Arama sonuçlarınız

1. B

Gelecekten Geliyorum!

Bence çocukca tavırlarından vazgeçmelisin, gerçi kaç yaşında olduğun hakkında bir fikrim yok fakat "31.31" nedir? Ergen tavırlarınızı foruma taşımayın arkadaşlar lütfen.
  2. B

Atom Bombanız Olsa Nereye Atarsınız

Bir atom bombasının tüm dünyaya etkisi var arkadaşlar :) Amerikanın oradaki okyanusa atacağım tsunami olsun diyorsunuz onun hem amerikaya hem japonyaya hemde balıklara okyanusta yaşayan bütün canlılara etkisi var ama illa bi yere atmak istesem kuzey ırağa atardım, abi-i zinalar ortadan...
  3. B

Forumda Saatler

kayıt olurken saat türünü değiştirmemişsin profiline girip gmt +2 Atina Bükreş İstanbul'u seçebilirsin
  4. B

YKTHOSTING.COM | Bilgilendirme.

hayırlı satışlar bence güzel bir sistem kolay gelsin :)
  5. B

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Oğuzhan *Forum Kullanıcı adı: byhero *Neden katılmak istiyorsunuz: Mayncraft pıremiyum istiyorum :D
  6. B

Steam Bölümü Açılsa?

Gerekli bir bölüm :) Respect
  7. B

Bukkit Eklentisi Yapmak (Video lu Anlatim!) Bölum bölum halinde

3. Bölüm için teşekkürler çok açık bir anlatım olmuş :) ayrıca benimde tavsiyem aynı arkadaşlar mükemmel bir plugin yazmak istiyorsanız önce işin temel mantığını çözmelisiniz bir java kitapcığı alın ve okuyun kodların mantalitesini çözünce iyi işler yapabileceksiniz, buna inanın :)
  8. B

The Binding of Isaac çekilişi!

Bu beni çok güldürdü :D
  9. B

AntiMulti plugini kaynak kodları.

Paylaşım için teşekkürler :)
  10. B

Anlatım için teşekkürler :) kısa ve öz bir video oldu item ekleme ile ilgili bir bilgi verebilirsen çok memnun olurum, teşekkürler :)
  11. B

Merhaba MinecraftTurk.com

formun yaşlanması iyidir :) doğru bir bilgi birikimi olur :)
  12. B

sistemi yavaş yavaş çözmeye başladım mantık oturdu Inventroy işlemlerine başlayacağım ama yarın :) Kolay gelsin adamım takipçinim!
  13. B

Merhaba MinecraftTurk.com

Merhaba arkadaşlar :) ben byhero (Oğuzhan) 18 Yaşındayım 12. Sınıf Bilişim Teknolojileri Veritabanı alanında okuyorum :) C# , ASP.NET , SQL biliyorum bu tür konularda yardımım dokunur :) Minecraftla geçen sene tanıştım ilk oynamada 5 saat falan oynamışım çok tuttum bu oyunu şimdide plugin işine...
  14. B

player , targer , b birer veritürüdür :) bu veritürlerine içine attığınız değer veya kullanıcının verdiği değer ekrana gösterilir veya işlenir :) yani C# dan öyle biliyorum bildiğim kadarıyla temel programlama mantığı aynıdır :) kafası oraya takılanlar için bir açıklama. Dipnot: Aynı ad da...