Arama sonuçlarınız

1. TelluxMatic

Var mı eskilerden kalan?

Öncelikle merhaba üyeliğimden de anlayabileceğiniz gibi eski üyelerdenim.Belki hatırlayanız vardır diye bu konuyu açıyorum. Hatırlayan veya tanışmak isteyenler yazabilir muhabbet ederiz :)
  2. TelluxMatic

Foruma ara veriyorum / TelluxMatic

Merhabalar Arkadaşlar, Ben Hüseyin.Forum içi çok yararlı konular paylaştığımı umuyorum.Paylaşmayada devam edeceğim.Fakat hepimizin bildiği gibi okullar açıldı ve bu son dönem.Benimde çalışıp,geleceğimi kurtarmam lazım.Umarım beni yanlış anlamamışsınızdır.Geri dönüşüm bomba gibi olacağına emin...
  3. TelluxMatic

IqangasterI klan şarkısı [Wolfteam]

aS:FSAFSAFAS Arkadaşlar nette dolaşırkene ne buldum bi dinleyin :ASFSFFFSA:FSA Gangasteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer @GamesFT as:FASFSAFa
  4. TelluxMatic

Yeni bir bölüm açılmış,konularım taşınabilir mi? Minecraft Sunucu Yönetimi Bölüm Moderatörleri!

Evet sayın moderatörlerim.Başlıktada gördüğünüz gibi yeni bir bölüm açılmış.Oraya taşıma şansınız var mı?Ve taşırsanız konular bölüme uygun olurmu? Bölüm ; Bölüm Konularım ; https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-server-eklenti-düzenleme-1-nitrado-farkıyla.178359/...
  5. TelluxMatic

Minecraft | Server | Eklenti Düzenleme #3 | Nitrado Farkıyla!

Evet arkadaşlar.Bugün dersimizde anlattığım plugin GroupManager.GroupManager bildiğiniz gibi serverin en önemli pluginlerindendirEğer destek gelirse ; essentials,survival games gibi pluginleride anlatacağım.Umarım destek olursunuz bu arada Bizlere sunduğu paneller,oyunlar,serverler vb. için...
  6. TelluxMatic

Minecraft | Server | Eklenti Düzenleme #2 | Nitrado Farkıyla!

Evet arkadaşlar.Bugün dersimizde anlattığım plugin Authme.Authme bildiğiniz üzere "/login şifre vb." pluginidir.Serverin ana pluginlerindendir.Eğer destek gelirse ; groupmanager,essentials,survival games gibi pluginleride anlatacağım.Umarım destek olursunuz bu arada Bizlere sunduğu...
  7. TelluxMatic

Minecraft | Server | Eklenti Düzenleme #1 | Nitrado Farkıyla!

Evet arkadaşlar.Bugün dersimizde anlattığım plugin AutoSaveWorld.Evet çok basit bir plugin.Ben bunu sadece bir deneme yapayım dedim.Eğer destek gelirse ; groupmanager,essentials,survival games gibi pluginleride anlatacağım.Umarım destek olursunuz bu arada Bizlere sunduğu...
  8. TelluxMatic

Eski Minecraft mı,yeni Minecraft mı?

Başlıkta gördüğünüz gibi sizce eski sürüm Minecraft'mı iyi.Yeni çıkan(1.8 | 1.7.x)versiyonlar mı? Ankete katılın! Ve sizce Minecraft'ın yeni versiyonlarında (Örneğin 2.1.x) neler eklenmeli,neler çıkartılmalı ? Bence ; Lapis sistemi kalkmalı,şansa bırakılmalı. ***** vb. hileleri engelleyen...
  9. TelluxMatic

Bilgisayarımda Minecraft Açılmıyor !

Merhaba arkadaşlar.Bizim evde 2 tane PC var.Biri masaüstü biri dizüstü.Dizüstünde Minecraft sıkıntısız açılıyor fakat masaüstünde açılmıyor.Şimdi bu konuyu görünce çoğu arkadaşlar şunları diyecketir ; • Java'yı güncelle ! En son sürümünde. • Ekran kartı driver yükle ! Yüklü bir şekilde...
  10. TelluxMatic

Grupların Otomatik Olarak Renkli Yazması | Essentials/Chat!

Otomatik yazılar için gerekli olan eklenti(plugin)ler nelerdir ? Essentials Essentials Chat Nasıl grupların otomatik renkli yazmasını sağlarız ? ServerDosyanız/plugins/essentials/config.yml girin. Daha sonra CTRL+F yaparak şunları aratın ; chat: # If EssentialsChat is installed, this...
  11. TelluxMatic

Hazır | Group Manager

Merhabalar millet!Forum bu aralar çok durgundu hareketlendirmek amaçlı ayarladığım pluginleri paylaşacağım.GroupManager'i bilmeyen yoktur dimi?Çoğu kişi groupmanageri bilmez,bilir fakat bi kaç yeri yanlış yapar,kimisi biliyormuş gibi gözükür bir kodundan bile anlamaz.Ben sizleri uğraştırmak...
  12. TelluxMatic

Facebook'a Noldu ?

Arkadaşlar başlıktada bahsettiğim gibi.2 Saat oldu Facebook(Feysbuk)a girmiyor.Diğer tüm sitelere giriyor.Girdiğimdede abuk sabuk şeyler çıkıyor sadece bendemi öyle yoksa sizdede mi öyle? Yorum atarsanız sevinirim.
  13. TelluxMatic

Siz Sorun Biz Cevaplayalım!

Merhaba arkadaşlar ben TelluxMatic.Çoğu arkadaş serverinde pluginlerde vb.lerde hata alıyor.Anladığım/bildiğim pluginlerde sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.Benden başka bilenlerde bu konuya yardımcı olur diye düşünüyorum! Sizlerden ricam teker teker sorarsanız iyi olur :) Bu arada yetkili...
  14. TelluxMatic

Sadece belirli bir alana ait Texture Pack[Resource Pack] / 1.7.2 ve 1.5.1

Evvet arkaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi sadece belirlediğiniz alana özel Texture Pack[Resource Pack].Çok işe yarayacağını düşünüyorum özellikle RPG serverlerinde.1.6.x'de çalısırmı bilmiyorum deneyebilirsiniz. Gerekli olanlar ; • WorldGuard Worldguard'ın bir çeşit eklentisidir! Nasıl...
  15. TelluxMatic

[ManesLight] CursedOnline'nın Sahiplerinden!| Manes.nitrado.net / 85.190.169.38:25565 | 1.6.4

Server ismi: ManesLight Kapasite : 50 ! [ARTACAKTIR] Ram: 7 GB [ARTACAKTIR] Tür: Hardcore Faction PVP Versiyon: 1.6.4 Serverimizi kısaca tanıtalım!"/warp arsalar"dan15000 ManesLira'ya 45x45 boyutunda arsa alabilirsiniz."/warp 1vs1"de arkadaşlarınızla,düşmanlarınızla 1v1...
  16. TelluxMatic

Fare Düşmanı | İnşaat Yarışması - Görev 2 - Fantastik Orta Çağ Şatoları

Ege abimiz yeni bir yarışma çıkarmış bende sizlerle paylaşmak istedim hemen videoyu atalım ; İnşallah forumun builderleri kazanır.Herkese başarılar:) @Tario76 @Chypie06 @#Furki.TR @Galatasaray|EnesCglr
  17. TelluxMatic

Essentials| Full Türkçe! | 1.6.4!

Merhaba arkadaşlar.hiçbir şey demeden direk konuya geçiyorum.Bugün serverimde hata aldım.Essentials'la ilgili.Update diyordu update'ledim.Ve essentials'ın TÜRKÇE hali geldi.Sizlerlerlede paylaşmak istedim.Yapmanız gereken. Buradan Essentials'ın son sürümünü indirin.Yeni bir klasör açın...
  18. TelluxMatic

Shadow'un Sorunu Ney ?

Serverim bakıma alınmıştı,neler ekleneceğini yazdım.Bir yerde argo kelime kullandım diye konuyu arşivledi eyvallah orada haklı.2. açtığım konuda ise hiçbir argo yoktu,fakat hiçbir neden söylemeden konuyu arşivledi.Açıklama bekliyorum @Shadow.
  19. TelluxMatic

Manes Geliyor! | ManesCraft | 1.6.4 | Bakımda | Zor Faction!

Merhaba arkadaşlar,ben Hüseyin.CursedOnline'ı bilenleriniz vardır.Yoksada reklamlardan bakarsınız.Faction bir server açmıştım.Çok beğenilmişti fakat oyuncuların yaşları 10-14 arasıydı.Ve hepside(BAZILARI HARİÇ) hile kullanıyordu.Her neyse Forumdaki yazılara baktım ve genellikle olgun yaşta olan...
  20. TelluxMatic

Manes Geliyor! | ManesCraft | 1.6.4 | Bakımda | Zor Faction!

Merhaba arkadaşlar,ben Hüseyin.CursedOnline'ı bilenleriniz vardır.Yoksada reklamlardan bakarsınız.Faction bir server açmıştım.Çok beğenilmişti fakat oyuncuların yaşları 10-14 arasıydı.Ve hepside(BAZILARI HARİÇ) hile kullanıyordu.Her neyse Forumdaki yazılara baktım ve genellikle olgun yaşta olan...
  21. TelluxMatic

Smart Sign Editor | Tabela Düzenleyici [1.7.2 Dahil!]

• Bilgi Bu plugin sayesinde yanlış yazdığınız bir yazıyı düzenleyebilirsiniz. • Komut Bu pluginde hiçbir komut yoktur!Sadece tüy ile düzenlemek istediğiniz tabelaya sağ tıklayın. • Permissions (Yetki) * sse.edit * sse.edit.override * sse.edit.color • Video
  22. TelluxMatic

Forumda yetkiler bozuk mu ?

Merhaba ben TelluxMatic(Hüseyin).Ben foruma Ekim ayından beri kayıtlıyım.Ama diğer üyeler ve yeni üyelere baktım.Adam yeni bir hesap açmış 1 mesajı var 0 beğeni Obsidyen Madencisi vs. oluyor.Ve benim mesajım +100 ve +30 beğenim var.Adamın 50 mesajı var beğenisi kaçtı bilmiyorum(10-15). Benden...
  23. TelluxMatic

Türkçe Plugin v3 | CombatLog | Pvpden Kaçış Yok! [%100 Türkçe]

Plugini türkçeleştirme tamamen bana aittir.Diğer türkçeleşmiş pluginler için bekleyin ! :) Herneyse neyapacağınızı anlatıyım ; "plugins/CombatLog/messages.properties" girin ve yazan ingilizce yazıları şunlarla değiştirin ; ############################################################ # +--------...
  24. TelluxMatic

TelluxMatic Plugin Paketi v1

Evet arkadaşlar.Uzun zamandır @AhmetMelihTR abimden bir plugin paketi göremedim.Bende kendim yapayım dedim.39 tane plugin vardır ve Faction serverler için pluginlerdir.Pluginler(39) : AlphaChest AntiCreeper3 AntiJoinBot Authme ChestShop ClearLag CombatLog DisguiseCraft Essentials GroupManager...
  25. TelluxMatic

Yeter artık !

Merhaba arkadaşlar!Ben tellux.Artık reklam yapmaktan sıkıldım.Evet cümle komik veya ilginç gelebilir!Reklamıma en az 5 değil 8-9 resim koyuyorum,ama admin veya mod arkadaşlar ilgilenmiyor!Ne diye aldılar bu moderatörleri!Çok bilmiş gibi konuştuysam özür dilerim.Ama açtığım her reklam konusu...