Arama sonuçlarınız

1. P

En fazla 2 KİŞİ! KAÇIRMA DERİM ! MineTURK için Reklamcı alımları

MineTURK.Nitrado.NET MC.********** Sunucularımıza reklamcı alımları başladı! Günde en az 4 Foruma ve 10 servere reklam atacak becerikli bir reklamcı lazım! Sunucu doldugu zamanlar yetkisi artarak mimarlığa kadar gidecek. Yetkili Alımları İçin Skype : Professional0662 Forum'dan da ulaşabilirsiniz.
  2. P

MineTurk.Nitrado.NET // +40 Kişi // Factions Server // Bol Bol Event //

Sunucu Adı : ★★ MineTurk ★★ Sunucu Adresi : ★★MineTurk.Nitrado.Net★★ Sunucu Versiyonu : ★1.6.4★ Sunucu Sitemiz : www.********** Yakında Aktif (Siteden Kayit Acilcaktir) Serverimizdir 1 yıllık serverdir. Sınırsız kapasiteye sahiptir ve factions serverdir.En az 1 yıl garantili server...
  3. P

1.7.2 SimulasyoncularCRAFT ! YENI HUB SERVER ! Factions-Parkur-SurvivalGames-SkyBlock

Sunucu Adı : ★★ MineTurk ★★ Sunucu Adresi : ★★MineTurk.Nitrado.Net★★ Sunucu Versiyonu : ★1.6.4★ Sunucu Sitemiz : www.mineturk.net Yakında Aktif (Siteden Kayit Acilcaktir) Serverimizdir 1 yıllık serverdir. Sınırsız kapasiteye sahiptir ve factions serverdir.En az 1 yıl garantili server...
  4. P

HUB Server paketimizde tabelalarda arıza [tsigns] komutlarında

arkadaşlar [tsigns] faction yapıyorum ekliyorum server açık /server faction yazınca gidiyor fakat tabelada offline gözüküyor nasıl düzeltebiliriz?
  5. P

Arkadaşlar YARDIM!!!!! ÇOK ACİL ÇOK! YETKİ VERİCEM ÇÖZENE

java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi. internal.Kernel32 at org.fusesource.jansi.internal.WindowsSupport.getConsoleMode(WindowsSu pport.java:50) at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.getConsoleMode(Wind...