Arama sonuçlarınız

1. O

Adam gibi survival oynucak

Arkadaşlar Adam gibi survival oynucak gelsin ts3 programı üzerinden konuşacaz.Mikrofonu olursa iyi olur.Yaşım 19 benim yaşlarıma yakın biri gelirse daha iyi olur.
  2. O

Yardım Minecraft Ekran Sorunu [Resimli]

http://i.hizliresim.com/wj4Vmn.png Arkadaşlar buyrun link.Resimde gördüğünüz gibi ekranım kılıcımı içine kaplıyacak kadar yakınlaşmış.Oynarken zorlanıyorum biraz.İlk başta böyle değildi sonra nasılsa oldu.Bunu nasıl düzeltirim?
  3. O

Böyle bir server

Arkadaşlar hani eskiden vardıya türk serverlerinde mesela köyler vardı her köyün içine istediğin bir yere ev falan kuruyordun.Warp falan yoktu o dönemlerde bence daha zevkliydi küçük küçük köylerde insanlar yaşıyordu.Bana şu an böyle bir server lazım acaba varmıdır?
  4. O

Minecraft Yakınlaştı

Arkadaşlar yanlışlıkla bir tuşa bastım minecraftta ekran yakınlaştı hangi tuşa bastığımı bilmiyorum nasıl düzeltirim?
  5. O

skin vs

Arkadaşlar bugün minecraft aldım.Ama skin falan onlar nasıl oluyor nasıl yapılıyor hiçbir fikrim yok biri ayrıntılı anlatabilirmi acaba?
  6. O

Minecraft Java Acil

Arkadaşlar bugün minecraft aldım eve geldim neyse kurdum javayıda yüklemem gerekiyormuş onuda kurdum.ama javayı çevrimdışı kurmak zorunda kaldım java hata veriyor java installer error hatasını veriyordu.Neyse çevrim dışı kurdum yabancı serverlere gireyim dedim oyun acayip kasıyor sonra boşver...
  7. O

9 tl ye minecraft

Arkadaşlar gittigidiyorda 9 tl ye orjinal minecraft kodları var bu nasıl olabiliyorki 60 tllik oyunu adamlar nasıl 9 tl ye satıyor dolandırıcımı bunlar?
  8. O

Minecraft Alacam

Arkadaşlar minecraft alacaktım sitelerde geziniyordum.Bir tane site 61 tl ye 1 senelik kod koymuş.Bu oyunun kodları sürelimi mesela 1 sene sonra minecraft hesabım kapanıyormu?