Arama sonuçlarınız

1. MetaVision

Minecraft Hesabım...

Minecraft hesabıma giriş yapıyorum fakat Play Demo hep bu.Merak etmeyin doğru şekilde giriş yaptım. -Silip Yükledim -Launcheride öyle. -Sitesine gittim username bulunamadı ? -Hesap silindi fln öyle şeyler çıkmış -Crackdan girdim skinim duruyor. Evet arkadaşlar sorun nedir Premiumdum.
  2. MetaVision

BFChickenGamers için hazırladığım video

Bir tane daha konu açmak istemedim sadece burda link vereceğim hani orda görmediyseniz :D https://forum.gamer.com.tr/gonderi/774266/
  3. MetaVision

BFChickenGamers Komik Anlar :)

BFChickenGamers için hazırladığım bir video umarım beğenirsiniz.Elimden geldiği kadar oldu introyuda videonun açıklama kısmındaki arkadaş yapmış. Ama biraz acemice oldu :) Video: Versiyon 2
  4. MetaVision

Minecraftı Türkler Yapsaydı?

Evet minecraftı türkler yapsaydı neler olurdu :D makas yün için değil sakal kesmek için felan :D kesin yaratıcı fikirler vardır :)
  5. MetaVision

Mod Önerirmisiniz ?

Fun mod öneren varmı ? Technic sıkıyor fun mods en iyisi ama pek bulamadım önereceğiniz bir fun mod varmı :)
  6. MetaVision

Hexxit BigDigden daha fazla kasıyor !

Hexxit 67 Mod sanırsam Bigdigde 108 ben hexxitde twilight forest gibi yüklü modları sildim 47 mod kaldı ama bigdig kasmazken hexxit 47 modla kasıyor 2GB RAM var ve minecraffta 1Gb verdim.
  7. MetaVision

Minecraft Efektler Ve Komutları

Merhaba Arkadaşlar ilk başta bu konuyu başka kanalların forumunda paylaştım.Şimdi burada paylasıcağım.O forumda ismim ExVision. Merhaba arkadaşlar bugün sizlere efektleri ve komutlarını anlatacağım.İksir konularına girmeyeceğim forumda paylaşılmış. Hafiften başlayalım. İlk başta komutumuz...