Arama sonuçlarınız

1. Bertan Taşkıran

CubeDupe | Bu yepyeni projemize destek çıkacak, ücret karşılığı çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Merhabalar, Bugün itibariyle bu projemizi foruma tanıtmak ve ayni zamanda siz arkadaşlar arasından yetenekli, bu işi severek yapan ve ücret karşılığı çalışmak isteyen arkadaşlar arasında bir grup oluşturmak istiyoruz. Bu projeyi hayata geçirmek gerçekten zor olacak, ama bunun için müsait bir...
  2. Bertan Taşkıran

CubeDupe | Ödüllü yarışma! En iyi minigame fikrini yazana 5tl Steam Kodu!

Merhabalar, Bu konuyu açmamızın en büyük sebebi, bugünlerde yaşadığımız yorgunluğumuzdan ötürü creatif düşünememekle beraber, hem bir yarışma hem de sunucuya ekleyebileceğimiz bir minigame fikrine sahip olmaktır. Siz değerli forum halkından bir minigames fikri talep etmekteyiz. PVP odaklı...
  3. Bertan Taşkıran

Poteyto V2 |

Sunucu Durumu: Online! IP: play.poteyto.com Website: Tıkla! (Market geçici olarak bakımdadır) Güncelleme: Bakım bitmiş, sunucu girişleri açılmış, zümrüt sunucu ödülünü kıskanıp saldırı yapanlar ite kaka şutlanmış ve haklarında yasal işlemlerle ilgili çalışmalar başlamıştır. "Poteyto'da elması...
  4. Bertan Taşkıran

SKRIPT | Yapabilen çıkmadı.

Merhaba, Skriptte bir komut girildiğinde belirli bir dünyada belirlediğim saati ayarlamak istiyorum, nasıl yapılabilir? ÖRNEK: on server start: make console execute command "/saatayarla" command /saatayarla: trigger: set time in "SAMARIA_NEW" to 3000 set time in...
  5. Bertan Taşkıran

Ünlü youtuberlara nasıl ulaşabilirim?

Merhabalar, Reklam için ünlü youtuberlara ulaşmak istiyorum. Bütçem yeterli, ne kadara mal olduğunu biliyorum. Nasıl ulaşabilirim?
  6. Bertan Taşkıran

Skript yardım hata

loop all blocks in radius 1 of loop-entity-1: loop-blocks is 95: set {_true} to true stop loop Line 190: There's no loop that matches 'loop-block is 95' deneme.sk, line 190: loop-block is 95:') bu hatanın sorunu ne...
  7. Bertan Taşkıran

Poteyto V2 | Bir skriptimizi topluluktan almak istiyoruz. (Ödüllü)

Arkadaşlar merhaba, Ileride açılacak sunucumuz için çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Sunucumuzun her ne kadarı eklentiyle (plugin) sağlansa da bazı küçük işlevlerini ve kontrolcülerini skripte bıraktık. Aşağıda istediğim skripti ilk düzgün yapan kişiye sunucumuzda 1 aylık premium...
  8. Bertan Taşkıran

Poteyto V2 | Bilgilendirme #2 (ARŞIVE ALINABILIR)

(Konu yeri yalnis olabilir, nereye açacagimi bilemedim, bu bir bilgilendirmedir, sunucu tanitimi degildir.) (Ayrıca sunucumuza sponsor olup yönetim ekibimize katılmak isterseniz: Tıkla!) Merhabalar! Daha öncede de bu konuda belirttigim gibi, bu yaz (ki büyük ihtimal temmuz) Poteyto sunucumuzun...
  9. Bertan Taşkıran

Poteyto V2 | Sponsorluklar ve Kadro Alımları

Merhabalar! Daha öncede de bu konuda belirttiğim gibi, bu yaz (ki büyük ihtimal temmuz) Poteyto sunucumuzun V2 versiyonuyla karşınızda olacağız. Önceden böyle küçük konular ile heyecanı arttırmak istesek de, asıl amacımız yaptıklarımızı aktarmak ve siz oyunculardan fikir almaktır. Şurası...
  10. Bertan Taşkıran

Skript hakkında kısa bir soru

Arkadaşlar merhaba, NPC'ye bağlı bir market eklentisi arıyordum aradığımı tam olarak bulamadım. GUI bazlı bir market eklentisi buldum, Citizens ile NPC'yi oluşturdum, skript ile de bu NPC'ye bir komut girdirdim. on right click on entity: name of clicked entity contains "&eEsra" make...
  11. Bertan Taşkıran

AUTHME | Oyuncularım havada asılı kalıyorlar ve giremiyorlar.

Merhaba, oyuncularım yüksek bir yerden atladıkları zaman havada asılı kalıyorlar ve chat kısmını kullanamıyorlar. Bunun nasıl önüne geçebilirim? Oyuncuların yere kadar düşmesine izin verirsem en azından yerde yazabilirler. Teşekkürler.
  12. Bertan Taşkıran

SKRIPT, HATAYI BULAMADIM.

Arkadaşlar buradaki hata nerede bulamadım, altın kazmayla kırınca gelmiyor. on mine of diamond ore: player's tool is iron pickaxe or diamond pickaxe or golden pickaxe: cancel event set block at event-block to air chance of 40%: drop 1 diamond at location...
  13. Bertan Taşkıran

Arkadaşlar, bir entity üzerine nasıl efekt verebilirim fikriniz varmı acaba?

Soru belli, kişi belli cevapları bekliyorum :D
  14. Bertan Taşkıran

POTEYTO GERI DÖNÜYOR! (v2.0) (arşive alınabilir)

v2.0 ile geri dönüyor! Merhabalar MCTürk ailesi, Poteyto Factions sunucusunu illa bileniniz vardır, daha önce oynamış olan vs. Üzülerek kabul etmek zorundayım ki sunucu çok acele yetiştirilmeye çalışıldı, hatalar çıktı eksiklikler oldu. Fakat v2.0 ile poteyto, bu yaz geri dönüyor. Hali hazırda...
  15. Bertan Taşkıran

Buradaki yanlış nedir? (ÇÖZEBILEN OLMADI)

Bir oyuncu elmas kazdığında %25 şansla elmas vermesini, %75 şansla da vermemesini istiyorum, nasıl yapabilirim? On Mine Of Diamond Ore: Chance Of 25%: Give 1 Diamond Ore To Player Send "&c&lPO &6|| &7Tebrikler! &b1 Elmas &7buldun!" To Player Chance Of 75%: Send...
  16. Bertan Taşkıran

Komut Türkçeleştirme Skripti

Merhaba arkadaşlar, elinde komut türkçeleştirme (custom commandation) skripti olan varmı acaba? 2 Örnek verseniz yeter, ben onu kopyalarım. Ayrıca Bir oyuncu bir komut yazınca, başka bir komut girilmesini nasıl yapabilirim? Oyuncu olarak komut girilecektir.
  17. Bertan Taşkıran

ACIL | Skript bilen arkadaşlar konuya bakabilirse.

Birkaç planım var ancak bunlar bir eklentiyle yazılacak kadar gereksiz ufak şeyler. Acaba scriptte uzman, yardımcı olabilecek biri varsa konu altına bekliyorum :) SKYPE: vita.minecraft
  18. Bertan Taşkıran

Bakalım kimler gelmiş

Merhabalar arkadaşlar beni daha önceden tanıyanlar vardır illa foruma şöyle bir göz atmak istedim lakin uzun zaman önce bu işleri bırakmıştım biliyorsunuz. Nasılsınız bakalım keyifler nasıl eskiler bir görünsün konuya! Güncel piyasa hakkında da bilgi verirseniz sevinirim sevgiler saygılar...
  19. Bertan Taşkıran

H1Z1 oynayan içeri

varmı şu oyunu oynayan ya koca forumda acaba merak ettim.
  20. Bertan Taşkıran

Sunucu açmayı planlıyorum AMA... (Yalnız kurtlar içeri >>)

Merhaba arkadaşlar, Artık ne zaman bilgisayar başına otursam ki eskisi kadar çok zamanım olmuyor artık, bir sonraki yaza kadar küçük bir takımla bir sunucu üzerinde çalışmayı planlıyorum. @JaydeScript mükemmel bir wed geliştiriciyle beraber çalışıyoruz. Bu olağan üstü varlık ta Massive ve...
  21. Bertan Taşkıran

Poteyto | Authlobby ve HUB için "IŞINDE IYI VE DURUST" Skripter arıyorum *ücretli

Selam dostlarım işinde gerçekten iyi olan birilerini arıyorum, skript yazabilecek, işini zamanında bitirecek insanlar arıyorum. Mümkünde 15 yaş üstü olsun ki çoluk çocukla uğraşmayalım, iş ücretlidir başvuruları bekliyorum.
  22. Bertan Taşkıran

ÇOK BASIT BIR SKRIPT

Merhaba, Skript bilgim "0" olduğu için sizden çok basit bir skript isteyeceğim, /deneme yazdığında oyuncu 3 tick bekletsin ve /deneme2 komutunu girdirsin. Bu komutu yazan oyuncuya bir orb_pickup sesi gitsin, bu kadar. Acayip kolay olduğunun farkındayım ama bilgim 0 dediğim gibi, biri bir örnek...
  23. Bertan Taşkıran

UltimateMenu KULLANAN ACIL IÇERI

Arkadaşlar bu eklentiyi kullananız varmı? Varsa eğer "SADECE" Confiğini isteyebilirmiyim? Nelerin değiştirilebileceğini görmek istiyorum da..
  24. Bertan Taşkıran

VPS, VDS Sunucu alacağım, nereden alabilirim?

Merhabalar, windows server işletim sistemli bir vps veya vds sunucu arıyorum, nerede bulabilirim? OVH vs demeyin, 17 yaşıma bu yaz daha yeni gireceğim, vergi ödemediğim için alamıyorum. Teşekkürler :)
  25. Bertan Taşkıran

Poteyto | Eşsiz bir faction macerasi! (ONLINE) +60 ONLINE

IP: play.poteyto.com Website: poteyto.com Market: market.poteyto.com Forum: poteyto.com/forum OYUNBAZ REKLAMI! Merhaba arkadaşlar, sizlere sunucuyu açacağımızın haberini vermek isterim. Cuma günü (10.07.2015) Türkiye saati ile akşam saat 9'da sunucumuz, 9 aylık emek ve çalışmalar sonucu...