Arama sonuçlarınız

1. IronAlpha

Yöneticiler bakabilir mi,ters giden bir şey yok.

Arkadaşlar ne zaman banliste baksam banlı kişilerin nedeni %90ı spam. Ben şüphelenmeye başladım açıkçası.Spamcılar bu forumu mu buluyor bula bula? Spam dışında küfür var,uygunsuz içerik var. Nedeni nedir? Özellikle en çok banlayanlar @aradabir007 @Oxuruk @Ercan
  2. IronAlpha

Aura - Hakkımızda

Aura aslında bir takım Türkiye Minecraftı Bilinçlendirme Grubunun bir parçasıdır. Aura'nın amacı şudur: Bilinçli üyeler gruba davet edilir. Bu üyeler diğer (bilinçli)üyelerle birleştirilir. Sonra üyelerle işler(kodlama,mimarlık,program vs.)forumun yararına sunulur. Böylece hem yapan hem...
  3. IronAlpha

Xp Item Storage - Plugin Tanıtımı

Xp Item Storage envanterinizde xpnizi gösteren bir plugindir.(Resmi inceleyelim.) Xp Item Storage Plugininden bir görünüş Bu pluginin tek komutu /xpitem reload dir.Bu komut xpleri tekrar yükler xpitem.reload permini gerektirir. * xpitem.reload Xpleri yeniden yükleme permi xpitem.deposit Xp...
  4. IronAlpha

Yardım ediiinnnnn yanlışlıkla ismimi değiştirdim :(

bişeyler yazıcaktım ama yanlışlıkla entera bastım bundan dolayı ismim değişti yardım edin eski nickimi geri istiyorum:(
  5. IronAlpha

Silindi.

Konu kilitlenebilir yeni grup açtım
  6. IronAlpha

Pixel Art - #1 - Kitap(Book)

Beğendiyseniz beğen tuşuna basınız :)
  7. IronAlpha

Holographic Displays - Plugin Tanıtımı

(Reklam olmasın ama) SonOyuncu'nun Minigames Kısmında Renkli,havada duran ve şuna benzeyen yazılar gördünüz mü ? Bu holografik yazıları yaratan plugine Holographic Displays denir. Komutları: /holograms Hologram ana komut /hd help Hologram yardım /hd create Hologram ekleme /hd delete...