Arama sonuçlarınız

1. Burakci123

|Lapis| |Yenilikci| |1.7.x| |BCG-ONLİNE| |Faction| |Eğlence| |Zorlayıcı|

Harika server özlemişim böyle güzel serveri :3 Adminler ilgili.. Tamamen Emek ve Hack Plugini var. Sonunda Hacksiiiiz bir server. Tebrikler... :)
  2. Burakci123

Kudurdum'un Swordsları ( http://www.youtube.com/user/KudurdumMinecraft ) Lütfen bilen Ulaşsın!

Gençler Sizden tek isteğim Kudurdum 'un Swordlarını Hangi texture packden aldığını veya (Varsa) Bana ulaşıp kılıçları atmanız.Lütfen bana Ulaşın Skype : Sk8.eren hem belki Cennete 1 sevap Point le girersiniz.Kim bilir? .d
  3. Burakci123

Minecraftım açılmıyor :(

Nası düzelttin acaba???Bende aynı hatayı alıyorum da...Lütfen skypedan Ekle sk8.eren
  4. Burakci123

skype sk8.eren ben istek gönderdim

skype sk8.eren ben istek gönderdim
  5. Burakci123

ACİL YARDIM LÜTFEN!

Hiç giremedim ki MC Ye Nası Gitsin. (Deniyorum) :DHERŞEYİ SIFIRLAMAMA RAMEN HALA ÇALIŞMIYOR.AYNI HATA! :(
  6. Burakci123

ACİL YARDIM LÜTFEN!

Ya Arkadaşlar Yardımınız Gerek Çözümünü Bilen Biri Varsa Danışsın Lütfen... .Başka Bir Launcherdan Girmeyi Deneyincede Hatasını Verdi.Lütfen Yardım!!
  7. Burakci123

Onur Bi facene gir-Eren Azil bişi demem lazım

Onur Bi facene gir-Eren Azil bişi demem lazım
  8. Burakci123

ManiFesto Online / Rütbe Sistemi / Acik Arttirma / Takas / Sanal Market / Manifesto.nitrado.net

Ya İlk Olarak Viplik Almışsın Sonra Servera Saldırmaya Çalışmışsın.Ve Viplik Mi İstiyorsun???
  9. Burakci123

TEAMCRAFT / PAİNTWAR / BOSS / FLAPPYBİRD / MİNİGAMES / ACİL REKLAMCI ALIMI VAR / 46.20.1.99

Bu server muhteşem.Kesinlikle Altın Server tagı alması lazım!Güzel Pluginler İlgile ve bilgili adminler var.Girmeniz gerçekten çok iyi olur birlikte oynarız.
  10. Burakci123

|Faction Server BuildeR alimi|[----------] Sadece Prolar Gelsin

Adım: Eren Soyad:Büyükbaş Yaş:14 Skype: sk8.eren Ben Tam 24 Serverde Çalıştım.5 İ Rehber,3i Reklamci,2si Mod,9u Builder,5 tanesinde de Admin olarak çalıştım. Serverlarda Buildem Var.Beni www.youtube.com/ManiFestoTeam dan Bulabilirsin Yada Skypedan Ulaşabilirsin “ sk8.eren ”.Bu İşi...