFredy

Authme MySQL hatası

https://hastebin.com/orugeruvoc.md Authme arada böyle error vererek herkesi atıyor sunucudan MySQL bilgileri falan doğru çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  3. iFredy

Authme mysql sorunu

Merhaba authme mysql bağladım fakat eski authme.db içindeki kayıtları sql olarak çıkaramıyorum /authme convertflattosql bunun gibi bir sürü komut denedim hiçbiri işe yaramıyor nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek varmı? Not: Authme reloaded 5.2 sürümünü kullanıyorum.
  4. iFredy

Sunucum çöküyor

[18:55:43] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding! [18:55:43] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Please report this to http://www.spigotmc.org/ [18:55:43] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Be sure to include ALL relevant console errors and Minecraft crash reports [18:55:43]...
  5. iFredy

Skript error

Sorun çözüldü.
  6. iFredy

Server Error

https://hastebin.com/oxowerecuy.md Serverim sürekli böyle hata verip çöküyor yardımcı olabilirmisiniz @BerkantEserTR
  7. iFredy

Essentials permissions sorunu

Serverimde mode gamemode permi ekli olmasına rağmen böyle bir hata alıyor sorunu çözemedim yardımcı olurmusunuz Not: Normal perm yok hatası türkçe olarak "Bu komutu kullanmak için yetkin yok" diyor
  8. iFredy

Serverin error verip çökmesi

[15:32:29] [PaperSpigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding! [15:32:29] [PaperSpigot Watchdog Thread/ERROR]: Please report this to PaperSpigot directly! [15:32:29] [PaperSpigot Watchdog Thread/ERROR]: Be sure to include ALL relevant console errors and Minecraft crash...
  9. iFredy

Hata Verip Çöküyor Acil Yardım

Arkadaşlar 1 haftadır süren çökme sorunlarına bir türlü çözüm bulamadım sunucuda hiçbir değişiklik yapmadım plugin ekleme cıkarma vb ama 1 haftadır sürekli olarak çöküyor https://hastebin.com/cudoliqovi.md hata bu yardımcı olursanız sevinirim
  10. iFredy

Konu Kapansın

Konu Kapansın
  11. iFredy

Anti Crash Skripti

Arkadaslar sunucumda unioanticrash var fakat hala crash atılıyor bir türlü çözemedim yardımcı olurmusunuz
  12. iFredy

UHC Plugin

Arkadaslar Serverimde Skrippten bir uhc var fakat lag yapıyor uhc ve diğer 1v1leri yapabileceğim güzel plugin önerirseniz sevinirim
  13. iFredy

Spam Flood Küfür Capslock Engeli

Arkadaslar Spam,Küfür,Capslock,Gibi Şeyleri Engelleyen Plugin Varmı Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim
  14. iFredy

Bounty+BountyShop Skript

Arkadaslar birbiriyle uyumlu sekilde calısan bounty ve bountyshop skripti yapabilirmisiniz başlangıc 100 bounty olsun yapacaklara kg simdiden
  15. iFredy

utf8 sorunu

selam millet ben onceden nitradoda iken pluginlerimde türkce karakterler kullanıyordum bir sıkıntı olmuyordu simdi rabisudan vds sunucu aldım türkce karakterler değişik şekillerde oluyor onları utf8 olarak kayıt etmeyi denedim sanırım yapamadım nasıl yapılacagını anlatırsanız sevinirim
  16. iFredy

Skriptten Anlayan Gelebilirmi

command /dueluhc [<offlineplayer>]: trigger: if {stopped.battlepvp} is true: send "{@prefix} &7Battlekit is &4stopped &7so you can't duel now&8." stop if {builduhc.avaiblearenas::*} is set: if {duel.acceptstatu.%uuid of arg 1%} is not set...
  17. iFredy

Skriptçiler gelsin

Arkadaslar elimde report skripti var fakat oyuncular reportladığında yetkiliye bildiri gelmiyor düzeltebilirmisiniz yada report edildiginde online olan yetkiliye bilgi gelecek sekilde ayarlanmıs report skripti varsa atabilirmisiniz options: TagRapor: &6[&3FunnyPvP&3] command /report...
  18. iFredy

java 8 sorun

selam millet serverim suan java 7 1.8.8 onu java 8 yaptıgımda builduhcde combo bugu oluyor version değiştirmem birsey değiştirmiyor yine oluyor bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olurmusunuz
  19. iFredy

[sk Yardım] Komutu yazınca tps düşüyor

arkadaslar elimde soyle bir top5 skripti var forumda paylaşmıştı biri command /kdtop: trigger: loop {oldurme::*}: add 1 to {_size} if {_kd-1::%loop-value%} is not set: set {_kd-1::%loop-value%} to loop-index else...
  20. iFredy

GrasyMedas.Nitrado.Net rezil bir sunucu

ilk once minecraftturkdeki konumu aynen kendi konusu olarak kopyalamıs edit bile yapmamıs sunucuda olmayan seylerde yazıyor ve bugünde gelip sunucumda reklam yaptı serverlerinde emek yok birde emeğimi aldım diyip banlamış arkadaşımı rezil server
  21. iFredy

spawnda fly

Selam Millet Benim pvp serverim var spawn ve pvp mapı ayrı ben viplerin sadece spawnda ucmasını istiyorum yapabilen varsa ve anlatırsa çok iyi olur
  22. iFredy

Serverde Combo Bugu Var

Arkadaslar serverde neden oldugunu bilmedigim bir combo bugu var cözümü nedir lütfen yardımcı olun
  23. iFredy

actionhealth 1.8.8'de Calısmıyor

S.a Millet sunucum 1.8.8 actionhealth calısmıyor sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
  24. iFredy

istek skript

arkadaslar sunucumda builduhc var advanced anti cheat isimi hile koruması oyuncuyu kicklediginde bazen esyalar envanterde kalıyor sadece kick yiyip sunucudan atılanların sunucuya girince envanterlerinin silinmesini istiyorum yapabilecek varsa cok tesekkürler simdiden
  25. iFredy

kit kaydetme skripti lazım

arkadaslar starter kitten oyuncular kitlerini alıyorlar ama mesela olta 2 de kayıtlı adam 3 te kullanıyor adam onu 3e ayarlıyıp kaydedicek starter kitten kit aldıgında hep kaydettigi yerde gelicek yapabilen varsa tesekkürler simdiden yapabilen yokmu arkadaslar