Arama sonuçlarınız

1. The Man

bundan sanane ?

bundan sanane ?
  2. The Man

Survival Oynıcak 2-3 kişi

Selam arkadaşlar, Ben Erdem Şanlı 15 yaşındayım minecrafta ara vermiştim, tekrardan başlıyacağım bunun için survival oynıyacak 2-3 kişi arıyorum. (Maksat Eğlence) Örnek Kayıt Formu (LÜTFEN BİLGİLERİ DOĞRU GİRİN KÖTÜ Bİ NİYETİMİZ YOK :)) Ad: Soyad: Oyundaki ismin: Skype: Başka oyunlar...
  3. The Man

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Rehber olmak ıstıyorum :D kralex29 ekle
  4. The Man

| [32 Slot] | HeroTurk 1.7.X || Yeni Event Warpları.. || %100 Survival Keyfi || Play.HeroTurk.Net ||

Kardesım sw kapandı neden kapandı ne zaman acılcak?
  5. The Man

BestSurvivalTR - Rehber/Reklamcı Alımları

Adınız: Erdem Skype adresiniz: cortes_34 Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: Alexgrist Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Rehber olarak insalara rehberler yani yardımcı olmak istiyorum :)
  6. The Man

-[Kapanma Riski olmayan TEK SURVİVAL] Bir Yeraltında Kasabası%100 emek Server] Taskent.nitrado.net

Adin : Erdem Tecrube : 2 senedir Yas : 15 Rehber / Reklamci : Rehber Mic : var Skype : Var
  7. The Man

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

hadı lan ordan swnı yonetıyorusn bırde rehberlıgımı aldın dıyorsun azımı actırma benım
  8. The Man

[42 Slot] FamausTR 1.7.X | Emek Server | FamausTR.Nitrado.Net | İpeksi-Spawner | Kafa Düşürme

Sw güzele benziyor suan açık olan serverların 1 tanesınden zevk alamıyorum :( inşallah sw niz beklediğim gibidir :)
  9. The Man

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

Neyını halledıceksın swde kapı bugu yapmayan yok butun hıleler orda oyunda adamların yanına gıdıyorum adam adam gelıyor dıyor nerden gordu benı? boyle sw olamaz ya swnın ismi bence play.hile.net olmalıydı
  10. The Man

Lan cocuk sw açtın dıye bu swyı neden kotuluyorsun anlamıyorum oynarken ıyı guzel server dıyorsun sw guzel dıye sw'inle ilgilenmiyordum swye iki reklam atınca 20 kısı gorunce hayeller kurmaya basladın köylü pazarında esya yazmıssın koylunun uzerıne koydugun ıtem ıse orumcek agı ne kadar saçmasın?
  11. The Man

Sasa belli yasin kucuk camide namaz kilma sorunun yok abicim ama bizim kilmamiz gerekiyor anlayis gosterirsen seviniriz
  12. The Man

Kardesım acın su swyı artık ya beklemekten sıkıldım ya yeter :(((((((((((((((((((( :( @AhmetGnyMC