Arama sonuçlarınız

1. McFDGod

JoyGamingTr Mimarlık Yarışması İle Mimar Alımı!

İsminiz:Mustafa Dogan Şahin Yaşınız:17 Minecraft İsminiz:FDGod WorldEdit Bilginiz:Az.[Ben yaparim World Edite Karismam]
  2. McFDGod

Yeni Nesil | Factions !! /ElipsCraft\

Adim:Mustafa Soyadim: Şahin Yas:17 WG'bilgim : ORTA Yapilan eserlerim: https://forum.gamer.com.tr/konu...sma-İceri-gir-degerlendir.189307/#post-935279 Gunde:6-7 Saat Onlineyim.
  3. McFDGod

FDGod-Guzel Bir Calisma /İceri Gir Degerlendir/

1 Saat'te Anca Bukadar Oluyor.:alay:B)
  4. McFDGod

| AnkaCraft 7/24 Online Yetkili Alimi | [Tecrübeli,Tecrübesiz]

-----ModeRetor--Mimar----Alimi icin----- Adim:Mustafa Soyadim: Şahin Yas:17 WG'bilgim : ORTA Yapilan eserlerim: https://forum.gamer.com.tr/konu...sma-İceri-gir-degerlendir.189307/#post-935279 Gunde:6-7 Saat Onlineyim.
  5. McFDGod

-Skyrim-Server-Mimar-Alımları-Vardır

Adim:Mustafa Soyadim: Şahin Yas:17 WG'bilgim : ORTA Yapilan eserlerim: https://forum.gamer.com.tr/konu...sma-İceri-gir-degerlendir.189307/#post-935279 Gunde:6-7 Saat Onlineyim.
  6. McFDGod

Marketi Yapıcak Eleman Aranıyor!

Adim:Mustafa Soyadim: Şahin Yas:17 WG'bilgim : ORTA Yapilan eserlerim: https://forum.gamer.com.tr/konu/fdgod-guzel-bir-calisma-%C4%B0ceri-gir-degerlendir.189307/#post-935279 Gunde:6-7 Saat Onlineyim.
  7. McFDGod

๑۩ﺴ MiMar ﺴ۩๑'Gurubu Aranir.

Mimarligim Nasil biraz Önce Kup sanatinda Paylastim.
  8. McFDGod

FDGod-Guzel Bir Calisma /İceri Gir Degerlendir/

MerHaba Arkadaslar Bu Benim ikinci Calismam Konuda Söyledigim gibi 10 Uzeinden Degerlendiriniz. __________RESİMLER__________ Begenmeyi Unut Mayin.
  9. McFDGod

Merhaba.

Merhaba.
  10. McFDGod

İlk Calismam. 10 uzerinden Degerlendirin.

Merhaba arkadaslar ilk calismam. Yapilis Suresi:35dk Mimar Gurubu olan Özel mesaj yazsin Gelirim. Yas:17 Begenmeyi Unutmayin..
  11. McFDGod

Alim wardedemim Aranir Dedim.!!!
  12. McFDGod

Merhaba arkadaslar. Fazla Lafa gerekyok konudaki gibi 1 mimar Gurubu aranir Orta deredece Olabilir eski devir Yapit uzeine. Yasim :17 Skype:tcatomix Yasadigimyer :Adana Gunde 6-7 Saat onlineyim ama Skype acamiya bilirim okadar isyerinde olursam.
  13. McFDGod

[Medieval]Serverim için hazırladığım spawn.

Arkadaslar Map PlanetMinecraft Var Map CAlinti .... Ve MAp Medieval Yarismasinda Finale KAlmis.
  14. McFDGod

İlk Build'im - Vurun Ama Öldürmeyin

ADu keeeetttt
  15. McFDGod

[ACİL]-Cözene Adminlik

he yok ... sen Öyle san :) map onlalarin degil la hazir map ama bulamadim onu undan calcam :)
  16. McFDGod

[ACİL]-Cözene Adminlik

war kardes. Arkdas yapiyordu ama skypesi Kandi kayip oldu cocuk. ama var plugin calma
  17. McFDGod

[ACİL]-Cözene Adminlik

______________________________________________________________ Arkadaslar Server Lerden Map Ve Plugin Calma Warmis Acil Yardim Bilen Varsa Ulasin. Birserverin Map Ve pluginin Calcam. Yapana Admin'lik!!! _________________________________________________________________________ ULasim...
  18. McFDGod

Yeni Nesil | Factions !! /ElipsCraft\

ElipsCraft Admin Alım Başvuru Formu : √ AD:Mustafa SOYAD :Şahin SKYPE :tcatomix WE-WG BILGISI :%100 ONLINE KALMA SÜREN :5-6 Saat YAŞIN :17
  19. McFDGod

Admin Reklamcı Alımı !

Kullanıcı Adı:Mustafa Şahin Komut Bilgileri:%100 Pluginlerle Aran:AZ. Deneyimlerin:Baya Yerde Adminlik Yatim Neden Sen ?:Serverin En iyisi Olmasi istiyorsan Ben Yas:17 Skype:tcatomix
  20. McFDGod

Poker Craft Lapis,Hammadde ve Market Yapabilecek Kişi

ne ara yap tinla ip ver bakim !
  21. McFDGod

sa

sa
  22. McFDGod

TorrentCraft Bukkit Moderatör/Builder/Reklamcı Aranıyor

AD:Msutafa SOYAD :Şahin SKYPE :tcatomix WE-WG BILGISI :%100 ONLINE KALMA SÜREN :5-6 YAŞIN :17
  23. McFDGod

BlueHillTeam | Farklı Bir Minecraft Anlayışı | Alımlar başladı !

Ad:Mustafa Soyad:Şahin Yaş:17 Skype Adınız:tcatomix Facebook Adınız[İsteğe Bağlı]:Msutafa Dogan Şahin Ne Kadardır Minecraft Oynuyorsunuz?:3-4 Günlük Aktiflik Süreniz:5-6 Minecraft ID:SahinBy Başvuracağınız bölüm(Builder,pluginer,moderatör):Builder Referans...
  24. McFDGod

Medieval[ORTAÇAĞ] Buildin Süper Ama Kimse Seni Almıyormu Buyur Gel Aramıza Katıl

AD :Mustafa SOYAD:Şahin YAŞ:17 ONLİNESÜREN:5-6 MC BİLGİN:%80 DAHA ÖNCE MAP YAPTINMI:Evet. MEDİEVAL İLE ARAN NASIL:İYİ SKYPE (ŞART):tcatomix KAÇ SERVERDE BUİLDERLİK YAPTIN:Hic Ama adminlik Yaptim. BUİLDİNE GÜVENİYORMUSUN:EVET
  25. McFDGod

Kingdom Empire Yetkili Alimi (Builder Rehber Ve Reklamci)

İsim :Mustafa Yaş : 17 Skype :tcatomix Günde Kac Saat Onlinesin : 4-7 Kendinden Bahset : Okumuyom Canim sikiliyor Oyuzden Rehber İcin basvuruyom. Neden Biz : Öyle