Arama sonuçlarınız

1. Droshe

Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde olan varmı ?

Merhabalar, 14 Ağustosta bana cağaloğlu çıktı. Puanım 495,64. Nakillerde kabataşa gidebiliyorum ama çok zor ve sıkı dedikleri için biraz tadını çıkarmak istiyorum hayatın. ( IEL çıkarsa ayrı :D ) .
  2. Droshe

Small Spawn Island / Droshe

Merhabalar, Bugün sizlere birine yapmış olduğum faction spawnı sunmak istiyorum. 1 Kale,1 Göl,1 Market ve ağaçlardan oluşan map uçan adanın üstündedir. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız. PMC LINK: http://www.planetminecraft.com/project/small-spawn-island/ Uçan ada ve tekniksel yardımları...
  3. Droshe

Minecraft Timelapse: Basic Medieval House | Droshe

Merhabalar ! İlk timelapse'im olan başlıktaki gibi [Basit] Orta Çağ Evi'mi size sunmak istiyorum. Video hızının yavaş olması daha çok tutorial havası vermek istememdendir.
  4. Droshe

Mountfield | Droshe & LifeTaker Medieval Town | Orta Çağ Kasabası

Merhaba millet ! Yaklaşık 2 gündür @LifeTaker ile birlikte yaptığımız şehir + kale temalı faction spawnını sizlere sunmaya karar verdik. Şehirden kastımız kasabamsı bir yapı ve orta çağ evlerinden oluşuyor. Şehirde evlerin yanı sıra ahır, kilise, mezarlık ve pazar da bulunmakta. Haritayı...
  5. Droshe

Kullanabileceğiniz [HD] Duvar Kağıtları @enderforest

Enderforest'tan kalma çektim [HD] duvar kağıtları. PMC LINK: http://www.planetminecraft.com/project/dragon-pit/ Albüm Linki: http://imgur.com/a/HttDA#6bFkqOM Resimler: Teşekkürler. @Ardart , @LifeTaker , @Neria , @NoPermission , @_AcaRz , @NeutronRasee , @JusticeWhip
  6. Droshe

Arşive alınabilir.

Arşive alınabilir.
  7. Droshe

Blackburn Inn | Made By: Droshe

Merhabalar, Bugünüm bomboş geçti. Bende sıkıldım.. Basit dağlar oluşturup bir ev yapayım dedim. Umarım beğenirsiniz. Yapım süresi: 38 dakika Blackburn Inn | Made By: Droshe Beğendiyseniz Lütfen [Beğen] Tuşuna Basınız..
  8. Droshe

Arabian Mosque | Ronin BT

Merhaba Millet ! Ben Droshe ve bugün sizlere @LifeTaker ile beraber yaptığımız caminin resimlerini göstereceğim. Beğenmenizi umut ederek konuyu açıyorum. @LifeTaker banlı bu arada bildiğiniz gibi. Kendisinin size mesajı var: Banlandığımdan bu yana yanımda olan ve skypeden mesaj yağmuruna tutan...
  9. Droshe

Konu Arşive Alınsın

Konu Arşive alınabilir. Sebep: İsmini vermek istedemediğim bir arkadaş . TheBello ile yaptığımıza inanmadı :) Nasıl isterse öyle düşünsün..
  10. Droshe

Droshe | Yeni Avatar | Yapımcı: Cazza144 (Batu)

Merhabalar, Cazza144'ün yaptığı avatarı size göstermek istiyorum :) 10 üzerinden oylama yaparmısınız ? ^_^
  11. Droshe

Medieval Wall Gate | Made By: Droshe

Merhabalar, Bu aralar çok yoğun olduğum için, pek kendi şahsıma özel yapıtlar yapmayı yavaşlattırdım. Ronin BT için elimden geleni yapıyorum. Haftaya belki yapıt gelmeyebilir. NOT: MassiveMine açılış tarihi Haziran ayı sonları. Medieval Wall Gate | Made By: Droshe Beğeniyseniz Lütfen...
  12. Droshe

Medieval Tower II [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Uzun zamandır forumda yoktum ;) Nedeni ise Ronin BT'ye girişimdi. Uzun zamandır kule de yapmıyorum, kule yapayım dedim :) NOT: MassiveMine açılış tarihi haziran sonu [Kesin Değil] Medieval Tower II [ Made By: Droshe ] Beğendiyseniz Lütfen [Beğen] Tuşuna Basınız..
  13. Droshe

Ronin'e Katılmamın Şerefine: Medieval Town Hall [Made By: Droshe ]

Merhabalar, Ronin'de test sürecimin bitiminden sonra Ronin'e alındığım için çok mutluyum. Grupla beraber yaptığımız çalışmalar ve sohbetler çok eğlenceli geçti. Evet, biliyorsunuz... Artık sadece ev veya kule yapan birisi değilim. Ronin'de kazandığım tecrübelerle kod vs ile mapler hakkında...
  14. Droshe

Galleon & Viking Boat [ Made By: Droshe ] (Special)

Merhabalar, Bu hafta forumda gemiler çok konuşuluyordu. Bende Orta Çağ gemi hayranıyımdır. Size iki tane gemi göstereceğim :) Galleon [ Made By: Droshe ] Viking Boat [Made By: Droshe ] Beğendiyseniz Lütfen [Beğen] Tuşuna Basınız !!!
  15. Droshe

Medieval Inn [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, 2 hafta önce sergilediğim "Medieval Town House" tarzına devam etmek istedim. Artık resmi tarzım böyle olacaktır. Umarım beğenirsiniz :) NOT: Bu yapıt herhangi bir server için yapılmamıştır. Medieval Inn [ Made By: Droshe ] Beğendiyseniz Lütfen [Beğen] Tuşuna Basınız !
  16. Droshe

Medieval Towers [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Öncelikle uzun zamandır kule yapmıyorum :p Canımda sıkıldı.. Bende değişik kuleler yaptım. Birtane az gelir diye düşündüm. O yüzden alın size iki kule :D NOT: Bu kule ve haftaya koyacağım medieval ev ***** adlı server için yapılmıştır. Ama server sahibi ''benim'' diye schematiclerini...
  17. Droshe

Skin Edtileme [Kendi Skinime Saç Ekleme]

Merhabalar, Kendi skinimi yaptıktan sonra Preimum serverlerdeki saçlar dikkatimi çekti. Benim saçım kafaya yapışık. Ama ben saçımın kabarık olmasını istiyorum. [ anlayan anladı ] Bunu yapabilen biri 2 dk da yapabilir zaten Teşekkürler.
  18. Droshe

Medieval Town House [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Öncelikle bu projede tarzımı biraz değişitrmek istedim. Bu bina tamamen doğaçlamadır. Ayrıca bu türdeki ilk binamdır. Yorumlarınız benim için çok önemlidir. NOT: Medieval Blacksmith ve Medieval Town House adlı projelerim @TheACT 'ın serveri için yapılmıştır. Medieval Town House...
  19. Droshe

Medieval Blacksmith [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, MassiveMine'nın iznine çıktığımdan beri çok sıkılıyorum. O yüzden kendime yeni bir server buldum. @WhoIsLance @BlackiePie @TheACT ile çok eğlendim. Bu arada @BlackiePie ile bir village çalışması yapacağız. Bu binalarda bu village'in parçaları olacak. Sözü çok uzatmayayım ve size...
  20. Droshe

Rustic Medieval House [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Yaptığım 3. [Rustic] yapıt. Bu sefer değişik tarzda bir ev yapayım dedim. Haftasonu il dışındaydım o yüzden resim koyamadım. Eleştiriye herzaman açığım. Ama lütfen herkes dürüst olsun. Görüşleriniz çok önemlidir ! Rustic Medieval House [ Made By: Droshe ] Beğendiyseniz...
  21. Droshe

Rustic Medieval Inn [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Uzun zamandır [Rustic] yapıtlar yapmıyordum. Bende değişik bir rustic ''han'' (Inn) yaptım. Eleştiriye açığım ama lütfen dürüst olun :) Rustic Medieval Inn [ Made By: Droshe ] Beğendiyseniz lütfen [Beğen] tuşuna basınız.
  22. Droshe

Medieval Guard Tower [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Daha önceki yapıtlarımdaki bazı ''detay'' hatalarını gekiştirdim. Kuleye değişik bir atmosfer kattım. Eleştiriye açğım herzaman. Ama lütfen dürüstçe yorumlar yapınız. Teşekkürler. Medieval Guard Tower [ Made By: Droshe ] Conquest Resource Pack ile çekilmiş bir resim...
  23. Droshe

Big Medieval City Manor [ Made By: Droshe ]

Merhabalar, Arkadaşlar bu proje 3. resmi yapıtımdır. Daha önceki projelerde yapım aşamasını koymamı istemişlerdi... En altta bulabilirsiniz. Eleştiriye açığım, fakat dürüstçe görüş bildirirseniz sevinirim. ;) NOT: Alıntı yapılmaması için 1 tane koyacağım.. Big Medieval City Manor [ Made By...
  24. Droshe

Medieval City House [Made By: Droshe ]

Merhabalar, Öncellikle bu forumdaki paylaştığım 2. yapıt. Daha sonraki yapıtlarda Shader Mod kullanmaya başlayacağım. Yorumlarınız çok önemlidir. Teşekkürler. Medieval City House [ Made By: Droshe ]
  25. Droshe

Big Mountain Medieval House [Made By: Droshe ]

Merhabalar, Kendimi Tanıtayım.. Adım Kerim, 14 Yaşındayım. Forum Türkiye'ye yeni başladım. Genellikle [Medieval] tarzı yapıtlarda başaralıyım. 1 Olay beni kayıt olur olmaz çok üzdü. Anlatayım.. RoninBT 'ye hesabımın [FAKE] versiyonu bir paylaşımda bulunmuş. Çalıntı yapıtlar koymuş. Arkadaşlar...