Arama sonuçlarınız

1. lars2004

Minecraft Serverlarınıza İstediğiniz Ölçüde Build Yapımı

Minecraft sunucularınıza(Factions,hub,skyblock vb.) build yapıyorum. Merhaba ! Birkaç gün içinde harika Minecraft Yapı Haritaları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyseniz, bunun için doğru yerdesiniz! Bu sektörde çok fazla sahte builder var, bu yüzden buraya gerçekçi, daha ucuz ve iyi tasarımlar...
  2. lars2004

Minecraft Serverlarınıza İstediğiniz Ölçüde Build Yapımı

Minecraft sunucularınıza(Factions,hub,skyblock vb.) build yapıyorum. Merhaba ! Birkaç gün içinde harika Minecraft Yapı Haritaları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyseniz, bunun için doğru yerdesiniz! Bu sektörde çok fazla sahte builder var, bu yüzden buraya gerçekçi, daha ucuz ve iyi tasarımlar...
  3. lars2004

Hareket eden oyuncular bir süre sonra atılıyor

Afk olan oyuncular sunucuda kalırken hareket eden oyuncular bir süre sonra sunucudan atılıyor serverda bazen garip garip lag oluyor 8gb ram ve i9-9900k olmasına rağmen bungee,çakma lobi,lobi sunucusunda garip bir şekilde lag oluyor(2gb ram ve OVH) hele girerken falan sebebi nedir acaba bazen...
  4. lars2004

Factions sunucu için builder [ÜCRETLİ]

Factions sunucumuz için istediğimiz buildleri warpları yapacak builder arıyoruz.profesyonel olmalı ve yaptığı önceki bazı buildlerin fotoğrafını atmalı.Bütçe olarak yaptığı işe göre anlaşılacaktır... iletişim için discord:şapkalısiyahlıadam#7412
  5. lars2004

konu silinebilir

Yeni bir sunucu açacağım, onun için factions 1.8.X-1.16.X sürümlerinde çalışacak istediğim sistemleri koyabilecek deneyimli ve kaliteli bir pluginci arıyorum fiyat konusu pek sıkıntı değil kaliteli olması yeterli iletişim için discord adresim:Şapkalı siyahlı adam#7412
  6. lars2004

republicofgamers.nitrado.nl REKLAMCI ALIMI!

Arkadaşlar sw tamamen hazır fakat şuanda bazı sıkıntılardan dolayı oyuncu kaybettik bunun önüne geçmek için kaliteli işini iyi yapan bir reklamcıya ihtiyacımız var skype:berat.tufekci (swlere gidip aptal aptal reklam yapanlar eklemesin)
  7. lars2004

TAB SORUNU :d

Arkadaşlar mesela birisi bot atıyor sunucuma bot önleyici pluginim felan var sıkıntı olmuyor fakat swde tabda böyle isimleri kalıyor ve chat kirliliğide oluyor aramıza dqwkdnqwqwj adlı kahraman katıldı ! gibi 10 tane felan oluyor bir çözüm önerirmisiniz :D aga yardım gelmiyor ? :d arkadaşlar...
  8. lars2004

PAPERSPİGOT PLUGİNİ ÇALIŞMIYOR !

Arkadaşlar swm 1.7/1.8 spigot ve balon koruması için bukkiti değiştirdim fakat authme bugunu düzeltmek için paperspigotu yüklediğimde reload attıgımda sw ye gelmiyor dosyası bile plugins de olmuyor sıkıntı nedir acaba ?
  9. lars2004

RepublicOfGamers GERİ DÖNDÜ! 1.7/1.8 <Edit>Boss<Kutsal Para,ROG Parası>

2013 den beri hizmetinizde olan ROG ekibi gene karşınızda! SUNUCU İPSİ:republicofgamers.nitrado.nl SUNUCU SÜRÜMÜ:1.7/1.8 SLOT:34 RAM:5GB SUNUCU...
  10. lars2004

ROG yetkili alımı [PLUGİNER,REKLAMCI]

Arkadaşlar Serverimize bir adet pluginer ve bir adet reklamcı arıyoruz pluginer skript bilmesi yeterlidir skype:berat.tufekci
  11. lars2004

REKLAMCI ARANIYOR İÇERİ !

Sunucumuz 2 kişilik yönetim kadrosuna sahiptir 5 GB RAM 32 Slot Sayısı vardır Reklamda iyi olanlar günde 15 20 kişi gelir diyenler skype:berat.tufekci
  12. lars2004

RepublicOfGamers >Faction Wars /1.7-1.8 /RÜTBE/EDİT/BOSS/ROG PARASI RepublicOfGamers.nitrado.nl

Sunucu İpsi:RepublicOfGamers.nitrado.nl Sunucu Ram Miktarı:4 GB Slot Sayısı:32 SÜRÜM:[1.7.9] [1.8.X] KURUCU-qRGomuPistol ADMİN-HARUN TS[C]-Bulletquallity REKOR 24/32: TS3 İPMİZ:ts04-tr.nitrado.net:16000 VEYA republicofgamers.minecraft.to...
  13. lars2004

▂▃▅▆█RepublicOfGamers█▆▅▃▂[RÜTBE SİSTEMİ] [1.7.9] [RÜTBE HAMMADDE]

[/url][/IMG] Sunucu ip Adresi:RepublicOfGamers.nitrado.nl Sunucu Ram...
  14. lars2004

ChestShop Sorunu

Beyler Marketin ismini değiştirdim oluyodu önceden kullanabiliyodum ROG 1 b 500 Diamond gibi sonra hata verdi couldnt fine chest dedi sonra plugini sildim bir daha denedim default ismiyle gene olmadı sonra plugini değiştim başka chestshop plugini denedim gene olmadı lütfen çözün haddiiii lütfen...
  15. lars2004

Pluginer Arıyorum Acil !

Beyler Pluginlerden anlayan rank sistemi yapabilecek chestcommands ve prefix ayarlamayı bilen kaliteli bir pluginer arıyorum sw açıcam Skype berat.tufekci
  16. lars2004

Enchantment tableye sağ tıklayamıyorlar

oyuncular enchantment table v.b şeylere wgli alanlarda sağ tıklayıp açamıyorlar ?? acilll +
  17. lars2004

|❄|TarsusCraft|❄|1.8|Factions|RütbeSistemi Ve birçok özellik...

Server İP:tarsuscraft.nitrado.net veya 5.62.127.191:10600 Sunucu versiyonu :1.8.X Slot :24(Artma söz konusu olacak.) Toplam RAM : 5GB Sunucu türü :Factions :berat.tufekci Ödeme yolları:Paypal/İninal,Mobil Ödeme KURALLAR OLDUKCA BASİTTİR: REKLAM YASAK. KÜFÜR YASAK. Din Ve Irkcılık Ayrımı...