Arama sonuçlarınız

1. TelluxMatic

Var mı eskilerden kalan?

Alemişah taydım bıraktım ama artık her şeyi (:
  2. TelluxMatic

Var mı eskilerden kalan?

v8 de görüyorum seni :)
  3. TelluxMatic

Hatırlayamadım kusra bakma :)

Hatırlayamadım kusra bakma :)
  4. TelluxMatic

Var mı eskilerden kalan?

Evet dostum :)
  5. TelluxMatic

Var mı eskilerden kalan?

Öncelikle merhaba üyeliğimden de anlayabileceğiniz gibi eski üyelerdenim.Belki hatırlayanız vardır diye bu konuyu açıyorum. Hatırlayan veya tanışmak isteyenler yazabilir muhabbet ederiz :)
  6. TelluxMatic

Arada sırada ortamı özleyip giriyorum :) geçti bizden be :) Bu arada eski nickin neydi belki...

Arada sırada ortamı özleyip giriyorum :) geçti bizden be :) Bu arada eski nickin neydi belki hatırlarım dostum
  7. TelluxMatic

BIRAKTIM.

BIRAKTIM.
  8. TelluxMatic

Nah Size Plugin Paketi

Güzele benziyor dostum,fakat şu bilindik pluginleri bırakın artık sıradışı pluginlerle bi paket yapın.Tebrikler ^_^
  9. TelluxMatic

[Yardım]Let İt Rain hakkında

/rain ITEMKODU veya ITEMADI olarak yağdırabilirsin. XP yağdırmak için /rain experienceorb ya da experienceorbs :-)
  10. TelluxMatic

GM'de Renkler

Arkadaşın anlattığına baktımda.Ben 1.6.2'den beri girmiyorum Minecraft'a.Eskiden essentialsda suffix yoktu.Ha şimdi var mı yok mu bilmiyorum.Eğer varsa ki arkadaşların dediğini uygula baktın olmuyor,essentials chat plugini indir ve şu konuya göz at. Tıkla ve git
  11. TelluxMatic

Foruma ara veriyorum / TelluxMatic

Teşekkürler umarım en kısa sürede sizlerle olacağım. Edit: Bazı arkadaşlar sıkça özelden mesaj atıyo,cevap veremiyorum.Hem bu konu güncellensin ki görsünler.Fame olma çabam yok :)
  12. TelluxMatic

|| Faction/PvP || YakamozCraft.Nitrado.Net || 1.7.X || Faction|| PvP || By Edition Miracle_ ||

Arkadaşlar herkes lapisi olan serverlere çöp diyor.Şahsen ben test ettim.Oyuncu yaş sınırını yüksek tutmak için neredeyse normal survival açtım.Markette satılan şeyler ; elma(satın alma) odun,taş,kömür(SATMA).Ben serveri çok güzel düzenlediğimi düşünüyorum.Üstelik oyuncular boss istedi.Bossda...
  13. TelluxMatic

Minecraft Serverimde Oyuncular Renkli Yazabiliyor.

/mangdelp grupadı essentials.chat.color
  14. TelluxMatic

Epic boss Timer hatası !

Yeni sürümlerinde ben de hata aldım.Eski sürümleri sorunsuz çalışıyor(du).
  15. TelluxMatic

Skin Değiştirme Ve Yatak Sorunu

Bilemiyorum <_<
  16. TelluxMatic

Dediğim gibi pre. olmadan olmaz diye düşünüyorum.Sen steve dosyasını sildiğin için gözükebilir.2. sorun bundan kaynaklanır.
  17. TelluxMatic

Bildiğim kadarıyla artık skinler orjinal olmadan değişmiyo.Ya da değişebilir.Senin skinini Steve olarak kaydet.2. sorun 1. sorunla ilgilidir ^^
  18. TelluxMatic

WPMap - Roraiama - GamesFT

Çok güzel yapılmış bir harita daha.Senin böyle fotoğraflarını görünce insanın minecraft'a geri dönesi geliyo :)
  19. TelluxMatic

Photoshop CS5 Çalışmalarım | 2

İlk fotoğraf ve son fotoğraf hariç basit/yapılabilir resimler.Açıkcası ilk resim hoşuma gitti :).Eline emeğine sağlık
  20. TelluxMatic

PlotMe(Sınırsız Arsa) Kurulumu + Detaylı Anlatımı + Permissionlar + Pvpye Nasıl Kapatılır

Forumda herkes artık plotme'yi anlatma konularını paylaşıyor.Bunları bırakıp farklı pluginler anlatılması lazım.Yeni pluginler göz önünde tutulması lazım.Bu arada hayvanları kapatmak için o multiverse config'ine girmeye gerek yok.Arsalarda iken oyundan Eğer canavarları kapatmak istiyorsanız...
  21. TelluxMatic

Yardım lütfen ayarlı group managersi olan verebilirmi ? groups.yml !

Serverinizdeki ekli olan pluginlerle ayarlanmış bir groupmanager bulursanız,sizde çok daha yararlı olur.Aksi takdirde hatalar alabilirsiniz.
  22. TelluxMatic

Lütfen bir konuya bakın (Spamlar ile ilgili)

Konuda sana katılıyorum.Bunu önlemek için bir eklenti kurulması lazım.