Arama sonuçlarınız

1. C

ZulaCraft > 1.7 / 1.8 > Editli Eşyalar! > TabelaEnch > Rütbe! > PvPMaden! > +10DA HERKESE V5 KAZMA!

SUNUCU IP: mc.zulacraft.com SUNUCU IP2: zulacraft.nitrado.net BUKADAR KURAL AKLIMA GELDİ. AKLIMA GELDİKÇE EKLEYECEĞİM. PvPMadeni 1. DAHA FAZLASI SUNUCUDA!
  2. C

ZulaSkyBlock > +10'da VIP Çekilişi! > ZCSB > Oduncu Sandığı > Madenci Sandığı > ZulaParası > 1.8

Herkese Merhaba :) Ben cany30 Eskiden de açmış olduğum sunucu (ZulaCraft.Nitrado.Net) kapanmıştı. Factiondı ama artık değil :) Artık SkyBlock Olduk! Devamı İçin Konuyu Okumaya Devam Et... PaperSpigot 1.8.X Giriş Desteği 2 GB RAM 50 Kişilik Kapasiteye Sahiptir. Sunucumuz Rabisu...
  3. C

KONU LOCKED. SUNUCU SADECE FACTİON OLMUŞTUR.

KONU LOCKED. SUNUCU SADECE FACTİON OLMUŞTUR.
  4. C

[ISTEK] RütbeHammadde Skripti

Merhabalar sizden rütbehammadde skripti isteyeceğim.Nedeni worldguardın bozuk olması... 1) ISTEDIGINIZ GRUP İSMİNİ VE WG İSMİNİ KOYUN BEN AYARLARIM 2) RANKUP YAPTIGINDA BİR SONRAKİ RÜTBENİN HAMMADDESİNE EKLENSİN AMA SADECE ATLAYANİLDİĞİNDE Şimdiden Teşekkür Ederim.
  5. C

Beyler Şu Pluginin veya Skript'in İsmi Ne ?

Beyler bunu swme yüklicemde bunun ismi ney ? Mesela ismin xxSMETxx ise xxsmetxx giremiyor sunucuya cevap yazın lütfen Lütfen
  6. C

Sunucuma Pluginer Aranıyor...

Merhaba dostlar ben cany30 Sunucuma pluginer arıyorum. Eğer bana rank sistemi hazırlarsa (kitleriyle beraber) onu pluginer yapıcağım. Direk özel mesajdan bana atabilir. Sonra sunucuya gelsin veriyim yetkisini...
  7. C

Mc.ZulaCraft.Com ===> Rütbe // Efsun // Editli Fekşın Sörvır [BAZI MAPLER ALINTIDIR]

16.07.2016 KAPALIYIZ! 17.07.2016 KAPALI OLUCAĞIZ GİBİ DURUYOR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLURSA AÇARIZ.AMA BENIM TARAFIM KAPALI OLMASI SnowMC - RedPunch_ - MrEdiscoGG - asdasd - berat402 - CanYuceRS (Ben :D) Serverimiz Gelişiyor :D PaperSpigot 1.7.X / 1.8.X Giriş Desteği 2 GB RAM 26 Kişilik (inş...
  8. C

No scripts were found, maybe you should write some ;) Hatası!

Merhabalar; Ben 2-3 gündür bu sorunla karşı karşıyayım: No scripts were found, maybe you should write some ;) Bu hatanın nasıl düzeltilebileceği konusunda bilgi edinmek istiyorum. Eskiden droponlapis vardı çalışıyordu fakat yeni scriptler eklemek istedim ve oda bozuldu. Skript Ver. : 2.1.2...
  9. C

Kitlerime editli eşyalar eklemek istiyorum

merhaba beyler ben kit yapıyorum böyle koruma 8 kask ekliyorum ama o kiti aldığımda koruma 4 oluyor koruma5-6-7 deniyorum ama gene olmuyor