Arama sonuçlarınız

1. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Selamlar, Ben Davut, eski sunucumuz için hazırlamış olduğumuz plugini satışa çıkartıyoruz. Banka sistemimiz detaylı olduğundan özelliklerini aşağıdan okuyabilirsiniz. * Satın aldıktan sonra değiştirmek istediğiniz ufak özellikler olursa Skype'den iletişime geçmeniz yeterlidir. * Ekran...
  2. RealSingle

Webcraft+ Profesyonel Web Scripti [Hub Sunucu Desteği, Forum Desteği vb...]

SATIŞ DURDURULMUŞTUR. Selamlar, Konu tasarımı hazırlamaktan çok anlamam, scriptin kendisiyle ve özellikleriyle elimden geldiğince tanıtmaya çalışacağım. Müsaadenizle, hazırsanız tanıtıyorum. Webcraft+ isminde gelişmiş bir web scripti hazırladım. Kaliteli bir yazılımın sadeliği, tasarımı...
  3. RealSingle

LegendCraft & CraftRise Sınırsız Kredi Açığı

Merhaba arkadaşlar CrystalGamingTR YouTube kanalından ben Davut. Biraz araştırma yaptıktan sonra bu sunucularda ve Batıhost VIP sistemini kullanan tüm sunucularda genel bir sınırsız kredi yükleme açığı buldum. Ama sistemi kullananlar endişelenmesin, Batıhost'un yetkili abisiyle konuşup açığı...
  4. RealSingle

CrystalGamingTR Kanalının sunucusuna yetkili aranıyor...

Merhaba arkadaşlar bir çoğunuz bilmese de ben CrystalGamingTR adlı YouTube kanalının sahibi Davut. Sizler için ücretsiz Modern Web Scripti geliştiriyorum fakat, bunu test edebilmek için bir sunucu ve işini bilen insanlara ihtiyacım var. İşinde gerçekten profesyonel olan bir Builder ve Java...
  5. RealSingle

Sunucum için eklenti tavsiyesi istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, istediğim eklentiler aşağıda mevcuttur. Yardım olacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyor aynı zamanda da teşekkürlerimi iletiyorum... *İstediğim eklentiler Spigot 1.9 içindir. Oyuna sadece Default Minecraft Launcher ile girilmesini, DDoS saldırısını engellemeyi ve olası...
  6. RealSingle

Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

CrystalGamingTR Minecraft Web Scripti; Bu script diğerlerinden farklı olarak, sunucuyu tanıtmak için değil, oyuncuya kolaylık sağlamak ve ona güzel mi güzel bir panel vermek için tasarlanmıştır. Yani tamamen oyuncu içindir. Yeni güncellemeler ile adminlere de kolaylıklar sağlaycaktır. Bu...
  7. RealSingle

1.9 Faction Server tutar mı?

Merhaba arkadaşlar, bu konuyu sunucu işleriyle uğraşanlara değilde sunucuda oynamayı sevenlere soruyorum... Aklımda ki sunucuyu basitçe tanımlarsak şu şekilde; Versiyon: 1.9 (Hile koruması, güncellenmiş pluginler vs. için) Sunucu Tipi: Emek (Hammadde olmayacak, survival tarzında) Ekonomi...
  8. RealSingle

SoundCenter Eklenti Sorunu

Merhabalar, bilenler vardır SoundCenter eklentisi oyunun içine dışarıdan müzik atılmasını sağlıyor fakat oyuncuların müziği açabilmesi için bir web adresine bağlanmaları gerekiyor. SonOyuncu sunucusuna girdiğimde bir müzik çalmıştı ve ben web adresi açmamıştım. Bunu nasıl yaptıklarını merak...
  9. RealSingle

Minecraft Sunucu Bilgilerini Sitede Göstermek

Ülkemizde Minecraft sunucusu açan insan sayısı çok fazla olduğundan kaliteli sunucu bulmak pekte kolay olmuyor. Sunucunun kaliteli olduğunu nasıl anlarsınız? Sunucuya girerek, hızlı mı, aktif mi gibi özelliklerine bakabilirsiniz. Ama bunun dışında sunucunun web sitesi var mı bunu da göz önünde...
  10. RealSingle

1 Yılda 3 Kez Bozulan Bilgisayar

Merhabalar, başlığı hızlıca düşünmeden yazdım kusura bakmayın :D Benim sorunum şu, bilgisayarı Vatan Bilgisayar'dan Asus marka aldım. Bu bilgisayar yılda 3 kez bozuldu, 2 kez garantiye verdim ve bu üçüncü olacak. İade istiyorum ama 6 kez garantiye gitmeliymiş bunun için. Bilgisayarı 2. kez...
  11. RealSingle

The Legend Of Korra'nın Oyunu Çıkmış ! :D

Evet, The Legend Of Korranın oyununun çıktığını duyduğumda çok sevindim ve hemen indirdim, videosunu çektim ve size de izletmek istiyorum. İlgili makale & oyunu indirmek için tıklayın.
  12. RealSingle

5000 Küsür Film Arşivli Site Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir script yazdım, script amacına uygun bir şekilde çalışıyor. Bu aslında bir bot, yani başka bir siteden tüm filmleri, resimlerini, açıklamalarını ve diğer vs. bilgilerini çekiyor. Siteye bakmak isteyen: http://teknofilmtv.tk Bu script'in fiyatı ne kadar olmalıdır...
  13. RealSingle

Sahibinden için bot hazırladım fiyatı ne kadar olmalı ?

Bir script hazırladım arkadaşlar, http://www.sahibinden.com 'dan kurumsal siteler kendi ilanlarını script'e çekebilecekler, daha detaylı görünüm script şu sitede vardır: http://www.turabigayrimenkul.com.tr Özellikler; + Çoklu dil desteği + Veritabanı olmadan ayarları kaydetme (Sosyal medya...
  14. RealSingle

Minecraft SkinStatueBuilder Plugini [Kendi skin'inin dev halini tek kodla oluştur!]

Plugin gayet basittir, 2 - 3 komut mevcuttur. /skin [skin_ismi] - Skin'ininizin dev halini oluşturur. /skin [skin_ismi] clay - Skininiz klay bloklarından oluşur. /skin [skin_ismi] glass - Bu komut'ta ise skin'ininiz cam'dan oluşacaktır. /skin smooth - Oluşturduğunuz skin'e bakarak bu komutu...
  15. RealSingle

Minecraft Faction PVP TeknoCraft (Plugin + Map) Paketi

Video +50 beğeni olunca paket paylaşılacaktır.
  16. RealSingle

Minecraft Site Üzerinden Minecraft Sunucuya Komut Gönderme [Videolu]

Evet, yeni olan bu videomuzda siteden bir komut yazıyoruz ve komut oyuna gidiyor ve başarılı bir şekilde komut çalışıyor. Yapılacak olan şeyleri videomuzdan izleyebilirsiniz; Eğer sizin için yararlı olduysa "beğen" butonuna basarsanız sevinirim. :)
  17. RealSingle

Authme Siteden Kayıt Olma [Videolu]

Evet arkadaşlar authme ile siteden nasıl kayıt olunur, video ile anlatmak istedim. Umarım faydalı bir konu olmuştur, İyi seyirler. Videoda anlatınlanlar; Ücretsiz alan adı alma. (.tk) Ücretsiz hosting alma. (hostinger.net) Scriptimizin hatalarını giderip host'umuza atma. Authme config.yml...
  18. RealSingle

Old hatası

Serverime kimse girmediği zaman yarım saat içerisinde kendi kendini old yapıyo yada kapanıyo arkadaşlar eğer old ise bir kere tıklıyorum 10sn. sonra açılıyor. kapanmış ise panelden açmam gerekiyor. Yardım edin
  19. RealSingle

Sadece quake sunucusu tutar mı ?

Arkadaşlar sadece quake server kurucam bir sürü map felan yapıcam ve her ay en fazla kişi öldürene 20 Nitrado kredisi vericem sizce tutar mı ? server şu an portlu olarak açık gelip bakabilirsiniz. 94.54.197.14
  20. RealSingle

iConomy farklı dünyalarda farklı para ?

Arkadaşlar iConomy ile her mapa farklı para istiyorum nasıl olacak bu?
  21. RealSingle

NitradoTR Resmi Minecraft Faction Sunucusu

Sunucu Bilgileri; IP; mc.nitrado.net Slot; 100 (Arttırılabilir) Ram; 6GB (Arttırılabilir) Alım yoktur. Facebook; https://www.facebook.com/NitradoTR Yenilikler; Plugin paketimizi üst üste yeniledik ve sürümlerini arttırdık. Türkçeleştirme dilimize özen gösterdik. Açık bug bırakmamaya...
  22. RealSingle

Tek komutla hammadde yenileme !

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere tek komutla hammedde yenilemeyi göstereceğim. Tamamen kendi buluşumdur 5dk. boyunca düşünmemle ortaya bunları çıkardım :D Öncelikle MyCommand pluginini indiriyoruz. Daha sonra plugins klasörü içerisinden MyCommand klasörünü buluyoruz. Buradan commands.yml...
  23. RealSingle

CrystalCraftTR v1.7.2 Faction/PvP/Boss (mc.cgtr.net)

Sunucu Bilgileri; IP; mc.cgtr.net İkincil IP; cctr.nitrado.net Slot; 50 (Arttırılabilir) Ram; 5GB (Arttırılabilir) Facebook; http://www.facebook.com/CrystalGamingTR Yenilikler; Plugin paketimizi üst üste yeniledik ve sürümlerini arttırdık. Türkçeleştirme dilimize özen gösterdik. Açık bug...
  24. RealSingle

Full SkyBlock Paketi içinde her şey var map, plugin tamamen türkçe!

Evet beyler, bu pakette map hazır, plugin hazır ve her şey türkçe! yapman gereken sadece kendine göre değiştirmek!! VİDEO: İndirme linki videonun altındadır, iyi oyunlar.. Not: map alıntıdır, sadece ortadaki spawn bize aittir ve pluginler toplamadır :D yani bazılarını ben türkçeleştirdim...
  25. RealSingle

Minecraft 1.7.9'a gelen yeni özellik! "Krallıklar"

Merhabalar minecraft severleri, minecraft 1.7.9'a krallık özelliği geldi! bunun ne olduğunu bilen varsa anlatabilir mi? yada krallık satın alan varsa davet edebilir mi? ismim "RealSingle" gerçekten çok merak ediyorum. ilk önce nitrado gibi server satıyor sandım ama öyle olmaz, çünkü sadece davet...