Arama sonuçlarınız

1. V

[HARD-RP] ST-RP S1V1 Başvurular Açılmıştır. 31.01.2016 Online.

Merhaba MinecraftTurk Ailesi. Biz ST-RP Ekibi olarak daha önce birçok rpg sunucusunda ve platformunda bilgmize bilgi katarak yolumuzda ilerleyen bir kesim insanız. Ve mevcut olan boşluğu doldurmak ve sizlerle kaliteli bir rol ortamı yakalayabilmek için, bu sunucuyu kurma kararı aldık. Eğerki...
  2. V

Uykusuzluk

Uyku bari bosaldiginda yavastan can gider gorus acisi daralir ve yurume hizi duser uyku barini doldurmak icin /uyu komuyu ile uyunmalidir. Admin komutu /uyu nick rakam seklindedir bari dodurmak icin kullanabilirsiniz. permission admin.uyu every 11 minutes: loop all players: if...
  3. V

PARALI PLUGINER ARANIYOR

Herkese merhaba hub sunucu kuurabilecek plugin ariyoruz ucret odenecektir forumdan ulasabilirsiniz.
  4. V

Can Demirhan RPG Plugin Paketi V2.0 [ Güncellendi ]

Herkese Merhaba ''Skript'' Kodlamalarının %100 unu Kendi Yaptıgım Bir Plguin Paketiyle Daha Karsınızdayım Onceki Plugin Paketime Gelen İyi Yorumlar Uzerine Bunuda Paylaşmaya Karar Verdim Umarım Begenirsiniz. Tıkla İndir Simdi Gelelim Ekstralara :) # Yeni Komutlar /banlimi <nick> |...
  5. V

Glowing Torchs V1.0 --- Artık Karanlık Yok!

Herkese Merhaba, Aşşagıdaki Videoda Basit Skriptimi Birazcik Anlattim İyi Seyirler ^^ (İşlenmektedir Biraz Bekleyin) options: use permissions : true # Permission Kullanimi Acmak Yada Kapatmak Icin Duzenleyin permission : "candemirhan.gt" # Oyuncular Icin Permission Kodu interval ...
  6. V

Takip Et! Skripti! [Madenciler İçin Özel^^]

Herkese Merhabalar, Bugün Sizlere Takip Skriptimi Sunacagım Video Cekemiyorum Cunku Kullanmak Icin 2 Oyuncuya İhtiyaç Var. Bu Skriptin Amacı Örneklerle Anlatılmak Gerekirse Madende Kaybolmak İstemeyen Arkadaşlarımız İçin Otomatik Anlık Teleport Gibi bir şey. /takip et <nick> komutu ile bir...
  7. V

Maden Eventi Skripti!

her şey VideoDa Açık Ve Net Olarak Anlatılmıstır İyi Oyunlar ^^ VT Sonucları: https://www.virustotal.com/tr/file/1fbdefa9a4e04f7f9089a59afa952b89d6c15f1aa34448ab5ef9c7f4c645c1f5/analysis/1404019411/ İndirme Linki: http://dosya.co/12t8oxxpae2q/madenevent.sk.html
  8. V

Can Demirhan RPG Plugin Paketi V1.0 [Beta]

Herkese Merhaba Kodlamaların %100 unu Kendi Yaptıgım Bir Plguin Paketiyle Daha Karsınızdayım Onceki Plugin Paketime Gelen İyi Yorumlar Uzerine Bunuda Paylaşmaya Karar Verdim Umarım Begenirsiniz. Tıkla Indir Simdi Gelelim Ekstralara :) # Yeni Komutlar /banlimi <nick> | Offline Oyuncunun...
  9. V

Can Demirhan Plugin Paketi V1.2 Beta

Herkese Merhaba Ben Can Demirhan Ve Sizlere 0 Dan bir Plugin Paketi Yapmış Bulunmaktayım İçinde Kendime Ait Kodlamalarım Mevcut Umarım Begenirsiniz Sizler İçin 2 Paket Hazırladım 1 Sadece Pluginler Bu Paketimizde Sadece Pluginler Vardir Sadece Pluginler İndir 2 Map Ile Birlikte Server...